پارسا

اسکریپت رایگان فروش کارت شارژ متصل به بانک سامان ،پارسیان و زرین پال

50 پست در این موضوع

سلام به همه بچه های انجمن جوملای ایران من هم فعالیت خودم رو در انجمن شروع کردم :)

برای اولین تاپیک یک اسکریپت فروش کارت شارژ رو قرار میدم که هم رایگان منتشر شده و هم به بانکهای سامان و پارسیان و زرین پال هم وصل هست .البته میشه براش پلاگین بانکهای دیگه رو هم نوشت که فکر کنم این مورد دیگه کار استاد طالبی هست که انجام بدن و میدونم که خیلی ها دنبال اتصال این اسکریپت به سایر بانکها هستند.:4d564ad6:

این رو هم بگم که از این اسکریپت میتونید برای فروش چیزپی ان هم استفاده کنید که یکمی باید در نوشته ها تغییر بدید:14:

توضیحات طراح اسکریپت :

امکانات مدیریت

دسته بندی

دسته بندی نامحدود کالاها

امکان مرتب سازی دسته*ها

تخصیص تصویر برای هر دسته

محصولات

افزودن بینهایت محصول

تعریف ۳فیلد برای هر محصول

امکان تعیین نام*های مختلف برای فیلدهای هر محصول

تخصیص تصویر برای هر محصول

تعیین پیام در موقع تحویل برای هر محصول

کارتها

اضافه کردن بینهایت کارت

اضافه کردن کارتها به صورت دستی و یا از طریق آپلود فایل csv یا متنی

امکان غیرفعال کردن کارت

نمایش اطلاعات کامل خریدار و پرداخت برای کارت*های فروخته شده

امکان جستجو در فیلدهای کارت*ها

فیـلتـر لیست کارت*ها برحسب نوع محصول٬ وضعیت (فروخته شده یا قابل فروش) و فعال و غیرفعال بودن کارت

آمار

آمار کلی موجودی٬ فروخته شده و کارت*های غیرفعال

گزارش فروش کارتها به تفکیک روز و تاریخ و ساعت دقیق فروش در بازه زمانی تعیین شده

امکانات مشتری

فرآیند خرید ساده و آسان در یک صفحه

امکان خرید تا ۵ کارت همزمان

طراحی سبک و آژاکس

نمایش فاکتور به مشتری به صورت آنی و در صفحه خرید

نمایش محصول خریداری شده در انتهای خرید و ارسال آن به ایمیل کاربر

استفاده از دروازه*های پرداخت سامان٬ پارسیان و زرین*پال

امنیت

اطلاعات کارت*ها و محصولات وارد شده در دیتابیس با استفاده از کلید تعریف شده توسط کاربر کد گذاری شده و سپس ذخیره می*شوند که در صورت دسترسی افراد متفرقه به دیتابیس بدون داشتن کلید قادر به رمزگشایی اطلاعات نخواهند بود.

توسعه

این سیستم به صورتی نوشته شده است که به راحتی قابل ارتقا و گسترش توسط افراد ثالث باشد(pluggable). در حال حاضر این امکان در نظر گرفته شده است که حتی افراد غیر حرفه*ای در پی اچ پی هم بتوانند روش*های پرداخت و تحویل محصول جدید را به راحتی به سیستم اضافه کنند. در قسمت مدیریت هم امکاناتی برای مدیریت پلاگین*ها در نظر گرفته شده تا بتوان آنها را فعال٬ غیرفعال و تنظیم کرد.

قالب

سیستم قالب این اسکریپت با اسمارتی نوشته شده است٬ به این صورت که قالب*ها از کدها جدا می*باشند و برای تغییر در قالب نیازی به دانستن پی اچ پی نیست٬ فقط کافی است که فایلهای tpl را با نرم*افزاری مانند notepad یا dreamweaver باز کنید و تغییرات خودتان را ارسال اعمال کنید و فایل را ذخیره کنید٬ به همین راحتی

لینک دمو بخش کاربری

دموی بخش مدیریت

نام کاربری: admin

کلمه عبور: admin

کلید رمزنگاری: ksq4xh9310f

دقت کنید که در این نسخه نمایشی دیتابیس بخش مدیریت با سمت کاربر از هم جدا شده است و تغییراتی که در سمت مدیر می*دهید در سمت کاربر به نمایش درنمی*آید.

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پارسا جا ممنون

میشه لطف کنی یه توضیحه کوچولو در مورد نحوه نصب بدی توسایت اصلی هم راهنمایی نبود

نصبش ساده هست

وارد این پوشه بشین:

domain.com/install

مابقی کارها دیگه واضح خواهد بود:o

تا اینجاش درست بعد اگه این ارور رو بده چی؟:41:

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE, expecting T_STRING in Z:\Site\htdocs\ec\install\index.php on line 253

با سلام و تشکر،

این محصول آزمایشی است، درسته؟

فکر نمیکنم آزمایشی باشه چون تا جایی که میدونم خیلی از سایتها دارن با همین اسکریپت کارت میفروشن

درود

منم استفاده می کنم تا حالا مشکلی نبود

البته باید همیشه چکش کنید و بهینه ....

میشه یکم در مورد این توضیح بدین . مثلا در قسمت وارد کردن کارت . اون محتوای فیلد ها به کاربر نشون میده . مثلا من می خوام به کاربر یه کد رهگیری ، شماره سریال و رمز کارت شارژ بدم . باید مثلا تو فیلد اول بنویسم .کد رهگیری : 1 و ... /

من رو لوکال نتونستم نصب کنم ! کسی این رو رو لوکال نصبیده ؟

اصلا صفحه نصب نمیومد؟؟؟؟

با سلام کسی از دوستان ماژول پرداخت بانک ملت نداره رو این سیستم نصب بشه؟

من به زرین پال متصل کردم ولی جواب نمبده این و مینویسه :

خطای سیستم

در اتصال به درگاه زرین*پال مشکلی به وجود آمد٬ لطفا از درگاه سایر بانک*ها استفاده نمایید.-2

دوستان من هنوز برای نصب روی لوکال مشکل دارم به آدرسی هم که در سایت بود ایمیل زدم ولی خبری نشد

از دوستان کسی این اسکریپت رو نصب کرده؟

من فکر کنم مشکل داره

کلا توصیه میکنم برای کارهای اینچنینی از اسکریپت های نامشخص و بدون پشتیبان استفاده نکنید

این اسکریپت ها همانند باتلاقی هستند که تا بیای بفهمی چی شده زیر گل فرو رفته ای و کسی هم نیست که بیاد کمک کنه یا تاوان پس بده

البته طرف صحبت من این اسکریپت نیست (به کسی برنخوره)و کلی میگم که حواس استفاده کنندگان جمع بشه:

یک لحظه فکرکنید من بیام یه اسکریپت رایگان بنویسم و بزارم برای دانلود و ملت بیان دانلود و استفاده کنند و پشت سرش بیام سایت استفاده کنندگان رو ...

برای این اسکریپت هم بهتره باهاشون مکاتبه و درصورتیکه قبول پشتیبانی کردن استفاده کنید بهتره

تا فردا شماره های شارژ شما هم سر از بازار ازاد درنیاره:(

میشه یه آمزش کلی از نصب این اسکریپت بزارین من میخوام این اسکریپت رو نصب کنم هاست هم دارم اما اصلا هیچی بلد نیستم:( تورو خدا کمکم کنید بهش نیاز شدید دارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری