313

فروشگاه ساز مناسب برای فروش پوشاک

18 پست در این موضوع

با سلام می خواستم بهم فروشگاه سازی معرفی کنید برای فروش پوشاک:21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این که چه گالایی بفروشید مهم نیست باید ببینید چه امکاناتی مورد نیازه . شما امکانات رو بفرمائید تا بشه راهنمایی کرد

مثال 1-قیمت صحیح به ریال 2-انتخاب بر اساس رنگ و سایز یعنی گزینه ای 3-اگر کسی وارد سایت شد شمال تخفیف شود برای بعضی کالا ها مثل دیجی کالا 4- اسلاید تصویر برای یک مطلب 5- فارسی بودن:auau::33::dadad4:

خلاصه چطور می شود شبیه دیجی کالا درست کرد

تنهاترین و بهترین گزینه برای این کار هیکاشاپ هست

البته نسخه آخرش یعنی بیزینس که از همه کامل تر هست

اگر فقط نمایش رنگ کالا و یا سایز با هیکاشاپ ولی اکر میخواهید قیمت ها و موجودی کالا با تغییر رنگ یا سایز تغییر کند فقط اسکریپ های فروشگاهی این ویژگی ها را انجام می دهند.

این امکاناتی که فرمودید خیل از فروشگاهها به شما میدن . توی جوملا ویرچومارت - هیکاشاپ - جوم شاپ و ... و غیر جوملایی اپن کارت - مجنتو - پرستا شاپ و ....

باید دید شما با کدوم راحت تر هستید . اگه روی جوملا تسلط دارید و میخواید فروشگاه هم با جوملا بیارید بالا ویرچو و هیکاشاپ گزینه های مناسبی هستند ولی پیشنهاد من اینه که با سی ام اس های فروشگاهیی مثل پرستا شاپ و اپن کارت کار کنید

باید خودتون این سیستم ها رو بررسی و انتخاب کنید

موق باشید

میشه چند تا اسکریپ های فروشگاهی معرفی کنید

من ویرچومارت رو دارم اما نسخه فارسی تو مدیرتش مشکل داره فروشگاه ساز بدی نیست ولی این مشکل رو دارد

بله متاسفانه فارسی ساز این افزونه مشکلات خودش رو در قسمت مدیریت داره . ولی به جرات میتونم بهتون بگم قدرتمند ترین فروشگاه حوملاست اگه افزونه هاش رو در اختیار داشته باشید

حالا که فارسی اش مشکل دارد من مجبور هستم با انگلیسی کار کنم آیا راهنمای این فروشگاه ساز وجود دارد

دوست عزیز زبان فارسی را از سایت خودش دانلود کنید هیچ مشکلی نداره من استفاده کردم .

من قدیم با فروشگاه ساز جوم شاپینگ کار کردم فوق العدع بود هم از نظر امنیت ، و اینکه یه دونه باگ من پیدا نکردم،مدیریتش هم بسیار بسیار ساده ولی خیلی گسترده

بهترین ویژگیش ، یه محصول رو واسش چند تا گذینه میزاری (مثلا رنگ ، سایز،و...) با عوض کردن این ویژگی ها مثلا عکس محصول هم عوض میشه و قیمت هم همون موقع بروز میشه

مثلا یه گوشی lg عکسش رو میزاری ، بعد گذینه رنگ قرمز رو هم میزاری ، طرف قرمز رو که انخاب کنه عکس گوشی عوض میشه به رنگ گوشی قرمز رنگ

آپدیت هم تقریبا هر 2 هفته یه بار واسش میدن ، و خلاصه هرچی باگ باشه زودی برطرف میکنن ، انجمش هم پشتیبانی رایگان داره هرچی بپرسی فوری جوابت رو میدن

ولی یه مشکلی داره :

کمتر سایتی واسش افزونه مینویسه و باید حتما از سایت اصلی که قیمت هر کدوم (حداقل 32 یورو) هست خریداری شه ، افزونه هایی که سایت اصلیش میده اون و کاری میکنه که از دیجیکالا بزنه بالاتر ولی خب ابید بخری رایگان نیست

-----------

ویرچو مارت خیلی خوبه اما بزگرتین اشکالش اینه خیلی باگ داره ، و آپدیت هم کم براش میدن، ولی همه سایت ها واسش افزونه مینویسن هم پولی هم رایگان (حتی قالب)

ولی خب باگ هاش زیاده

--------------

بهترینش ولی نسخه پولیش : هیکا شاپ هست که امکانات بیش از اندازه داره ، و چون پولی هم هست مسلما پشتیبانی قوی داره و اینکه امنیتش هم خیلی بالاست

ولی اینکه سایت ها واسش افزونه می نویسن یا خیر خبر ندارم یه گشتی بزنید توی سایت هاییکه افزونه دارن ببینید هیکاشاپ توش هست

مثلا سرچ بزنید : product slider for hickashop

یا

search ajax for hickashop

ببینید چیزی هست

-----------

به نظرم از فروشگاه هایی که مستقل هستند استفاده نکیند چون محدود میشین با جوملا میتونید با هرچی که خواستنید ادغامش کنید دستتون باز هست

آخر یکی از آن ها را بگید که افزونه هاش اگر پولی هم هست در سایت های فارسی باشد تا راحت بشه خرید

پشتیبانی زبان فارسی فروشگاه ساز هم خوب باشد

بی زحمت آدر سایت اصلی جوم شاپینگ را بدهید.:ooof:

هیکا شاپ نسخه رایگانش بدرد نمی خورد

خوب اگر از جوملا میخواهید استفاده کنید هیکاشاپ زبان فارسی ان رانیز در تنظیماتش میتوانید از خود سایتش نصب کنید

اگر از قالبی کهcss هیکاشاپ استفاده کنید کارتان را راحت میکند اگر هم از قالب دیگری استفاده میکنید باید کمی استایل دهی کنید

افزونه های ان را از سطح نت باقیمت مناسب میتوانید فراهم کنید.

موفق باشید

هیکاشاپ نسخه رایگانش اره ، چیز خاصی نداره

اگر میخوای ، افزونه زیاد داشته باشه ویرچومارت ، ولی باگ زیاد داره

اگر میخوای باگ نداشته باشه خیلی قوی باشه هستش ، جوم شاپینگ ولی افزونه هاش فقط داخل سایت خودش پولی هست

لینک اصلی : Joomshopping Downloads

در کل جوم شاپینگ بهتره چون باگ نداره امنیت بالاست ، کارت رو هم راه میندازه ، مثل دیجیکالا هم در میاد

من ازش استفاده کرده بودم خوب بود

نه اینکه افزونه واسش نباشه هست ، ولی خب نسبت به ویرچو مارت کمتره

ولی افزونه هایی که خود سایت اصلیش میده واقعا خوبه و خیالت هم راحت هست که 100% کار میکنه و مچ میشه

مثلا این یکی از افزونه هاش هست ، که قشنگ دیجیکالا رو میزاره تو جیبش : Joomshopping Filter product extended

فقط ظاهرش رو نگاه نکن سادس، اون دسته خودته یه قالب خوب درست کن یا پیدا کن ، حالش رو ببر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری