maani00

دسترسی به کدهای css در منوی جوملا 2.5

7 پست در این موضوع

من تازه دارم با جوملا 2.5 کار میکنم، برعکس جوملا 1.5 ، در منوی قالبها نمیشه به کدهای css قالب دسترسی داشت.

مثلا من میخوام هدر بزارم یا سایز و فونت منوی سایت رو تغییر بدم

باید چیکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دموی سایتتون رو بدید بررسی بشه و کارایی که دقیقا میخواید انجام بدید

دموی سایتتون رو بدید بررسی بشه و کارایی که دقیقا میخواید انجام بدید

این دموی قالبیه که ازش استفاده میکنم و هنوز نتونستم تغییراتی توش بدم

این لینک دموی قالب

demofarsi.com/joomla-templates/yootheme/solar/fa

تونستم اسلایدر رو حذف کنم از طریق قسمت ماژول ها ولی نمیتونم تصویر دلخواه رو به عنوان هدر ثبت کنم و سایز و فونت منوی ایتدای سایت رو به حالت دلخواه دربیارم. چون مثل جوملا 1.5 نیست که راحت از طریق منو به کدهای css و html قالب بشه دسترسی داشت. یادم میدین باید چیکار کنم؟

درود

شما از قالب شرکت یوتم با فریم ورک وارپ استفاده میکنید برای تزریق فونت به این فریم ورک تاپیک زیر پست 7 مهندس طاهری یه فیلم آموزشی قرار دادن که با دیدنش میتونید براحتی فونت اضافه کنید .

آموزش تنظیمات و سفارشی سازی فریم ورک Warp (یوتم)

موفق باشید

درود

شما از قالب شرکت یوتم با فریم ورک وارپ استفاده میکنید برای تزریق فونت به این فریم ورک تاپیک زیر پست 7 مهندس طاهری یه فیلم آموزشی قرار دادن که با دیدنش میتونید براحتی فونت اضافه کنید .

آموزش تنظیمات و سفارشی سازی فریم ورک Warp (یوتم)

موفق باشید

ممنون مشکل برطرف شد

با تشکر از آقای صدیقی که به دفعات مشکل ینده رو حل کردن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری