stackprogramer

تفاوت جوملا فریم ورک با لاراول چیست؟ایا جوملا فریم ورک علاوه بر افزونه نویسی ..

8 پست در این موضوع

سلام،تفاوت جوملا فریم ورک با لاراول چیست؟ایا جوملا فریم ورک علاوه بر افزونه نویسی . هدف دیگری دارد؟

ممنون به خاطر پاسختون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جوملا فریم ورک خودش فریم ورک php هست مانند لاراول کداینتگر و ...

جوملا فریم ورک خودش فریم ورک php هست مانند لاراول کداینتگر و ...

من شنبدم که این فریم ورک بدرد افزونه نویسی برای جوملا می خوره،یعنی برای این کار طراحی شده که ما افزونه های جوملا را راجت تر گسترش دهیم،این ادعای داکیومنت جوملا فریم ورک است،نسبت به لاراول محبوب نیست،کلا فکر کنم

هنوز باید صبر کنیم به فریم ورک های محبوب برسه..

خود سیستم مدیریت محتوا جوملا با فریم ورک جوملا ساخته شده و مانند سایر فریم ورک یک پلتفرم برای کدنویسی php هستش حالا چه بخواهیید افزونه ننویسی کنید و یا چه اسکریپت نویسی فرقی نمیکنه

اما به نسبت به فریم ورک های دیگه یکم سخت هستش

خیلی مونده تا به لاراول و کداینتیگر و ... برسه

در در 11/24/2015 در 10:06، stackprogramer گفته است :

سلام،تفاوت جوملا فریم ورک با لاراول چیست؟ایا جوملا فریم ورک علاوه بر افزونه نویسی . هدف دیگری دارد؟

ممنون به خاطر پاسختون

سلام 

لاراول یک فریمورک برای توسعه ی کل وب هست .

جوملا فریمورک ، یک فریمورک درون هسته ی یک سی ام اس به نام جوملا است پس یک فریمورک کامل وب نیست بلکه یک فریمورک درونی برای جوملاست . 

-----------------

آموزش لاراول

در در 2/1/2020 در 10:32، tashilweb گفته است :

سلام 

جوملا فریمورک ، یک فریمورک درون هسته ی یک سی ام اس به نام جوملا است پس یک فریمورک کامل وب نیست بلکه یک فریمورک درونی برای جوملاست . 

-----------------

آموزش لاراول

قبلا یه فریموکی برای نوشتن قالب یا افزونه و ... بود من احساس کردم جوملا فریمورک همونه ولی الان مطالعه کردم دیدم یه فریمورک کامل php است درست مثل لاراول ...

در در 2/1/2020 در 10:32، tashilweb گفته است :

سلام 

-----------------

آموزش لاراول

این لینکی که من وارد کرده بودم اصلا به این سایت هدایت نمیشد ! مدیر این سایت یه آدم مزخرفی هست که لینک ها را ویرایش میکنه به نام و اسم سایت خودش ! حق نداری چنین کاری را با متن کاربران بکنی من این مورد را به همراه مستندات به ستاد ساماندهی ارسال کردم بخاطر سو استفاده از کاربران انجمن و تغییر لینک های آنها برای لینک سازی به دنبال سایت مزخرف خودتون

در در 2/17/2020 در 02:02، tashilweb گفته است :

این لینکی که من وارد کرده بودم اصلا به این سایت هدایت نمیشد ! مدیر این سایت یه آدم مزخرفی هست که لینک ها را ویرایش میکنه به نام و اسم سایت خودش ! حق نداری چنین کاری را با متن کاربران بکنی من این مورد را به همراه مستندات به ستاد ساماندهی ارسال کردم بخاطر سو استفاده از کاربران انجمن و تغییر لینک های آنها برای لینک سازی به دنبال سایت مزخرف خودتون

ما اینکارو در قبال آدمهایی که تصور میکنند خیلی زرنگ و زبل هستند انجام میدیم. پیش خودت گفتی برم بک لینک مفت بگیرم !! کور خوندی :D

هزینه ی درج تبلیغات  

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری