Payam.Hayati

استفاده از جوملا یا برنامه نویسی پایه؟(ایجاد یک سایت آگهی با پنل مدیریتی)

6 پست در این موضوع

سلام عزیزان

پیشنهادی مبنی بر طراحی یک سایت آگهی همانند این سایت را دارم.

پنل مدیریتی کاربر شامل امکانات زیر می باشد:

[ATTACH]9444[/ATTACH]

آگهی ها پس از تائید مدیر در سایت باید نمایش داده شود.

امکانات نامعلوم دیگری قرار هست به این سایت در آینده اضافه شود ، از نظر شما همچین سایتی با این نیازها و پشتیبانی و نیاز به گسترش در آینده را با جوملا پیاده سازی کنم بهتر است یا از پایه کدنویسی انجام بدم (یک CMS کوچک برای این کار پیاده سازی کنم)؟

آیا جوملا قدرت پیاده سازی این سایت را دارد (خصوصا برای موردی که آگهی های ارسالی از طریق فرم پس از تائید در بخش مربوطه سایت نمایش داده شود)؟

تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در صورت داشتن تیم تخصصی توصیه می کنم از پایه توسط php نوشته بشه این اسکریپت چون قدرت مانور پذیری مناسب تری را به شما خواهد داد

درود استاد

هزینه تقریبی برای تولید یک cms با این امکانات را چه میزان در نظر می گیرید؟

چ

درود استاد

هزینه تقریبی برای تولید یک cms با این امکانات را چه میزان در نظر می گیرید؟[/quote

قیمت پایه رو 3 به مشتری بگید و امکانات رو پلان بندی کنید تا 10 جا داره این cms که شما قصد نوشتنش رو دارید

با سلام پیام عزیز...

پیاده کردنش .قابل اجراست با جوملا؛ و همچنین میبایست توی برخی جاهاش توسعه داده بشه و افزونه ای نوشته بشه.بطور مثال بخش فروشگاهش میتونی ترکیبی از هیکاشاپ و هیکامارکت استفاده کنی.برای پروفایل بندی اختصاصی برای بخش رزومه کاربران میتونی از easy profile استفاده کنی.برای آگهی ها هم میتونی سیستم های قدرتمندی مثل listbingo و...استفاده کنی.

حُسن استفاده از سورسهای جوملایی این هستش که اگر مشتریت توان هزینه ی بالا رو نداشته باشه؛ راحت میتونی با بکاربردن افزونه های مختلف کارش رو حل کنی.

ولی این به این معنی نیس که مفت کار کنی نه.اگر همین پروژه با جوملا بخواد پیاده بشه دقیقا با همین وسعت به نظرم میبایست قیمتی بین 5-8 قیمت بگید. چون با هر زبانی که بخواد نوشته بشه و توسط هر فرد یا شرکتی .حداقل قیمتشون 10-15 تومن هستش.

ولی شما اگر از سورسهای جوملایی استفاده کنید.خیلی راحت میتونید به مشتریتون سرویسهای جانبی رو هم بهش بدید .مثلا برای بخش مدریت آگهی listbingo میتونه از اپ اندروئید و آی او اس ی که سازنده به رایگان منتشر کرده استفاده کنید.

اما اگر بخواد اختصاصی نوشته بشه علاوه بر اون هزینه های گزاف .مجبوره که اگر زمانی به این اپ ها هم نیاز داشت؛ برای اینا هم چندمیلیون تومان هزینه کنه...

موفق باشی و سربنلد

ممنون حجت جان به خاطر توضیحات کاملت ، متاسفانه یا خوشبختانه کارفرما با قیمت 2 میلیون و هشتصد هم رضایت نداد ، دنبال قیمت هایی در حد 300 و 400 هزارتومان بود ، میگفت یه اسکریپت نصب میکنی و تمام ، قالب هم که همین رو کپی می کنی فکر کردی من متوجه نیستم!

انشالله که عاقبت بخیر بشیم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری