armankarami1

خطا در نمایش سبد خرید

6 پست در این موضوع

با سلام و حسته نباشید

من فروشگاه ساز باران رو نصب کردم وقتی که محصولی رو برای خرید انتخاب میکنم و گزینه (نمایش سبد خرید) رو میزنم خطای زیر رو میده ؟

Not Found

The requested URL /modules/mod_ice_jshopping_cart/index.php/cart/view was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the

ولی وقتی محصولی رو انتخاب نمیکنم و گزینه (نمایش سبد خرید) به درستی نمایش داده میشه و یا راه دوم برای نمایش باید کالای مورد نظر خودم رو انتخاب کنم و بعد گزینه نمایش محصولات رو بزنم و از زیر منوی آن نمایش سبد خرید رو بزنم به صورت صحیح نمایش میده چطور این مشکل رو برطرف کنم ؟

آدرس سایتم برای تست : bazareshiraz.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام ، کسی از این اساتید نمیتونه مشکل این قالب رو حل کنه ؟

ماژول ice jshopping رو خودتون نصب کردید? مسیر رو در فایل بسته نصبی چک کنید هست? فایل ها رو از بسته نصبی در هاست جایگزین کنید

پوشه کامل ice jshopping از قالب اصلی کپی کردم و جایگزین همین پوشه در هاست کردم اما برطرف نشد.

اگر یه قالب رو میفروشید سعی کنید که خطا هاشو بگیرید ، این چجور پشتیبانی هست حتی مدیران انجمن هم نمیدونن این خطا مربوط به چیه ؟

کل سایت رو حذف کردم و دوباره روی هاست نصب کردم باز هم همین مشکل روداره ، وقتی یک محصول رو برای خرید انتخاب میکنی و بعد گزینه (نمایش سبد خرید) رو کلیک میکنی خطای زیر رو میده اصلی ترین وظیفه سایت فروشگاه خطا میده ؟

Not Found

The requested URL /modules/mod_ice_jshopping_cart/index.php/cart/view was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

اینم آدرس خطا 404 Not Found

درود

الان انجمن به شما قالب فروخته ؟ تا اونجایی که من میدونم انجمن فروش قالب نداره که شما شاکی شدید

در خصوص مشکلتون هم باید بگم اگه با زبان لاتین هم مشکل پا بر حاست پس خود ماژول ایراد داره به تیم توسعه فارسی که قالب رو خریدید ارتباطی نداره اونها فقط قالب رو ترجمه میکنن .

یه مشکل مشابه که توی ویرچومارت من بهش برخورده بودم تداخل jquery بود که از توی تنظیمات ویرچو java رو که غیر فعال میکردیم درست میشد شما هم توی تنظیمات جوم شاپ بگردید ببینید اگه همچین گزینه ای داره غیر فعالش کنید موقتی تست بزنید . اگه نشد از یه ماژول دیگه برای کارت استفاده کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری