amin.poorsaeed

ماژول ورود / عضویت پاپ آپ BT Login کاملا فارسی و آژاکسی برای جوملا 2.5

66 پست در این موضوع

سلام منم قبلا این موشکلو داشتم

پلاگین اسکرول روش نصب کردم این مشکلو پیدا کرد غیر فعالش کردم درست شد.

این افزونه با یک چیز تو سایتت تداخل داره.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نه الان یه نگاه بنداز. یه چیزایی رو فعال کردم درست شد. الان برو روی دکمه ورو. این چرا خراب شد؟

دوستان من جیکوئری رو از تنظیمات ماژول فعال كردم سايت down شد حتي ديگه تو cpanel هم نميتونم برم بايد چه كار كنم؟

با سلام

چطور میتونم کلمه " ثبت " رو به ثبت نام و "ورود" رو به ورود به سایت تغییر بدم؟

داخل فایل زبان پیدا نکردم

ممنونم

مهندس من میگردم اگه 100% نبود چی؟؟؟؟؟؟؟؟

چشم.دوباره نگاه می کنم

:128fs318181:

مهندس نبود

احتمالا نمره چشمم جواب نمبده

والا داخل روت خود ماژول یه فایل زبان هست که ترجمه های قسمت مدیریت هست اما واسه ی این دو تا دکمه چیزی نبود

من احساس می کنم داخل یکی از فایل های js باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید :128fs318181:

این مازول دو تا مشکل داره

یکی اینکه مدیریت نمی تونه وارد سایت بشه(از سایت اصلی نه مدیریت)

دوم اینکه چون فیلهاش کمه با ثبت نام اصلی جوملا مچ نمی شه . من توی سایت تلفن و ادرس رو فعال کردم. وقتی کاربر از این طریق می خواد ثبت نام کنه ارور می ده که اینا رو وارد نکردی.در صورتی که جایی نداره واسه وارد کردن و کاربر باید مجددا توی صفحه ی ثبت نام خود جوملا مشخصات وارد کنه

دوستان کسی این مشکل رو تونسته بر طرف کنه؟

ممنون

با سلام

چطور میتونم کلمه " ثبت " رو به ثبت نام و "ورود" رو به ورود به سایت تغییر بدم؟

داخل فایل زبان پیدا نکردم

ممنونم

یادش بخیر منم وقتی از این ماژول استفاده میکردم. دقیقا همین مشکل رو داشتم.

مهندس رضا شهبازی راست میگن . 100% داخله فایل زبانه ولی فایل زبان ماژول.

در ماژول برای متن دکمه ی ثبت از JREGISTER استفاده شده و این ترجمه مربوط میشه به خود جوملا.

به مسیر زیر برین:

language/fa-IR

فایل fa-IR.ini رو باز کنید.اگر فایل ترجمه جوملای من با جوملای شما یکی باشه، در خط 80 باید اینطوری نوشته باشه:

JREGISTER="ثبت"

خوب فقط کافیه مقدار این بخش رو تغییر بدین

در پناه حق

این مازول دو تا مشکل داره

یکی اینکه مدیریت نمی تونه وارد سایت بشه(از سایت اصلی نه مدیریت)

دوم اینکه چون فیلهاش کمه با ثبت نام اصلی جوملا مچ نمی شه . من توی سایت تلفن و ادرس رو فعال کردم. وقتی کاربر از این طریق می خواد ثبت نام کنه ارور می ده که اینا رو وارد نکردی.در صورتی که جایی نداره واسه وارد کردن و کاربر باید مجددا توی صفحه ی ثبت نام خود جوملا مشخصات وارد کنه

دوستان کسی این مشکل رو تونسته بر طرف کنه؟

ممنون

مشکل اول رو متوجه نشدم

ولی برای مشکل دوم فکر میکنم باید کد html فیلد ها رو در فایل mod_bt-login/tmpl/default.php وارد کنید تا نمایش داده بشه.

خط 142 تا 236 فایل فوق مربوط به فرم عضویت ماژول هست

من این ماژول رو نصب کردم اولا اینکه ایمیل ارسالی به کاربر و چندتا چیز دیگه فارسی نشده کاش اونا هم فارسی میشد

دوم اینکه به عنوان یه کار بر عضو شدم بهم ایمیل هم داد رو لینک فعال سازی هم رفتم کلیک کردم ، تو پنل مدیریت رفتم کاربرو فعال هم کردم ، اما وقتی میخام وارد بشم میگه نام کاربری با رمز عبور مطابقت ندارد علتش چیه ؟ حتی با یوزر ادمین هم نمیتونم وارد بشم

من این ماژول رو نصب کردم اولا اینکه ایمیل ارسالی به کاربر و چندتا چیز دیگه فارسی نشده کاش اونا هم فارسی میشد

دوم اینکه به عنوان یه کار بر عضو شدم بهم ایمیل هم داد رو لینک فعال سازی هم رفتم کلیک کردم ، تو پنل مدیریت رفتم کاربرو فعال هم کردم ، اما وقتی میخام وارد بشم میگه نام کاربری با رمز عبور مطابقت ندارد علتش چیه ؟ حتی با یوزر ادمین هم نمیتونم وارد بشم

اپ ........

اپ ........

این مشکل مربوط به همون بسته نصبیتون نیست که اونیکی تاپیک هم گفتید؟

این مشکل مربوط به همون بسته نصبیتون نیست که اونیکی تاپیک هم گفتید؟

بله درسته همونه

بله درسته همونه

اون رو اونیکی تاپیکتونم گفتم مشکل از بسته نصبیتون هست جوملایی که در هسته اون وجود داره مشکل داره درست کار نمیکنه احتمالا چون بسته نال شده هست بخاطر اونه

سلام ممنونم آقا حمید عالیه فقط چرا کاربر که وارد میشه دکمه خروج کاربر ندارم؟با اینکه روی بله تنظیم شده

کسی هست کمک کنه؟ مشکل من فقط روی دکمه خروج کاربره که نیست؟

سلام دوستان منم از این ماژول استفاده میکنم ولی هرکاری میکنم رنگ پس زمیه اش عوض نمیشه ه مسعی کردم کداشو عووض کنم هم کد رنگمو داخل ماژول میدم تغییر نمیکنه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری