bewran

مشکل با یە فرم رزرواسیوان در قالب لطفا لطفا کمک کنید

6 پست در این موضوع

دوستان من یە فرم رزرواسیون دارم کە البتە بە شکل <iframe src="your link"/iframe> می باشد. حالا میخوام این فرم رو در سایتم جای دهم ولی هنگام باز کردن با موبایل ساگار نیست و در اکسپلورە هم یە قسمت فرم حذف میشود. حالا چەجوری میشە این فرم رو رسپونسیو کرد کە بدون مشکل با موبایل و اکسپلورە باز شود؟

من دقیقا لینک زیر رو از شرکت رزرواسیون گرفتم ولی مشکلات بالارو دارد.

<iframe src="http://linkopingtaxiservice.extranet.taxisystem.se/?no_headers=1" frameborder="0" height="300" width="800" style="-webkit-transform:scale(0.7);-moz-transform-scale(0.7);"></iframe>

حالا ممنون میشم بگید کە آیا چە کدهای باید بە فایل css قالب سایتم اضافە بکنم و در ادیتور هتمل دستی چە کدی وارد کنم؟

خیلی خیلی بهش نیاز دارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به سی اس اس چه ربطی داره.

با افزونه های فرم ساز مثل rsform میتونید بسازید .خود افزونه و آموزش کار در انجمن هست . جستجو کنید.

مرسی آقا مسعود من خودم دارم ولی مشکل من یە چیز دیگەایست. در پاین یە لینک براتون میذارم کە لینک همون فرم رزرواسیون هست و متعلق بە یە شرکت تاکسی می باشد سیستم جوریە کە اونا خودشون این فرم رو دارند کە متصل بە سیستم کامپیوتری می باشد در واقع این فرم ثابت می باشد و خودشان نمیخوان دست بزنن یا یە فرم دیگە بسازند چون بە یە سیستم پیشرفتە وصلش کردن الان اگە من بخوام با rsform اینو بسازم بە سیستم اونها نمیخورد و اصلا وصل هم نمیشە. اگە در پاینن لینکی کە من از فرم میذارم دقت بفرمائید کە این فرم باید از طریق ادیتور در هتمل دستی قرار بگیرە واسە اینکە در صفحە اول سایت نمیاش دادە بشە ولی نە با مبایل ساگار هست و نە میشە فرم رو کوچک یا بزرگش کرد. خودشون طول و ارتفاع دادەاند ولی فیلدهاش باهاش بزرگ و کوچیک نمی شوند.

این لینک فورم هست کە باید دقیقا در هتمل دستی در ادیتور قرار بدم و از خودە شرکتە گرفتم:

<iframe src="http://linkopingtaxiservice.extranet.taxisystem.se/?no_headers=1" frameborder="0" height="300" width="800" "></iframe>

نمونەاش در سایت زیر قارا دادەام کە خودتون آزمایش بفرمائید با موبایل باز کنید کە چە مشکلی دارە:

Start

حالا من چە کار بکنم کە کل این فرم در نسخە موبیال هم نمیاش دادە بشە؟ راه حلی هست با کد نویسی مثلا قرار دادن style="-webkit-transform:scale(0.7);-moz-transform-scale(0.7); این مشکل رو حل کرد یا باید کار دیگەای روش بشە تا باهاش در ادیتور و در هتمل دستی قرارش بدم؟

ممنون میشم کمک کنید.

سلام

تا اونجایی که سواد بنده یاری میکنه شما نمیتونید کاری کنید هر کلاس یا ویرایشی باید بر روی خود فرم مورد نظر اعمال بشه.

میتونید تغییر بدید به راحتی!

کل فرم شما در یک div با کلاس owner_booking_form_frame قرار داده شده

بنابراین اگر css بدونید میتونید داخل template.css خودتون روی این کلاس و فیلدهای فرم و table داخل اون هر تغییری از نظر ظاهری دوست دارید اعمال کنید

فقط تمام استایلهایی که میدید باید important! کنید که اعمال بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری