aseman.abi

ارسال یک فایل برای یک یوزر خاص در سایت بوسیله کامپوننت جی دانلود

8 پست در این موضوع

با سلام

چطور میشه با استفاده از جی دانلود یک فایل رو در ناحیه کاربری یکی از کاربران سایت قرار بدم .

مثلا فاکتور مربوز به خودش رو تو ناحیه کاربری خودش بزارم و بره دانلودش کنه.

مه فقط خودش ببینه نه همه.

چون هر چی فایل رو درست میکنم برا همه قابل مشاهده هستند.

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون.

جوملا 3- جی دانلود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

چطور میشه با استفاده از جی دانلود یک فایل رو در ناحیه کاربری یکی از کاربران سایت قرار بدم .

مثلا فاکتور مربوز به خودش رو تو ناحیه کاربری خودش بزارم و بره دانلودش کنه.

مه فقط خودش ببینه نه همه.

چون هر چی فایل رو درست میکنم برا همه قابل مشاهده هستند.

لطفا راهنمایی کنید.

ممنون.

جوملا 3- جی دانلود

با سلام

اگه منظورتون درست متوجه شده باشم منظورتو اینه که میخوایین فایل رو فقط کاربر خواستی ببینه تا دانلود کنه

قبل از هر چیز باید گروه کاربری درسته کرده باشین و کاربران مخصوصتون رو عضو اون گروه کنید

حال در این مواقع اون فایل رو در مدیریت که ثبت میکنید در قسمت دسترسی فقط برای اون گروه کاربری مجور بدین..

ممنون.

1-یعنی برای هر کاربر باید یک گروه درست کنم ؟

2-این گروه ها رو تو جوملا درست کنم یا تو کامپوننت جی دانلود ؟

( توضیح: مثلا 20 تا نماینده داریم و می خواهیم هر وقت براشون فاکتور زدیم فاکتورهاشون رو بفرستیم تو ناحیه کاربری خودشونویعد بره و ببینه. یعنی فایل مخصوص یک نفره فقط )

ممنون.

( توضیح: مثلا 20 تا نماینده داریم و می خواهیم هر وقت براشون فاکتور زدیم فاکتورهاشون رو بفرستیم تو ناحیه کاربری خودشونویعد بره و ببینه. یعنی فایل مخصوص یک نفره فقط )

کاش قبلش مشورت میکردی نه برا این کارت شاید این کامپوننت زیاد خوب نباشه...

جی دانلود لیستی از فایل هارو برا کاربران میزاره برا دانلود.

مثل یک کارتابل نیست که واسه کاربران خاصی این اتفاق بیافته بزار ببینم برات میتونم کامپیوننت خوبی گیر بیارم

منتظر باش

دوستان دیگه نظرشون چیه؟

ممنون.

برای ساخت فاکتور از کامپیونت زیر استفاده کن...

http://www.************/component/k2/%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-invoice-manager.html

ممنون.

از این لینک استفاده کن:

http://1o2.ir/v5uez

واقعاااا ممنون از لطف دوستان

حالا هم اگر مناسب نباشه به نظر شما اساتید حذف میکنم کامپوننت رو. قلا k2store و media store رو هم تست کردم که برای این کار مناسب نبودند.

البته دوستان اصراری در اینکه حتما فاکتور ساز باشه نیست. فقط یک فایل رو برای یک یوزر بفرسته کافی هست. چون نرم افزار حسابداری معمولا هست و میشه از اون فاکتور خروجی گرفت و فایل رو اینجا برای طرف اپلود کرد.

invoce manager هم خریدم.خوبه. ولی اگر فایل بگبره بهتره.که نخواد دوباره فاکتور زده بشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری