چهارسوق1

سوال در موردسئو

9 پست در این موضوع

سلام من چند ماه قبل سایتم روی یک دامنه دیگه بود که به دلایلی دامنه عوض کردم و برای اینکه امتیازات آن دامنه منتقل بشه به دامنه جدید درخود هاست ودر گوگل وب مسترریدارکت301 کش کردم حالا میخواهم بدونم تا کی باید این کارادامه بدم حالاکه دامنه جدید جایگاه مناسبی پیداکرده ریدارکت حذف کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر از دامنه ی اول ، ورودی گوگل ندارید ، نیاز نیست نگهش دارید و میتونید حذف کنید. اما اگر تعداد این ورودی ، از تعداد ورودی های سایت جدید، به واسطه سرچ کلمات کلیدی. در گوگل بیشتر هست ، باید همچنان به همین روال ادامه بدید .

میتونید یک پیام پاپ آپ ایجاد کنید و به کاربر اطلاع بدید دامنه جدید ، فلان آدرس هست تا کسایی که به طور ثابت به لینک اول مراجعه میکنند ، متوجه این تغییر شوند

بزرگترین اشتباه رو کردی کاش قبلش سوال میپرسید

الان هر دو دامنتون داره رنک میگیره واینطوزی سئوتون ضعیف تر میشه به سرعت روی یک دامنه کار کنید

سلام من چند ماه قبل سایتم روی یک دامنه دیگه بود که به دلایلی دامنه عوض کردم و برای اینکه امتیازات آن دامنه منتقل بشه به دامنه جدید درخود هاست ودر گوگل وب مسترریدارکت301 کش کردم حالا میخواهم بدونم تا کی باید این کارادامه بدم حالاکه دامنه جدید جایگاه مناسبی پیداکرده ریدارکت حذف کنم

از دامنه که تووبمسترت 404 میده disalow کن

البته ریدایرکت هم میتونی کنی

سلام دوست گرامی، چند روز پیش من نیز،* دامنه سایت خودم رو تغییر دادم

کافی هست در وب مستر تولز وارد بخش داش بورد، دامنه قدیمی خود بشوید. از منوی سمت راست بالا، با علامت چرخ دنده، گزینه change of address رو انتخاب کنید، توی اون بخش چند مورد رو باید فعال کنی، بعد از اون گوگل هم به صورت رسمی اطلاع پیدا می کنه و به صورت اتوماتیک نتایج دامنه قدیمی شما را حذف می کند، پس از حذف نتایج، می تونید ریدایرکت خودتون رو حذف کنید.

اگر سوالی بود، بفرمایید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری