Reza Dasdar

آسان ترین نرم افزار طراحی قالب

12 پست در این موضوع

باسلام خدمت دوستان عزیز

می تونید من رو در مورد آسان ترین نرم افزار طراحی قالب که خروجی حرفه ای داشته باشه ، راهنمایی بفرمائید ؟

اگه راهنمای آموزشی هم داشته باشه لطفاً اعلام بفرمائید.

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در حال حاضر بهترین نرم افزار برای قالب های جوملا آرتیستر هست ...

فعلا بهترین نرم افزار آرتیستره فقط از نسخه 3.1 استفاده کن تا با راستچین کردن قالب مشکلی نداشته باشی

آرتیستیر خوبه .. اما اگر میخوای به یه جایی برسی ، با این نرم افزار به هیچ جا نمیرسی.. باید خودت دست به کار بشی و قالب بسازی... توصیه بود ..

آرتیستیر خوبه .. اما اگر میخوای به یه جایی برسی ، با این نرم افزار به هیچ جا نمیرسی.. باید خودت دست به کار بشی و قالب بسازی... توصیه بود ..

این که با این نرم افزار به هیج جا نمیرسی مخالفم چون کسی که در ابتدای راه قرار داره هر منبع و برنامه ایی رو که بتونه یاد بگیره براش مفید خواهد بود.

اگر هدف از طراحی قالب این باشه که در نهایت بخایم ازش کسب درآمد داشته باشیم و هر ویرایشی که بخایم بتونیم انجام بدیم این کار خوبه اما اگر فقط به دنبال یه قالب خوب باشیم و یا حتی یک طراح وب سایت باشیم با کمی هزینه میتونیم قالب های حرفه ایی رو خریداری کنیم.

این که با این نرم افزار به هیج جا نمیرسی مخالفم چون کسی که در ابتدای راه قرار داره هر منبع و برنامه ایی رو که بتونه یاد بگیره براش مفید خواهد بود.

اگر هدف از طراحی قالب این باشه که در نهایت بخایم ازش کسب درآمد داشته باشیم و هر ویرایشی که بخایم بتونیم انجام بدیم این کار خوبه اما اگر فقط به دنبال یه قالب خوب باشیم و یا حتی یک طراح وب سایت باشیم با کمی هزینه میتونیم قالب های حرفه ایی رو خریداری کنیم.

برای اول کار بله ولی اگر الان دیگه اول کارشون نیست باید خودشون قالب بسازن ولی برای اول کار بله

من نظرم مخالف اینه . نظر شخصیم اینه که هیچ چیز تفکر خود آدم نمیشه.. قالب فقط چهارچوبی که ما طراحی میکنیم نیست . خیلی چیزای دیگه هست که توی آرتیستیر نمیشه دنبالش بود ... ادیت رو چی بدونیم .. الان دارم یه قالبی طراحی میکنم خودم که اصلا نمیشه با آرتیستیر طراحی کردش... چون قابلیت داشتن پارامترهای مجزا و تفکیک شده نیست .. یا نمیتونید داخل قالب خیلی امکانات داشته باشید ... وقتی به یکی میخواید کار تحویل بدید باید همه جوانب دیده بشه .. فردا روز میاد به شما میگه میخوام این رنگ بندی یا شیت بندی تغییر کنه .... شما که پولی نمیتونی بگیری ازش و مجبور میشی براش رایگان انجام بدی ... اما اگر امکانات رو قرار بدی موضوع حله ... ... آرتیستیر فقط نمایش قدرت گروهش به بقیه در زمینه برنامه نویسیه .... همین .

اون که بله .

مثلا ما چیزی که با خودکار می نویسیم رو که با کیبورد نمی تونیم بنویسیم :دی

100% دامنه کدنویسی از این برنامه ها بزرگ تره ولی خب دانش بیشتری هم می خواد :dadad4:

حرف شما کلا قبول ولی افرادی که اول کارشون هست مثل من ،اول با نرم افزار یه طرح میزنن و بعد میان یه سری چیزارو بهش اضافه می کنن طبق دانشی که دارن.

مثلا یه سری موقیت برای اون ایجاد میکنن ،عکسائی رو که خودشون طراحی کردن رو به اون موقعیت ها تعلق میدن و در وقتشون هم صرفه جوئی میشه.

مثلا اگر بخاید یه قالب رو از صفر بنویسین باید مثلا حدود 2000 خط رو بنویسین تا یه قالب شیک درست کنید

ولی با استفاده از نرم افزار یه طرح میزنید و بعد فقط اون چیزائی رو که میخاید بهش اضافه میکنید و این یعنی اینکه توی وقتتون خیلی صرفه جوئی کردین .

دوستانی که با حرف من موافق هستند می پسندم یادشون نره.

با تشکر از همه دوستان و اساتید محترم.

من نظرم مخالف اینه . نظر شخصیم اینه که هیچ چیز تفکر خود آدم نمیشه.. قالب فقط چهارچوبی که ما طراحی میکنیم نیست . خیلی چیزای دیگه هست که توی آرتیستیر نمیشه دنبالش بود ... ادیت رو چی بدونیم .. الان دارم یه قالبی طراحی میکنم خودم که اصلا نمیشه با آرتیستیر طراحی کردش... چون قابلیت داشتن پارامترهای مجزا و تفکیک شده نیست .. یا نمیتونید داخل قالب خیلی امکانات داشته باشید ... وقتی به یکی میخواید کار تحویل بدید باید همه جوانب دیده بشه .. فردا روز میاد به شما میگه میخوام این رنگ بندی یا شیت بندی تغییر کنه .... شما که پولی نمیتونی بگیری ازش و مجبور میشی براش رایگان انجام بدی ... اما اگر امکانات رو قرار بدی موضوع حله ... ... آرتیستیر فقط نمایش قدرت گروهش به بقیه در زمینه برنامه نویسیه .... همین .

صددر صد موافق

دوستان عزیز میدونید چرا از قالب های آرتیستر زیاد استقبال نمیشه :

اولا : اکثرا سنگین هستند

دوما : قالبهای جالبی در نمیاد

سوما : و ...

بنظرم کسی که آسنایی نداره بد نیست با آرتیستر شروع کنه ولی نباید دیگه ایجاد قالب بصورت دستی رو هم فراموش کنه.

برای جوملا رو عرض میکنم (جنبه انتقاد) از قالب هایی که بچه ها قرار میدند چون اکثرا با آرتیستره و ظاهر جالبی نداره زیاد استقبال نمیشه .

ما هم به سایت های و کاربرانی که بتوند مثل سایت های بزرگ قال طراحی کنند نیاز داریم (البته هست و تعدادشون بسیار کمه)

با سلام

با حرف نیمای عزیز ؛کاملا تاییده شده ست، اما خب با توجه به نکته ای که جناب رضا فرمودن،(همون فراموشی و تنبل بار اومدن یوزرها تو استفاده از ارتیستر) و با توجه به حرفی که دوستان دیگر گفتن و اینکه فردی که هنوز دانش و توانایی کاملی در اجرای یک قالب صفر رو نداره ، بهتره که از این نرم افزار استفاده کنه، اما واقعا به ارتیستر قالب در حد نمره ی 7-8 (نمره از 20!)هم نمیشه زد.شاید با ادیت برسه به 10! اما هرگز قالبی بالای 14-15 نمیشه!!!

عزیزان باید توجه داشته باشند که اگر واقعا به این زمینه علاقه دارند؛ بعد از اینکه با ساختار کلی قالبها توسط نرم افزار آشنا شدند و چند و چون کار دستشون اومد، خودشون کم کم با معادل سازی و مطابقت قالبهای حرفه ای و تست و ازمون و خطاهای مختلف به فکر پیاده سازی قالب از صفر باشند! (البته اگر مایل به ادامه ی فعالیت در این زمینه هستند)

از اون گذشته ، الحمد الله مدتی هست کهفریم ورکهای مختلفی در زمینه طراحی قالب ارائه شده، و کار طراحی رو بسیار بسیار بسیار آسون تر قبل کرده ، که خیلی صرفه میکنه در ساخت بهترین قالبها!!!

دوستانی داریم که همین الان تو با ورود به این زمینه و استفاده از فریم ورکهای رایگان ، کارهای بسیار شیکی زدند .قالبهایی که افرادی که چندسالی هست کار طراحی قالب انجام میدن ، از اجرای اون عاجزند و بنده تابحال ندیدم چنین سبکهای شیک و نویی رو ارائه کنند.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری