maani00

مشکل در نوع نمایش سایت در سرچ گوگل

8 پست در این موضوع

با سلام. متاسفانه جستجوی سایت من در گوگل به شکل زیر میاد :

نام سایت - نام لینک مطلب - صفحه اول

دو مورد اول که درسته ولی اون کلمه صفحه اول دیگه چیه؟

8pic.ir/images/ia6wut80zc6nqxwcfdgk.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
نام منو هست. در تنظیمات منوی صفحه اول میتونید نمایشش رو غیر فعال کنید

درود بر شما

بله، اسم منوی اصلی سایت رو گذاشتم صفحه اول، اما حالا که شما می گین نمایشش رو غیرفعال کنم نمیدونم باید از کجا اقدام کرد واسه این کار؟

ضمنا در صورتی که نمایشش رو غیرفعال کنم یکی از منوهای ابتدای سایتم که صفحه اصلی (که در اینجا اسمش رو به صفحه اول تغییر دادم) هست غیرفعال نمیشه؟؟؟

نام منو هست. در تنظیمات منوی صفحه اول میتونید نمایشش رو غیر فعال کنید

درود بر شما

بله، اسم منوی اصلی سایت رو گذاشتم صفحه اول، اما حالا که شما می گین نمایشش رو غیرفعال کنم نمیدونم باید از کجا اقدام کرد واسه این کار؟

ضمنا در صورتی که نمایشش رو غیرفعال کنم یکی از منوهای ابتدای سایتم که صفحه اصلی (که در اینجا اسمش رو به صفحه اول تغییر دادم) هست غیرفعال نمیشه؟؟؟

منو صفحه اول رو از مدیریت منو ها باز کنید. داخل تب ها میبینید چنید گزینه ای رو. خیر مشکلی نیست. فقط نمایش نمیده در بالای مرورگر..

منو صفحه اول رو از مدیریت منو ها باز کنید. داخل تب ها میبینید چنید گزینه ای رو. خیر مشکلی نیست. فقط نمایش نمیده در بالای مرورگر..

درود بر شما

من تمام قسمتهارو در تنظیمات صفحه اول در منوی اصلی زیر و رو کردم اما گزینه ای برای حذفش نیست

من خیلی مصر هستم که این گزینه حذف بشه، هم به این علت که نمای ظاهری سرچ صفحات رو در گوگل خراب کرده و هم اینکه وقتی وارد صفحه اصلی سایت میشم نعنوان صفحه رو توی مرورگر به این شکل نشون میده : صفحه اول-نام سایت

درود بر شما

من تمام قسمتهارو در تنظیمات صفحه اول در منوی اصلی زیر و رو کردم اما گزینه ای برای حذفش نیست

من خیلی مصر هستم که این گزینه حذف بشه، هم به این علت که نمای ظاهری سرچ صفحات رو در گوگل خراب کرده و هم اینکه وقتی وارد صفحه اصلی سایت میشم نعنوان صفحه رو توی مرورگر به این شکل نشون میده : صفحه اول-نام سایت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری