کوروش آریا

سایت فروشگاهی

6 پست در این موضوع

سلام دوستان

به نظرتون برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی کامپوننت جوم شاپینگ یا ویرچومارت بهتره یا سیستم فروشگاه ساز اوپن کارت؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

هر کروم توانایی ها و مشکلات خودشون رو دارن . مطمئنا اکه کاربری سایت صرفا فروشگاهه اپن کارت از دو مورد دیگه بهتره . اگه جوملایی میخواید ویرچو و جوم شاپ امکانات تقریبا مشابهی دارن . برای سایت دو زبانه جوم شاپ توصیه میشه .

دوست عزیز اگر می خوایی فروشگاه حرفه ای داشته باشی و بتونی در آینده هم توسعه بدی بی شک هیکاشاپ بهترین هستش.فقط از نسخه نالش پرهیز کن

به نظر من اگه با پیچیدگی سیستم مشکلی نداری ویرچو از همه بهتره. من با تموم فروشگاه ساز ها کار کردم ولی به نظر من بهترین فروشگاه ساز تو جوملا برای یه طراح سایت ویرچو چون دستت خیلی باز هست. ولی هیکا شاپ، جوم شاپینگ خیلی ساده تر هستن و کار باهاش هم برای طراح و هم کاربر نهایی راحت تره. وگرنه تقریبا همه اینا همه امکانات ضروری برای ساخت فروشگاه رو دارن.

در ضمن ورچو فروشگاه چند زبانه رو هم به صورت خیلی خوبی پشتیبانی میکنه

من با نظر امیرخان موافقم من خودم بیشتر از جوم شاپینگ استفاده می کنم و راحتترم هستم .

ویرچو افزونه های بیشتری برای فروشگاه حرفه ای داره و کسی هم نگفت که نمیشه باهاش سایت دو زبانه زد . پیچیدگی های خاص خودش رو داره و زبان فارسی این افزونه باگ زیاد داره . کسی که اولین باره می خواد فروشگاه بزنه پیچیدگی های این کامپوننت ممکنه دلسردش کنه . جوم شاپ ساده تر و کاربر پسند تره و برای یه فروشگاه با امکانات متوسط رو به بالا کاملا ایده آل . ولی بازم تاکید میکنم اگه کاربری سایت صرفا فروشگاهه از سی ام اس های فروشگاهی میتونید استفاده کنید . اپن کارت - پرستاشاپ و مجنتو بهترین گزینه ها هستند . پرستا و اپن کارت خیلی شبیه هم هستند و مجنتو حرفه ای تر . من اولین باری که خواستم فروشگاه بزنم همه موارد رو تست کردم ببینم با کدومش راحت ترم . به نظرم شما هم همین کار رو بکنید ببینید کدومش براتون راحت تر و جذاب تره .

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری