helshi.com

مشکل در تغییر کپی رایت قالب

11 پست در این موضوع

با سلام.

قالب looksmart از themeforest دانلود کردم.

البته از سایت تک وب دیزاین.

در قسمت ویرایش قالب ها بعد از تغییر کپی رایت، ذخیره نمی شود و وقتی که به صفحه ی ویرایش قالب میروم، هیچ دکمه ایی کار نمی کند. ( ذخیره، بستن و ... )

در هر قسمتی از سایت که فکرش را بکنید رفتم و هر چه که در مورد کپی رایت بوده تغییر دادم اما تغییری حاصل نشد.

در فایل footer.php خط 46 که در مورد کپی رایت است را که کلا حذف میکنم، کپی رایت سایت حذف میشود ولی جایگزین نمی شود.

//Copyright

if( $this->helix->Param('showcp') ) {

echo '<span class="copyright">' . str_ireplace('{year}',date('Y'), $this->helix->Param('copyright')) . '</span>';

}

لطفا مرا راهنمایی کنید.

آدرس سایت

www.helshi.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی ماژول های موقعیت footer1 و 2 و توی مدیریت قالب هم گشتید ؟ قالب تم فارست معمولا نیاز به ادیت کد نیست یا بصورت ماژول میذاره یا توی مدیریت قالب قابل تغییره . تست بزنید نتیجه رو اعلام کنید

نه. نشد.

یک فوتر 2 دارد که برای منو است و فوتر 1 ندارد.

زمانی که وارد ویرایش استایل میشوم، میتوانم کپی رایت را ادیت کنم. اما ذخیره نمیشود.

در قسمت ویرایش استایل، هیچ کدام از کلید های ذخیره، بستن، ذخیره و بستن و رونوشت کار نمیکند.

نه. نشد.

یک فوتر 2 دارد که برای منو است و فوتر 1 ندارد.

زمانی که وارد ویرایش استایل میشوم، میتوانم کپی رایت را ادیت کنم. اما ذخیره نمیشود.

در قسمت ویرایش استایل، هیچ کدام از کلید های ذخیره، بستن، ذخیره و بستن و رونوشت کار نمیکند.

کش مرورگر رو با cntrl + shift + Del پاک کنید بعد یه بار صفحه رو با cntrl + F5 رفرش کنید مجدد تست بزنید ببینید دکمه ها درست میشن ؟

من با فایرباک گه میبینم کد کپی رایت این خطه :

<span class="copyright">Copyright ©  2015 Bee Templates. All Rights Reserved.</span>

فکر میکنم توی index.php*باشه . یه بررسی کنید

اونجا رو هم دیدم.

چیزی پیدا نکردم.

مشکل سر این دستور هست:

echo '<span class="copyright">' . str_ireplace('{year}',date('Y'), $this->helix->Param('copyright')) . '</span>

من این رو پاک کردم، کپی رایت حذف شد. اما بلد نیستم ادیت کنم.

سلام دوست عزیز به احتمال بسیار زیاد شما باید از تنظیمات خود قالب این کارو انجام بدین فقط اگر قسمت تنظیمات فوتر پیدا کردی باکس رو خالی نزارید و یه تکس داخلش بزارین دستوری رو هم که پاک کردین برگردونین

موفق باشید

سلام.

من دستور رو برگردوندم.

توی ویرایش قالب قسمتی از متن رو پاک میکنم، اما دکمه های ذخیره کار نمی کنند.

اگر کسی بلد هست، رمز رو بدم و یه نگاهی بندازه.

ممنون میشم.

سایت تک وب دیزاین پشتیبانی داره. مراجعه کنید تیکت بزنید.

پست های اسپم شما حذف شد

بله میدونم و تماس گرفتم. اما گفتند که 120 هزار میگیرند تا درست کنند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری