astanedoost

تغییر صفحه اول سایت

7 پست در این موضوع

سلام دوستان؛ وقت بخیر

صفحه اول و خانه یک سایت، مثل همه سایت ها چند ماژول و غیره داره؛ حالا میخام وقتی وارد سایت میشیم، یک ماژول دستی مخصوص نمایش داده بشه (شبیه اون که میگه زبان خودتان را انتخاب کنید و چند زبان نمایش میده) و صفحه اول قبلی رو انتقال بدم به صفحه دیگه ای: www.sait.com/home

حالا پیشنهاد می کنید من یک صفحه (منو) جدید ایجاد و ماژول جدید رو داخل اون نمایش بدم و این صفحه جدید رو به عنوان منوی خانه قرار بدم؟ (یعنی فقط منوی خانه رو عوض کنم)

یا اینکه ماژول جدید رو در صفحه اول و اصلی سایت نمایش بدم و ماژول های قبلی، که صفحه اصلی سایت رو تشکلی می دن، رو به صفحه و منو ای جدید منتقل کنم؟

از نظر سئو و غیره میخوام ببینم مشکلی پیش نمیاد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام . به نظر من شما به یک صفحه ی اینترو نیاز داری .

1 - اون صفحه ای که مد نظرت هست ابتدا به کاربران نشون بده رو با html طراحی کن و با ( اگر ساده هست صفحه می تونی توی ادیتور خود جوملا این صفحه رو طراحی کنی و سپس به قسمت کد ها بری و از کدهای اون استفاده کنی | مثل این می مونه که یک صفحه ی اچ تی ام ال طراحی کرده باشی )

2 - فرض می کنیم صفحه ی اول رو به انتخاب زبان اختصاص دادی . حداقل توی این صفحه که ساختی دو تا آیتم وجود داره مثلا فارسی و انگلیسی

فارسی رو لینک کن به صفحه ی اصلی سایت مثلا Example Domain

و انگلیسی رو لینک کن به سایتت وقتی زبانش انگلیسی هست مثلا Example Domain

موفق باشید

ممنون از راهنمایی تون

من چند تا از این صفحه ها دانلود کردم و تغییر دادم.

چطوری نمایش بدم؟

یکی از این صفحات رو که دانلود و ویرایش کردید رو انتخاب کنید .

نام این صفحه رو به index.html تغییر داده و در روت هاست آپلود کنید ( حتما در این صفحه ای که ویرایش کردید یک گزینه یا دکمه قرار بدید که به صفحه ی index.php لینک شده باشه )

گذاشتن صفحه اینترو در وب سایت برای سئو کاملا ضرر دارد

سلام دوستان؛ وقت بخیر

صفحه اول و خانه یک سایت، مثل همه سایت ها چند ماژول و غیره داره؛ حالا میخام وقتی وارد سایت میشیم، یک ماژول دستی مخصوص نمایش داده بشه (شبیه اون که میگه زبان خودتان را انتخاب کنید و چند زبان نمایش میده) و صفحه اول قبلی رو انتقال بدم به صفحه دیگه ای: www.sait.com/home

حالا پیشنهاد می کنید من یک صفحه (منو) جدید ایجاد و ماژول جدید رو داخل اون نمایش بدم و این صفحه جدید رو به عنوان منوی خانه قرار بدم؟ (یعنی فقط منوی خانه رو عوض کنم)

یا اینکه ماژول جدید رو در صفحه اول و اصلی سایت نمایش بدم و ماژول های قبلی، که صفحه اصلی سایت رو تشکلی می دن، رو به صفحه و منو ای جدید منتقل کنم؟

از نظر سئو و غیره میخوام ببینم مشکلی پیش نمیاد؟

برای رفع مشکل ضرر بودن صفحه اینترو دستی (Html) در جوملا ماژولهایی وجود داره که عینا کار ایجاد اینترو ولی در قالب و ساختار جوملا ور برای شما فراهم میکنن .میتونید از اونها استفاده کنید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

برای رفع مشکل ضرر بودن صفحه اینترو دستی (Html) در جوملا ماژولهایی وجود داره که عینا کار ایجاد اینترو ولی در قالب و ساختار جوملا ور برای شما فراهم میکنن .میتونید از اونها استفاده کنید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

سپاس از لطف و توجه همه دوستان

جناب مردانه زاده،* تعدادی از این ماژول ها رو معرفی می کنید؟ تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری