fa_karoon

قرار دادن لینک فایل از هاست دانلود در پیوست k2

7 پست در این موضوع

سلام دوستان. وقت بخیر

امیدوارم جای درستی سوالم رو مطرح کرده باشم.

من یه هاست دانلود دارم که فایل هام رو اونجا آپلود کردم حالا می خوام لینک این فایل ها رو برای دانلود با استفاده از مدیریت مطالب k2 تو سایتم بذارم. وقتی یه مطلب جدید ایجاد می کنیم در k2 ، تبی هست با عنوان "پیوست" از اونجا دو حالت

داره: 1- فایل رو از روی سیستم خودمون آپلود کنیم یا 2- فایلی رو که قبلا آپلود کردیم تو هاست مون انتخاب کنیم.

وقتی گزینه رو 2 رو می زنیم فقط لیست پوشه ها و فایل های هاستی که سایت روش هست نشون می ده. حالا راهی هست که یا لیست فایل ها رو از هاست دانلود هم نشون بده یا اینکه اگر آدرس لینک اونها از هاست دانلود در کادر آدرس قرار بدم

ممکنه جواب بده؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منم دنبال این بودم که هاست دانلود رو به جوملا وصل کنم

ولی کسی نتونست این کارو انجام بده یعنی وقتی از کی 2 جوملا آپلود می کنی تو هاست دانلود آپلود کنه و در موارد لازم اینو از طریق کی دو استور به فروش برسونه

درود

لینک ها رو از هاست دوم بصورت دستی در مطلب کی 2 پیوست کنید.

ممنون دوست عزیز یعنی من لینک فایل رو از هاست دانلود در قسمت پیوست از مطلبی که در k2 ایجاد شده کپی کنم؟

توجه داشته باشید که من می خوام حتماً توسط پیوست K2 این کار انجام بشه که تعداد دانلود برام بزنه

دوست عزیز شما باید یک افزونه مدیریت دانلود نصب کنی و بعد توی اون از لینک خارجی استفاده کنی اکثر افزونه های مدیریت دانلود قابلیت اینو ندارن که لینک خارجی قبول کنند تنها افزونه jdownload هستش که قبول می کنه البته شاید phocadownload هم قبول کنه

اگر می خواهی فایل های دانلودیتو بفروشی اول jdownload نصب کن و بعد از افزونه اتصال jdownload به درگاه استفاده کن

با k2 store این کار نمی تونی بکنی ولی از jdownload توی k2 میتونی استفاده کنی

مشکل k2store و k2 همین هست دقیقا که نمیتونه ریموت فایل بیاره و فقط فایل های توی همان هاست رو ساپورت میکنه ولی میشه لینک دانلود رو وارد فایل txt کرد و فایل txt رو به k2 داد واسه دانلود توسط k2store

موفق باشید

مشکل k2store و k2 همین هست دقیقا که نمیتونه ریموت فایل بیاره و فقط فایل های توی همان هاست رو ساپورت میکنه ولی میشه لینک دانلود رو وارد فایل txt کرد و فایل txt رو به k2 داد واسه دانلود توسط k2store

موفق باشید

مرسی از راهنمایی تون اما من نمی خوام فایل txt بدم نمی شه کد K2 رو دستکاری کنیم که به جای انتخاب از هاست خودمون پنجره ای که باز می کنه فایل های هاست دانلود رو نشون بده؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری