aynalserat

ریسپانسیو نشدن قالب اسمارت اد آنز

25 پست در این موضوع

دوستان قالبی از شرکت اسمارت رو برای سایتم کار کردم الان که نزدیک به بهره برداریش هست متوجه شدم با مانیتورهای دیگه اسکرول می خوره این درحالی هست که من در تنظیمات قالب گزینه

Layout Type ریسپانسیو رو انتخاب کردم و گزینه بعدی رو که (Width container (px هست رو 1700 گذاشتم در حالی که نرمال اون 1170 هست و اصلاً جالب نیست حالا من می خوام قالب با تمام تغییراتش ریسپاسیو عمل کنه ولی نمی شه خیلی هم کارم گیره لطفاً راهنمایی کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سایتی مذهبی کلی زحمت کشیدم کارش کردم الان که مراحل آخرش هست متوجه شدم با اینکه من گزینه عرض صفحه رو روی 1700 قرار دادم و با اینکه گزینه ریسپاسیو رو انتخاب کردم ولی روی مانیتورهای 22 اینچ کاملاً همون چیزی هست که من می خوام ولی مانیتورهای کوچکتر مثل 19 اینچ اسکرول افقی می خوره حالا اگر من عرض پیشفرضش رو بزارم 1170 مشکلی که پیش میاد موقعیت های راست - وسط و چپ جمع تر می شن و ظاهر سایت رو بهم می زنه اگه امکانش هست بفرمایید چکار کنم .

قالب از شرکت اسمارت اد آنز هست

ممنون از لطف شما

1700 برای مانیتور های کوچک خیلی رزولیشین زیادیه. این تصمیم شماست که یک دسته از مانیتور ها رو از دست بدید.

ریسپانسیو با این کار شما فرق داره. شما دارید سایتتون رو با نمایشگر hd طراحی میکنید همه چی خوبه. انتظار نداشته باشید روی رزولیشین پایین تر هم همه چیز اوکی باشه

خب پس چکار کنم صفحه از راست و چپ کلی فضای خالی سفید داره من وقتی عرض رو روی پیشفرض یعنی 1170px می زارم صفحه ( یعنی موقعیت ها) رو به داخل جمع تر می شن و این کار منو خراب می کنه چطور می شه از فضای سفید (خالی ) که تو صفحه هست استفاده کنم یعنی موقعیت ماژول ها کمی پهن تر بشن ؟!

سلام

آدرس سایت رو بذارید لطفا.

ضمنا قالب رو از کجا دانلود کردین؟آیا لایسنس اونو خریداری کردین؟

1700 برای مانیتور های کوچک خیلی رزولیشین زیادیه. این تصمیم شماست که یک دسته از مانیتور ها رو از دست بدید.

ریسپانسیو با این کار شما فرق داره. شما دارید سایتتون رو با نمایشگر hd طراحی میکنید همه چی خوبه. انتظار نداشته باشید روی رزولیشین پایین تر هم همه چیز اوکی باشه

آقای عاشوری لطفاً صندوق پیامتون رو خالی کنید می خوام پیغام خصوصی خدمت شما ارسال کنم .

اینم لینک سایت ریسپانسیو نشدن قالب اسمارت اد آنز برای رفع مشکل عرض که اسکرول می خوره دوستان سایت آپارات و سایت های دیگه رو چک کنید ctrl و + رو باهم بگیری با اینکه صفحه بزرگ می شه اما اسکرول نمی خوره می خوام سایت ما هم اینطور بشه سایت کربلا ریسپانسیو نشدن قالب اسمارت اد آنز هم ببیند اینطوریه .

ممنون می شم دوستان سریع مشکلم رو حل کنند .

سلام

قالب چیز خاصی نداره با آرتیستر طراحی کنید ، اتوماتیک خروجی رسپانسیو هم بهتون ارائه میده.

من الان می خوام مشکل ریسپانسیوی سایت حل بشه چه کدی باید اضافه کنم که این مشکل کاملاً بدون تغییر در عرض رفع بشه ؟

من تا یه حدودی تونستم پیش برم ولی بصورت کامل نتونستم مشکل رو حل کنم

ریسپانسیو کردن قالب بدون تغییر در عرض و بدون اسکرول خوردن در مانیتورهای دیگه .

دوست عزیز ریسپانسیو کردن قالب یک قطعه کد مشخص نیست که قرار بدید و تمام!

سریعترین راه را پیشنهاد کردم وگرنه باید از ابتدا بنشینید یا قالب را از نو به صورت رسپانسیو طراحی کنید یا با تسلط بر کلاس ها و ستون های قالب، آنها را به حالت رسپانسیو در بیارید.(بوت استرپ)

قالب های اسمارت قالب های رسپانسیو هستند

اما نهایت عرض 1200 است و پیشنهادی 1020

البته فکر کنم نسخه بوت استرپ نسخه های 2014 -2015 قدیمیه

قالب های اسمارت قالب های رسپانسیو هستند

اما نهایت عرض 1200 است و پیشنهادی 1020

البته فکر کنم نسخه بوت استرپ نسخه های 2014 -2015 قدیمیه

این بوت استرپ رو می شه بروزش کرد ؟ چطور ؟ یعنی مشکلم با بروز کردنش ممکنه حل بشه ؟

اسکرول افقی می خوره با مانیتورهای 22 اینچ اوکی هست ولی با مانیتورهای 19 اینچ به پایین اسکرول افقی می خوره می خوام شبیه سایت کرب و بلا- سایت تخصصی امام حسین علیه السلام باشه با هر سایزی خودش رو وفق می ده حتی اگر کنترل و + بعلاوه رو باهم بگیری از صفحه خارج نمی شه و اسکرول افقی نمی خوره می خوام اینجور بشه

شما یه اسکرولر داری پایین

یه دایو داره با این کلاس

ja-contentslider-center

width را بگذار رو 100% حل میشه

الان دستی دادید

اینی که فرمودید رو گشتم ولی متاسفانه توی کدها پیدا نکردم می شه دقیقتر بفرمایید توی کدوم بخش هست ؟

فکر کنم دوباره عرض صفحه را تغییر دادید.

پس اولا عرض قالب را نهایت روی 1200 بگذارید و سپس ماژول قسمت برگزیده ها را بررسی کنید اسمش فکر کنم ja-contentslider باشه

احتمال زیاد این width که خدمتتون عرض کردم در تنظیمات خود ماژول ست کردید

در غیر اینصورت باید برید تو سورس ماژول و درستش کنید الان 1095px هست.

مهندس وقتی روی 1200 بزارم ماژول ها جمع تر می شن من نمی خوام موقعیت ماژول ها جمع تر بشن تازه فهمیدم برای اسکرول هم یک گزینه توی مدیریت قالب هست بنام Disable Mootools کارش اینه که وقتی سایز صفحه تغییر می کنه نمی زاره اسکرول افقی بخوره ولی وقتی می زارم روی بلی بعضی از افزونه ها بعضی از کارایشون رو از دست می دن و موقعی به درستی کار می کنند که گزینه Disable Mootools رو روی خیر بزارم حالا مشکل دوتا شد .

1- با فعال کردن Disable Mootools و عرض استاندارد 1200 اسکرول در سایز های مختلف از بین می ره و قالب خودش رو وفق می ده ولی بخاطر فعال بودن Disable Mootools بعضی از افزونه ها مثل کومنتو و اسلایدرمطالب که بنام برگزیده ها توی سایت ازش استفاده شده با مشکلاتی مواجه می شن و درست عمل نمی کنن .

2- با غیر فعال کردن Disable Mootools و عرض غیر استاندارد یعنی همون 1700 که با مانیتور 22 اینچ من تنظیم هست به خواسته هام که همون عرض موقعیت ها هست می رسم و موقعیت هام پهن تر می شن ولی متاسفانه توی مانیتورها و موبایل ها اسکرول می خوره .

لطفاً به این دو موردی که ذکر کردم توجه کنید و برای کارم راه چاره ای جور کنید .

باز هم تشکر می کنم از همه دوستانی که در پی رفع مشکل من همکاری می کنند .

خب هر چیزی اصولی داره

شما که نباید وب سایت را برای انداز انیتور خودتون ست کنید!

نظر من اینه : عرض قالب نهایت 1200 - پیشنهادی : 1020

موفق باشید.

این وب سایت هم برای چک کردن قالب شما از لحاظ رسپانسیو بودنه

Screenfly / Test Your Website at Different Screen Resolutions

سلام مجدد در تصویری که در پیوست هست مجدداً نوع نیاز خود را واضح تر بیان کردم

لطفاً با توجه به اهمیت کار راهنمایی بفرمایید

در تصویر موجود گزینه ریسپانسیو فعال

عرض صفحه روی 1200 می باشد

میران محترم انجمن چرا نمی شه در انجمن تصویر آپلود کرد ویرایشگر تغییر کرده اصلاً نمی شه پیوست کرد و پست گذاشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری