almasalmas

عدم توانایی ویرایش و یا ایجاد ماژول جدید در قالب revista

6 پست در این موضوع

سلام

من این قالب revista رو بصورت رایگان دانلود کردم، وقتی به بخش ماژول ها میرم و میخوام ویرایش کنم و یا ماژول جدید بسازم، دکمه ذخیره غیرفعاله و بنا بر این نمیشه ماژول هارو تغییر داد.

چه کار باید بکنم؟ چون نسخه ی من رایگانه اینطوریه؟ پس اصلا نسخه رایگانش به چه دردی میخوره؟

من میخوام خبرهای پیش فرض توی قالب رو پاک کنم ولی نمیشه! برم نسخه پولیش رو بخرم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام قالب های یوتم کلا بکم برای شروع کار سخته دست بردن توش چون مستقیم دست تو کد برای ساخت موقهیت جدید هست

اما اینی که شما میگید دکمه سیو کار نمی کنه ربطی نداره.

1 ابا جوملا رو اپدیت کردید؟

2 کش مرورگر و جو ملا رو پاک کنید

این دومورد رو امتحان کنید

سلام

ممنون دوست عزیز مشکل با پاک کردن کش مرورگر حل شد. فقط الان یک سوالی دارم. این اسلاید شو که توی revista هست و عکس احمدی نژاد بصورت پیشفرض داره، من فهمیدم عکسهاش کجاست و تونستم تغییر بدم، اما اون خبری که روی عکس مینویسه نمیدونم توی کدوم ماژول هست و چطوری تغییر پیدا میکنه؟ آیا شما اطلاع دارید؟

ممنون بازم

همچنین اون قسمت ورود کاربر که توی صفحه اصلی و زیر لوگوی سایت نشون میده رو نمیدونم چطور غیر فعال کنم؟

من مازول های ورود کاربر و بخش کاربری||اعضا رو غیر منتشر کردم ولی بازم زیر لوگوی سایت قسمت ورود کاربر وجود داره، چطور باید حذفش کنم؟

یوتم اصولا اسلایدر هاش به این صورته که با کامپوننت ویجت کیت میسازه و توی html*سفارشی فراخوانی میکنه . شما توی موقعیت top-a ببینید کدوم یک از اسلاید های ویجت کیت استفاده شده از همون جا تغییر بدید . در خصوص ماژول ورود لاگین بالا هم اگه اشتباه نکنم موقعیت headerbar*باید باشه . شما میتونید توی مدیریت ماژول ها نوع ماژول رو روی ورود کاربران بذارید و ماژول های ورود رو ببینید کدوما هستن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری