me64

کمک در ساخت فروشگاه اینترنتی

10 پست در این موضوع

سلام

میخوام یه سایت فروش کالا بزنم

چه ابزارهایی لازمه که این کار رو بکنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با توجه نیاز در معرفی کالا شما داره از هیکا شاپ کی ۲ استور و .... فروشگاه ساز زیاد هست

فروشگاه سازها تنوع زیاد داره.بستگی به سلیقه و نیازتون میتونید انتخاب کنید

هیکاشاپ،میجوشاپ،جوم شاپینگ،کی 2 استور و . . . . . . . . . . .(پیشنهاد میشه نسخه ی تجاری اون رو دانلود یا خریداری کنید تا در آینده مشکلی براتون بوجود نیاد)

یاحق

فروشگاه سازها تنوع زیاد داره.بستگی به سلیقه و نیازتون میتونید انتخاب کنید

هیکاشاپ،میجوشاپ،جوم شاپینگ،کی 2 استور و . . . . . . . . . . .(پیشنهاد میشه نسخه ی تجاری اون رو دانلود یا خریداری کنید تا در آینده مشکلی براتون بوجود نیاد)

یاحق

کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

چرا؟

سلام.. من میخوام یه سایت شرکتی فروشگاهی طراحی کنم.. و ترجیحا از قالب jsn epic pro که یک قالب تجاری است میخوام استفاده کنم.. برای فروشگاهی شدن سایت.. از کامپوننت جوم شاپینگ استفاده کنم

ولی مشکلی که هست اینه که نمیدونم چطور بین این دو ارتباط برقرار کنم

مثلا برای ماژول جستجو بین مطالب جوملا و جوم شاپینگ نمیتونم ارتباطی برقرار کنم و اگر از ماژول جستجوی جوملا یا ماژول های نصبی دیگر مثل آژاکسی استفاده کنم.. از طریق اون نمیتونم محصولات جوم شاپینگ رو جستجو کنم و میگه چنین چیزی یافت نشده

و برعکسش هم همینطور.. یعنی اگر از جستجوی جوم شاپینگ استفاده کنم.. به مطالب جوملا یا k2 از طریق این جستجو دسترسی نخواهم داشت

با توجه به اینکه در بحث جوملا تازه کارم.. اگر روشی دیگر برای حل این مشکل داشته باشید.. ممنون میشم که در اختیارم بذارید

و اگر این روش درستی است خوشحال میشم که راهنماییم کنید چطور حلش کنم

با تشکر از همکاریتون

کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

چرا؟

همه ی اونها تو زمینه ی خودشون قدرتمندند و ویژیگی هاشون تقریبا یکسانه

مثلا جوم شاپینگ کاربری راحت تر و امکانات کمتری داره نسبت به بقیه

هیکاشاپ و میجوشاپ امکانات بیشتری داره نسبت به بقیه مثل تعداد و رنگ و مدل و قیمت و . . . . .

دموهاشو میتونید از سایت اصلی مشاهده و فروشگاه مورد نظرتون رو انتخاب کنید

یاحق

سلام.. من میخوام یه سایت شرکتی فروشگاهی طراحی کنم.. و ترجیحا از قالب jsn epic pro که یک قالب تجاری است میخوام استفاده کنم.. برای فروشگاهی شدن سایت.. از کامپوننت جوم شاپینگ استفاده کنم

ولی مشکلی که هست اینه که نمیدونم چطور بین این دو ارتباط برقرار کنم

مثلا برای ماژول جستجو بین مطالب جوملا و جوم شاپینگ نمیتونم ارتباطی برقرار کنم و اگر از ماژول جستجوی جوملا یا ماژول های نصبی دیگر مثل آژاکسی استفاده کنم.. از طریق اون نمیتونم محصولات جوم شاپینگ رو جستجو کنم و میگه چنین چیزی یافت نشده

و برعکسش هم همینطور.. یعنی اگر از جستجوی جوم شاپینگ استفاده کنم.. به مطالب جوملا یا k2 از طریق این جستجو دسترسی نخواهم داشت

با توجه به اینکه در بحث جوملا تازه کارم.. اگر روشی دیگر برای حل این مشکل داشته باشید.. ممنون میشم که در اختیارم بذارید

و اگر این روش درستی است خوشحال میشم که راهنماییم کنید چطور حلش کنم

با تشکر از همکاریتون

درود

در این صورت شما میتونید دوتا باکس جست و جو داشته باشید

یکی جست و جوی محصول.دوم جست و جوی مطلب

ماژول جست و جوی جوم شاپینگ داخل انجمن هست که میتونید استفاده کنید

یاحق

درود

در این صورت شما میتونید دوتا باکس جست و جو داشته باشید

یکی جست و جوی محصول.دوم جست و جوی مطلب

ماژول جست و جوی جوم شاپینگ داخل انجمن هست که میتونید استفاده کنید

یاحق

ممنون از پاسختون

منم به این موضوع فکر کردم.. ولی به نظرم تو ظاهر سایت زیاد جالب نیست... راه دیگه ای به نظرتون نمیرسه؟

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم

اگه منظورتون خرید بسته تجاری باشه بنده بسته نصبی vina_veneno را پیشنهاد میدم چون هم به سبک ایرانی هست و هم با جوم شاپینگ کار شده و بسته خیلی عالی هست اگر خواستید اورجینال تهیه کنید بنده در خدمتم و این هم لینک دمو

اگر وبسایت تون قراره یک فروشگاه حرفه ای آنلاین باشه پیشنهاد می کنم از cms های فروشگاهی مثل مجنتو، اوپن کارت و یا پرستاشاپ استفاده کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری