sana banoo

مشکلی عجیب در لینک های سایت!!!

9 پست در این موضوع

با سلام،

یک وب سایت طراحی کردم که یه مشکل عجیبی داره اون هم اینکه وقتی به لینک یک صفحه ای میریم، به جای مطلب مورد نظر یه مطلب تصادفی دیگه ای رو میاره!!! این هم آدرس وب سایت: وب سایت شخصی امیر ثناجو

ممنون میشم راهنماییم بکنید که چطوری این مشکل رو حل کنم :33:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من همه افزونه های سایت رو چک کردم ولی نفهمیدم مشکل از چیه، از دوستان باز کسی میتونه در این مورد راهنماییم کنه؟

از چه افزونه ای برای نمایش نام مطالب در صفحه اصلی استفاده کردید؟

من از ماژول SJ Basic News استفاده میکنم، البته یک بار تمامی ماژول های اون رو غیر فعال کردم ولی همچنان این مشکل پا برجا بود، چون این مشکل فقط در مطالب صفحه اول نیست و در منوی بلاگ مطالب هم وجود داره.

با سلام،

یک وب سایت طراحی کردم که یه مشکل عجیبی داره اون هم اینکه وقتی به لینک یک صفحه ای میریم، به جای مطلب مورد نظر یه مطلب تصادفی دیگه ای رو میاره!!! این هم آدرس وب سایت: وب سایت شخصی امیر ثناجو

ممنون میشم راهنماییم بکنید که چطوری این مشکل رو حل کنم :33:

سلام

1- نمایش مطلب به هیچ وجه تصادفی نیست بلکه همیشه یک مطلب را نمایش می دهد واتفاقا لینک را درست نمایش می دهد.

شما به صورت دستی هم لینک را در ادرس تایپ کنی همان مطلب نمایش داده می شود

2-به احتمال زیاد در هنگام تعریف مطلب و انتخاب مطلب مشکلی پیش می اید.

به تعریف مطلب و انتخاب مطلب ولینکها آنها توجه کنید

مشکل شما برطرف می شود

سلام

1- نمایش مطلب به هیچ وجه تصادفی نیست بلکه همیشه یک مطلب را نمایش می دهد واتفاقا لینک را درست نمایش می دهد.

شما به صورت دستی هم لینک را در ادرس تایپ کنی همان مطلب نمایش داده می شود

2-به احتمال زیاد در هنگام تعریف مطلب و انتخاب مطلب مشکلی پیش می اید.

به تعریف مطلب و انتخاب مطلب ولینکها آنها توجه کنید

مشکل شما برطرف می شود

بله یک مطلب رو میاره ولی اون مطلب مربوط به اون مجموعه یا مطلب اصلی نیس، مثلا این لینک ارتباط با ما نوشته ای هست با عنوان " یادی از حمید ملازاده" ولی به جای این مطلب مطلب ارتباط با ما رو میاره!

در همون لینک نمونه ای که عرض کردم اگه شما کد های صفحه رو هم مشاهده کنید میبینید که لینک اصلی صفحه اینه: <base href="http://sanajou.ir/articles/tabriz/1" />

ولی محتوای مطلب این لینک رو میاره: href="/contact">

علت این مشکل رو پیدا کردم، با سپاس از دوستان

دوست عزیز ،لطفا دلیل را بفرمایید تا دوستانی که این مشکل را دارند و احتمالا با جستجو به این مطلب می رسند

استفاده کنند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری