DonAndolini

مشکل عجیب برای ورود به سی پنل و وب میل!!!!؟؟؟؟

6 پست در این موضوع

با عرض سلام و ادب

وقتی برای ورود به سی پنل و یا وب میل اقدام میکنم

با نوشتن : domin.com/cpanel و یا ..... آدرس تغییر کرده و به https://shatel.shatelhost.com:2083/ می رود و مرور گر هم اعلام نا امنی شدید می کند.

چرا اینطور شده ؟و باید چه کار کنم تا بتوانم به سی پنل خود دسترسی داشته باشم البته با رفتن به این صفحه باز هم لوگین می آید اما پیغام شدید امنیتی ظاهر می شود

ممنون یم شوم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز برای اینه که وقتی شما وارد سی پنل میشید ، مرورگر به حالت امن می ره و چون آدرس سایت شما ssl واقعی ندارد مرورگر این خطا رو میده که می تونید با تایید و رد کردن این خطا دیگر این خطارو نبینید اینجا تمامی افرادی که سایتشون ssl نداره این خطارو می بینن ، عادی هست نگران نباشید :128fs318181:

از اول این طور نبود و مستقیم با آدرس domin.com/cpanel وارد سی پنل می شد الان یک مدتی هست به یان آدرس می ره:

https://shatel.shatelhost.com:2083

یعنی می تونم در صفحه ای که با آدرس بالا باز میشه یوزر و پسورد و وارد کنم مشگلی نیست؟

خیر دوست من موردی نیست.

مدیر سرور ssl رو فعال کرده که چند گزینه برای تنظیمات داره تا از طریق خود دامنه وارد بشه که خیلیا برای تبلیغات خودشون اونا انجام نمی دن تا به سایت مدیر سرور تا حدودی برای لوگین راهنمایی بشه.

سی پنل دارای لایسنس رایگان ssl هست و برای هر دامنه که از این سی پنل استفاده می کنه لایسنس رایگان میده که این لایسنس های رایگان یکی از مشکلاتش همین خطای مرور گرهاست.

بهتر به حالت عادی وارد شوید

مثلا :

domain.ir:2082 برای ورود به Cpanel

domian.ir:2095 برای ورود به webmail

موفق باشید

خیلی ممنون دوست من وقتی بجای webmail و cpanel اعداد رو نوشتم با آدرس خودم وارد شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری