bosss

مشکل عدم نمایش محصول در ویرچومارت آخرین نسخه

8 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب

برای اضافه کردن مجموعه ها و محصولات خود از طریق منوی مجموعه مصولات کامپوننت ویرچو مارت همه ی مجموعه ها و محصولات رو حذف کردم اما حال با اضافه کردن مجموعه های جدید و محصولات جدید هیچ محصولی در سایت دیده نمیشود !!:14:

لطفا اگر از دوستان کسی با این مشکل آشنایی داره راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
از تنظیمات منوی سایت، باید مجموعه فعلی رو برای نمایش انتخاب کنید .

با تشکر از پاسخ شما

در قالبی که من استفاده میکنه از ماژول SP VirtueMart Category Menu برای نمایش مجموعه ها استفاده شده و از منوهای خود جوملا نیست

لینک دمو

Joomla Templates, Joomla Extensions, Magento Extensions, Magento Themes | SmartAddons.Com Demo Site

البته لازم به ذکر هستتش که خودم هم منو دستی برای اینکار ساختم ولی باز هم داخل مجموعه محصولی رو نمایش نمیده:auau:

خب منو نیست. ماژول باشه. داخل تنظیمات ماژول باید تعیین کنید که محصولات رو از کدوم مجموعه ویرچو بخونه و نمایش بده

خب منو نیست. ماژول باشه. داخل تنظیمات ماژول باید تعیین کنید که محصولات رو از کدوم مجموعه ویرچو بخونه و نمایش بده

این کارو کردم آقا

مشکل اینجاست که مازول با اطلاعات نمونه قالب کاملا درست کار میکنه ولی وقتی محصولات رو پاک کنید و محصولات خودتونو جایگزین کنید دیگه نمیتونه چیزی نشون بده !

با عرض سلام خدمت همه ی جوملایی های عزیز

بالاخره بعد از حدود 1 هفته کلنجار مشکل رو بطور کامل حل کردم

از اونجایی که طی این مدت چه در سایت های فارسی زبان و چه در سایت های انگلیسی زبان همه ی تایپیک های مشابه بی جواب مونده بود خواستم که مراحل رفع این ایراد رو توضیح بدم

1.حتما حتما حتما آخرین ورژن کامپوننت و ماژول ها و پلاگین های اون رو از سایت سازنده در یافت کرده و نصب کنید

2.وارد صفحه فروشگاه کامپوننت وبرچومارت شده و در قسمت انتخاب نوع پول همرو پاک کنید

3.وارد صفحه روش های حمل و نقل کامپوننت وبرچومارت شده و همرو پاک کنید

4.وارد صفحه روش های پرداخت شد کامپوننت وبرچومارت شده و همرو پاک کنید

5.حال وارد صفحه مالیات و قوانین محاسبه از زیرمجموعه محصولات شده و همرو پاک کنید

6.آخرین بخش صفحه تولید کنندگان هستش اون رو هم پاک سازی کنید

حالا از اول مجموعه ها و محصولات خودتون رو یکی یکی اضافه کنید

بعد از این کار به تک تک بخش های فوق رفته و در هر بخش مواردی که مورد نیازتون هست رو بسازید(بطور مثال مالیات و قوانین محاسبه رو اگر نیاز ندارید بذارید خالی بمونه)

7.حوصله سر برترین مورد این مورد هست ، دوباره تک تک محصولات رو یکی یکی باز کنید و تنظیمات جدید ساخته شده رو بهشون اضافه کنید

8.به بخش ماژول های سایت رفته و کلیه ماژول ها رو به مجموعه های جدید خودتون متصل کنید

تبریک میگم محصولات به نمایش دراومد:yoho:

نکات :

1.بعضی مواقع در حالت فارسی شده این کامپوننت با واحد ریال به مشکل برخواهید خورد چون مثلا یک محصول 2000000 ریالی به دلیل تعداد صفر زیاد قابل اجرا نیست براش در این جور موارد چاره ای جز استفاده از واحد تومان نیست (حداقل من روشی براش پیدا نکردم)

2.در ماژول هایی که با تاریخ محصول کار می کنند در بخش تنظیمات محصول در بخش گروه خریداران زیر مجموعه بخش Product pricing محلی برای تاریخ گذاری هست اون رو از تاریخ امروز تا زمان مورد نیازتون تنظیم کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری