پارسا

اسکریپت رایگان فروش کارت شارژ متصل به بانک سامان ،پارسیان و زرین پال

50 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
1 soal ............chera ro local nemeyad bala???

با سلام. ورودتون را به انجمن تبریک می گم. لطفا قوانین را هم رعایت کنید (فارسی تایپ کنید)

روی لوکال هم نصب می شه. شما بعد از اکسترکت، به

localhost/yourfolder/install

برید و مشخصات، ادمین و دیتابیس را بدید.

من برنامه رو دانلود کردم و وقتی در hocalhost میخوام نصبش کنم خطا میده باید چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی اینجا نیست جواب من رو بده از صبح منتظرم ولی انگار .....

اگر خطا را اعلام میکردید که چی بوده شاید نیاز نبود از صبح منتظر باشید .

اگر خطا را اعلام میکردید که چی بوده شاید نیاز نبود از صبح منتظر باشید .

من برنامه رو روی cpanel آپلود کردم وقتی میخوام نصبش کنم برای اتصال به پایگاه داده خطا میده میگه اطلاعات اتصال به پایگاه اشتباه است اگه میشه لطفا بگین برای عنوان های میزبان،نام،نام کاربری و کلمه عبور باید چی بنویسیم

باید در سی پنل ابتدا دیتابیس ، یوزر و پسورد رو بسازید

بعد که ساختید بیاید و مراجل نصب رو انجام بدید

این کار رو انجام دادم ولی خطای •اطلاعات اتصال به پایگاه داده درست نیست را میده نمیدونم چیکار کنم

برای عنوان های میزبان،نام،نام کاربری و کلمه عبور باید چی بنویسیم

به فایل config برو و اطلاعات دیتابیس را دستی بهش بده . سپس مراحل نصب را به همان صورت ادامه بده

موفق پایدار

به فایل config برو و اطلاعات دیتابیس را دستی بهش بده . سپس مراحل نصب را به همان صورت ادامه بده

موفق پایدار

موفق پایدار[/quote

میشه دقیقه بگید این فایل config کجاست

فرصت بشه پلاگین بانکهای این اسکریپ رو هم میزنیم

جناب tarantino میشه یه کوچولو وقتتون رو به من بدید خواهش میکنم

من یک سایت با اسکریپ رایگان virtual freer نصب شده داشتم اما بنابه دلایلی مجبور شدم حذفش کنم .اما حالا می خوام دوباره نصب کنم میگه اطلاعات اتصال پایگاه داده درست نیست؟!

من حتی دیتابیس قبلی رو حذف و جدید درست کردم .اما نشد؟

وقتی زیپ فروش شارژ و اکسترک می کنم در پوشه include فایل configuration

هیچ اطلاعاتی از دیتابیس نمیده و کاملا خالی است.

ببخشید در فرم نصب در قسمت میزبان باید localhost باشد؟من از طریق دامین/install دارم نصب میکنم.

در قسمت نام هم باید نام دیتابیس ذکر شود اما من می نویسم همان ارور قبلی را می دهد .

لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان من همه ساتارو رفتم ولی آموزش کافی نسیت لطفا کمککنئ من نصب کردم ولی یوزر و پس مدیریت که میزنم میگه اشتباه است و در بانکی که ساختم چیزی درج نشده لطفا کمکم کنید ممنون و میزبان باید لوکال یاشه ؟

اطلاعات هاست روبدید مشکل رو حل کنم.(البته در صورت تمایل)

سلام

من هم موقع نصب روی لوکال هاست زمانی که آدرس نصب رو وارد میکنم با این پیغام روبه رو میشم:

Parse error: syntax error, unexpected '$config' (T_VARIABLE), expecting identifier (T_STRING) in C:\wamp\www\freer\install\index.php on line 253

خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .

خواهشا اگه اطلاعی دارین کمک کنین . :33:

ممنون از راهنماییتون

من این فروشگاه ساز رو هم پیدا کردم که دقیقا کاربری مثل این داره فقط فکر کنم با هسته ورد پرس نوشته شده و قالبش هم قشنگتره:didi:

نمیدونم شاید قبلا توی سایت معرفی شده باشه. بهر حال اگه در مورد کارایی و امنیتش اطلاعی دارید بگید تا با هم مقایسه کنیم. من متاسفانه این رو هم نتونستم روی لوکال نصب کنم.شاید مشکل از منه.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

این لینک سایتش:

http://chargme.ir/mpc-designer/sharj/download.php

سلام به همه ی دوستان

این اولین پست من توی این سایت هست :) به عنوان یک بی سواد و کسی که هراز گاهی برنامه مینویسم اطلاعاتی دارم که درباره ی سیستم های فروش پین یا pindelivery (مثل شارژ های سیستم های مخابراتی و لایسنس های نرم افزارها و ... ).

بهترین سیستمی که میشه خرید محصولات شرکت pomidorcart هست که با قیمت های بالا !!! برای سیستم های مدیریت محتواهای مختلف هست . مثلا برای جوملا + ویرچومارت اسم کامپوننتش رو گذاشتن jpomidorart

زیاد حرف نمیزنم، اما بنده ی حقیر بیش از یک سال پیش با این freer آشنا شدم و خوشحال که شاید این محصول بچه های برنامه نویس حتی در سطح بین المللی هم حرفها برای گفتن میتونه داشته باشه به شرطی که دلسوزانه گسترش پیدا میکرد .

واقعا در اوج سادگی و کم حجم بودن سیستم کارایی میشه اگه سریعا تکمیل بشه

یاحق

سلام به همه ی دوستان

این اولین پست من توی این سایت هست :) به عنوان یک بی سواد و کسی که هراز گاهی برنامه مینویسم اطلاعاتی دارم که درباره ی سیستم های فروش پین یا pindelivery (مثل شارژ های سیستم های مخابراتی و لایسنس های نرم افزارها و ... ).

بهترین سیستمی که میشه خرید محصولات شرکت pomidorcart هست که با قیمت های بالا !!! برای سیستم های مدیریت محتواهای مختلف هست . مثلا برای جوملا + ویرچومارت اسم کامپوننتش رو گذاشتن jpomidorart

زیاد حرف نمیزنم، اما بنده ی حقیر بیش از یک سال پیش با این freer آشنا شدم و خوشحال که شاید این محصول بچه های برنامه نویس حتی در سطح بین المللی هم حرفها برای گفتن میتونه داشته باشه به شرطی که دلسوزانه گسترش پیدا میکرد .

واقعا در اوج سادگی و کم حجم بودن سیستم کارایی میشه اگه سریعا تکمیل بشه

یاحق

بله، pomidorcart را قبلا دیده بودم جزوه پلاگین های ویرچومارت هست و قیمت نجومی هم داشت اینگار، ولی خوب مزیت این هست که روی سیستم مدیریت محتوای جوملا هست! (البته کامپونت p30charge اقای طالبی هم حرف نداره) ولی خوب همه ی اینها برای فروش پین کد مناسب هستند ولی بهترین اسکریپت ها برای فروش لیسانس (نه پین کد)، whmcs و boxbilling هستند ، با کمی برنامه نویسی از nbill هم می شه استفاده کرد

راستی از کامپونت های فروش Ticket هم می شه به یک نحوی استفاده کرد!

freer اسکریپت خیلی خوبیه ولی خوب از مدیریت محتوای شما جدا می شه دیگه.

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون مجید جان. سیستم باکس بیلینگ روی پلن وردپرس قدرت گرفته ، انصافا برای کارای هاست و دامنه خوبه.whmcs سیستم قوی و کارایی هست اما پولیه.

با nbill آشنایی ندارم اما حتما سرچ میکنم .

.....

کلی عرض کنم ، سیستم های خاص برای آدم های خاص و کاربردهای خاص هستند که باید هزینه داد واسه ی استفاده ی اون ها، چون برنامه نویس هم باید سودی ببره ، و این از نگاهی قابل قبوله.

پیروز باشید

ویرایش شده در توسط hoomanonline
نگارش

ممنون مجید جان. سیستم باکس بیلینگ روی پلن وردپرس قدرت گرفته ، انصافا برای کارای هاست و دامنه خوبه.whmcs سیستم قوی و کارایی هست اما پولیه.

با nbill آشنایی ندارم اما حتما سر میکنم .

.....

کلی عرض کنم ، سیستم های خاص برای آدم های خاص و کاربردهای خاص هستند که باید هزینه داد واسه ی استفاده ی اون ها، چون برنامه نویس هم باید سودی ببره ، و این از نگاهی قابل قبوله

پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری