Mostafa_IT

سوال: چگونگی ایجاد یک وبسایت با امکانات دلخواه در جوملا

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من در زمینه جوملا مبتدی هستم. پیش تر توی شرکت هایی که با cms اختصاصی خودشون و طبق نیازهای مشتری سر و کار داشتن کار میکردم.

میخواستم بدونم چطور میشه وبسایتی با امکانات دلخواه زیر با جوملا راه اندازی کنم؟

1. میخوام قسمتی داشته باشه برای اینکه بتونم محصولات خودمو بفروشم.

2. محلی داشته باشه تا مطالب جدیدی از جنس مقالات، ویدیو؛ عکس و فایل هایی برای دانلود رایگان و مطالعه توسط نویسنده های مختلف سایت در زمینه های از قبل تعریف شده قرار داده بشه. این محل باید امکان گشت و گذار و سرچ برای کاربر داشته باشه.

3. قسمتی داشته باشه که نویسنده ها بتونن برای خودشون پیشینه و رزومه خودشونو قرار بدن.

4. و همینطور امکان ثبت نام کاربران جدید که دارای پنل مخصوص باشند و امکاناتی رو بشه براشون توی سایت باز کرد و همینطور براشون خبرنامه ارسال بشه.

5. و صفحه اصلی هم گزیده ای از مطالب بالا با امکاناتی مثل پرطرفدارترین و جدیدترین و این قبیل داشته باشد.

اصرار دارم که خودم نصب کنم همشو تا یاد بگیرم.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

اگر لینک از تاپیک ها و ویدیو های آموزشی هم دارید همینجا بذارید کفایت میکنه

متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تمامی مواردی که گفتید یا در هسته خود csm جوملا وجود داره یا با نصب افزونه های اضافی میتونید داشته باشید .

تنها راهتون یادگیری کامل خود جوملا و پیدا کردن افزونه های مورد نظرتون و کار با اون هاست .

البته قطعا میدونید که واژه "طراحی وب سایت" اگر قرار باشه اصولی انجام بشه ، صرفا به مواردی که عرض کردم خلاصه نمیشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در این موردی که میخواهم عرض کنم منظورم به شخص شما نیست و کلی هست!

چون در حال حاضر افراد زیادی هستند که فقط نصب جوملا بلدند و اسم خودشون رو گذاشتند طراح سایت و یا یک بسته نصبی شامل قالب آماده نصب میکنند و اطلاعاتش رو تغییر می دهند و فکر میکنند که طراحی سایت همین است و الان خدای این کار هستند و فقط وفقط باعث بد نام شدن اهالی این صنف می شوند .

تمامی مواردی که گفتید یا در هسته خود csm جوملا وجود داره یا با نصب افزونه های اضافی میتونید داشته باشید .

تنها راهتون یادگیری کامل خود جوملا و پیدا کردن افزونه های مورد نظرتون و کار با اون هاست .

البته قطعا میدونید که واژه "طراحی وب سایت" اگر قرار باشه اصولی انجام بشه ، صرفا به مواردی که عرض کردم خلاصه نمیشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در این موردی که میخواهم عرض کنم منظورم به شخص شما نیست و کلی هست!

چون در حال حاضر افراد زیادی هستند که فقط نصب جوملا بلدند و اسم خودشون رو گذاشتند طراح سایت و یا یک بسته نصبی شامل قالب آماده نصب میکنند و اطلاعاتش رو تغییر می دهند و فکر میکنند که طراحی سایت همین است و الان خدای این کار هستند و فقط وفقط باعث بد نام شدن اهالی این صنف می شوند .

الان ینی من باید بسته آماده جوملا نصب کنم ؟

آیا از قالب های آماده می بایست استفاده کنم + افزونه های مورد نیاز؟

سوال دیگه اینکه ماژول و پلاگین و کامپوننت فرقشون چیه ؟!

الان ینی من باید بسته آماده جوملا نصب کنم ؟

آیا از قالب های آماده می بایست استفاده کنم + افزونه های مورد نیاز؟

سوال دیگه اینکه ماژول و پلاگین و کامپوننت فرقشون چیه ؟!

شما در قدم اول باید خود cms جوملا رو به طور کامل یاد بگیرید تا به ساختار و نحوه کار کردن باهاش آشنا بشید (که سوالات تون مانند همین مواردی که پرسیدید رفع بشه)

بعدا برید سراغ موارد دیگه مثل افزونه ها و قالب ها و کار باهاشون

ابتدا خود جوملا رو یاد بگیرید .

چون در غیر اینصورت مداوم به مشکل میخورید و هی باید هر قدم رو بپرسید

شما در قدم اول باید خود cms جوملا رو به طور کامل یاد بگیرید تا به ساختار و نحوه کار کردن باهاش آشنا بشید (که سوالات تون مانند همین مواردی که پرسیدید رفع بشه)

بعدا برید سراغ موارد دیگه مثل افزونه ها و قالب ها و کار باهاشون

ابتدا خود جوملا رو یاد بگیرید .

چون در غیر اینصورت مداوم به مشکل میخورید و هی باید هر قدم رو بپرسید

بله درسته. خب من برای یادگیری جوملا باید از منابع آنلاین مثل pdf و ویدیو اینها استفاده کنم یا نیاز به کلاس دارم؟

اگر میتونم از این منابع استفاده کنم اگه زحمتی نیست بگین چه سایتی خوبه برای آموزش

نیازی به کلاس نیست . با جستجو در سطح نت میتونید یاد بگیرید

همین انجمن ، جومینا و...

نیازی به کلاس نیست . با جستجو در سطح نت میتونید یاد بگیرید

همین انجمن ، جومینا و...

پس پیش به سوی یادگیری جوملا

ممنونم از شما :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری