fr_sdgh

راهمنایی برای اسلاید ها در طراحی وب

7 پست در این موضوع

من خیلی جی کوئریم خوب نیست توی اجرای اسلاید های مورد نیاز مشکل پیدا کردم و راهنمایی میخواستم

سیستم خودم رو جوملا انتخاب کردم اما گاهی نیاز هست بصورت html اسلاید اجرا شه

مثلا واسه ایجاد تصویر زیر با css animate مشکلی ندارم ولی نمیتونم next, prev ــش کنم! و حالا به طبع بنا به نیاز و ظاهر قالب باید افکت ها و استایل ها و حالت های متنوعی رو اجرا کرد که من راهنمایی میخواستم

htyh_aaaaa.jpg

دوست داشتم امکانات این افزونه رو تست کنم اما انگار مشکل دانلود داره Pricing - Smart Slider 3 - Demo site

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما روی جوملا نیاز به اینکار ها نداری

انقدر ماژول اسلایدر با انواع شکلهای مختلف موجود هست که همه ی این ویژگی ها رو داره

ماژول اسلایدر نصب کنید

شما روی جوملا نیاز به اینکار ها نداری

انقدر ماژول اسلایدر با انواع شکلهای مختلف موجود هست که همه ی این ویژگی ها رو داره

ماژول اسلایدر نصب کنید

ماژول اسلایدر جوملا!؟ گفتم که نمیخوام دست خودم رو توی طراحی ببندم؛ باید اسکریپتــی باشه که خروجی جوملا و html بده ! و در ضمن من تجربش رو ندارم که انتخاب درست رو انجام بدم، از شما راهنمایی میخوام که یه راهکار بدید

آخه باید دقیقا همون اسلایدی باشه که توی طراحی زده شده مثلا یه نمونه بالا

من زبانم خوب نیست، جستجو هم کردم ولی...

ماژول اسلایدر جوملا!؟ گفتم که نمیخوام دست خودم رو توی طراحی ببندم؛ باید اسکریپتــی باشه که خروجی جوملا و html بده ! و در ضمن من تجربش رو ندارم که انتخاب درست رو انجام بدم، از شما راهنمایی میخوام که یه راهکار بدید

آخه باید دقیقا همون اسلایدی باشه که توی طراحی زده شده مثلا یه نمونه بالا

من زبانم خوب نیست، جستجو هم کردم ولی...

اگر به سایت مرجع یا الگویی که میخوای شبیه اش بشه دسترسی داری برو تو اون سایت.روی اسلاید شو راست کلیک کن و inspect element کن.تو محیطی که باز شده تگ های اچتی ام ای و آی دی ها و کلاس ها رو نگاه بنداز.

گاهی نام ماژولی که طرف استفاده کرده رو هم اونجا میبینی.

در غیر این صورت باید بری تو سایت افزونه های جوملا(extension joomla) و دنبالش بگردی.دمو ببینی.این کلمات انگلیسی هم که دادم سرچ کنی میرسی به سایت افزونه ها.

در کل من با widget های yootheme حال میکنم.که رایگان نیست و باید از سایتهایی غیر سایت سازنده دانلود کنی.

سرافراز باشی

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

من اون رو با owl carousel زدم، اینا هم در اومد ولی سوال اینجاست که چطور به ماژول جوملا تبدیل کنم و کاربر بتونه محتوا رو تغییر بده !؟

واسه yootheme فکر کنم رایگانش راحت پیدا شه ولی اگه شما نسخه سالم رو دارید لطف کنید! اگه بخوایم، اسلاید های yootheme رو میتونیم واسه فروشگاه سازها هم استفاده کنیم؟ روی بقیه قالب ها هم خوب جواب میده؟

یعنی کسی نمیدونه چطور میتونم قالب html ــم رو به فروشگاه ساز تبدیل کنم؟

تو انجمن کلی آموزش تبدیل html به قالب هست ولی ارتباطی به سوال شما و ماژول شما نداره

شما باید طراحی ماژول یادبگیری که بخایم تو همین تاپیک به شما آموزش بدیم 400 صفحه باید بشینیم سوال جواب کنیم!

ماژول آماده استفاده کنید! یا هزینه کنید دوستانی که توانایی دارند برای شما ماژول بنویسند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری