mrazimi1

مشکل در ایجاد مطلب جدید در k2

8 پست در این موضوع

سلام.

بنده در ایجاد مطلب جدید در k2 مشکل دارم

مشکل از اینجا شروع شد که در mysql در قسمت k2-item و تب id اقدام به تغییرات در شماره id ها کردم.

حالا که میخوام مطلب جدید ایجاد کنیم نمیاد از آخرین شماره id شروع کنه . چکار کنم که آپ دیت بشه و در شماره دادن به مطلب جدید یکی به آخرین id موجود اضافه کنه

لطفا راهنمایی فرمایید

با تشکر و سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر بخوام موضوع را بیشتر توضیح بدم باید عرض کنم که به فرض شماره آیدی های مطالب موجود از 2000 بوده تا 3000 . بنده شماره ها رو از 3000 تا 4000 تغییر دادم. وقتی ایجاد مطلب جدید میزنم k2 میخواد شماره 3001 رو ایجاد کنه اما چون موجوده نمیتونه .

از شما خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که چطور به k2 بفهمون که در ایجاد مطلب جدید بجای 3001 شماره 4001 رو ایجاد کنه .

با تشکر فراوان

اگر بخوام موضوع را بیشتر توضیح بدم باید عرض کنم که به فرض شماره آیدی های مطالب موجود از 2000 بوده تا 3000 . بنده شماره ها رو از 3000 تا 4000 تغییر دادم. وقتی ایجاد مطلب جدید میزنم k2 میخواد شماره 3001 رو ایجاد کنه اما چون موجوده نمیتونه .

از شما خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که چطور به k2 بفهمون که در ایجاد مطلب جدید بجای 3001 شماره 4001 رو ایجاد کنه .

با تشکر فراوان

سلام اگه از جهت ادرس دادن تو url منظورتونه از تنظیمات k2 میتونید ببنید این رو.

که id رو تو url نیاره.

سلام اگه از جهت ادرس دادن تو url منظورتونه از تنظیمات k2 میتونید ببنید این رو.

که id رو تو url نیاره.

اتفاقا بنده میخوام که تو آدرس ها بیاد

ضمنا تا آی دی نداشته باشه که اصلا مطلبی ایجاد نمیشه که حالا بخوام به k2 بگم که نمایش نده

به هر مطلب یک شماره آی دی اختصاص پیدا میکنه

از بزرگان انجمن خواهمشندم راهنمایی کنند که چطور میشه به k2 فهموند که در ایجاد مطلب جدید از چه شماره id شروع کنه

این مشکل نه برای k2 بلکه برای ایجاد مطلب خود جوملا هم صدق میکنه

شتاسه در دیتابیس به شکل خودکار ایجاد میشه یعنی auto_increment هست و با وارد کردن دستی شناسه بعدا دچار خطا میشید

شتاسه در دیتابیس به شکل خودکار ایجاد میشه یعنی auto_increment هست و با وارد کردن دستی شناسه بعدا دچار خطا میشید

هیچ راه حلی نداره؟؟

شناسه بیش از 1000 مطلب بخاطر اینکه با سایت قدیمی همخوانی داشته باشه تغییر کرده . لطفا راهنمایی عاجل فرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری