gilar

استفاده از شورتکدها در کامپوننت

6 پست در این موضوع

با سلام

من شورتکد های yt محصول اسمارت را در قسمت ادیتور یه کامپوننت اضافه کردم و مشکلی هست اینه که مطالب را به ادیتور اضافه می کنم ذخیره نمیشه ولی

مطالب را parse نمی کنه یعنی در خروجی یه سری کد نمایش میده در حالی

که در همان بسته نصبی در کا2 یا مطالب خود جوملا ذخیره میشه و کدها جواب میدهند کسی از دوستان میدونه مشکلش چیه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همه کامپوننت ها که ویراشگر دارن از شورت کد ها پشتیبانی نمی کنن شما توی کدوم کامپوننت از شورت کدها استفاده می کنید ؟

دوست عزیز کامپوننت اختصاصیه ومن میخواهم از شورتکد در ویرایشگرش استفاده کنم و دنبال راه حل که این شورتکد داخل این کامپوننت جواب بده ( حتما راهی هست )

shortcode زمانی قابل استفاده در کامپوننت شماست که شما در کامپوننت خودتون از trigger های پلاگین های content استفاده کنید

این مطالب توضیح داده روش کار رو:

Triggering content plugins in your extension - Joomla! Documentation

A common example of using plugins is to run the content plugins on some text. This is useful if you want to support plugins that usually work on Content from a custom extension. For the content prepare trigger you can simply call:

$text = JHtml::_('content.prepare', $text);

For any other content triggers you must call:

[b]// add more to parameters if needed
[/b]$params = new JObject;

// Note JDispatcher is deprecated in favour of JEventDispatcher in Joomla 3.x however still works.
JPluginHelper::importPlugin('content');
$dispatcher = JDispatcher::getInstance();
[b]$dispatcher->trigger('onContentPrepare', array('some.context', &$article, &$params, 0));
[/b]

سلام و عرض ادب

اگه میشه array('some.context', &$article, &$params, 0) را یه کم توضیح بدید.

متغییرهای $article و $params دقیقا به چه محتوایی اشاره میکنه و some.context اشاره به چی میکنه ( view-component)

ممنون

سلام آقای طالبی من با مشکل مابه روبه رو هستم

مواردی که اشاره کردید را انجام دادم و مکل تا حدودی حل شد اما یک مشکل اساسی :

برخی از موارد به درستی نمایش داده نمی شود ( به عنوان مثال هنگام استفاده از تب ساز شورتکد موارد نایش داده می شود لیکن بین تب ها سوئیچ نمی شود)

نمایش گالری ها صحیح نمی باشد

البته من از این تکه کد استفاده کردم

$text = JHtml::_('content.prepare', $text);

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری