navidrh

سطوح دسترسی

4 پست در این موضوع

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

ضمن تبریک سال جدید

من میخوام فیش حقوقی کارمندای شرکت را بو وسیله سایت بهشون نشون بدم.

تصور کنید 10 کارمند دارم. به ذهنم رسید برم سطوح دسترسی مختلفی ایجاد کنم و بعد هر فیش حقوقی برای هر کارمند را در قالب یه مطلب در سایت بذارم به شکلی که با توجه به سطوح دسترسی فقط همون کارمند بتونه ببینه.

حالا همین کارم نتونستم درست انجام بدم.

لطفا اگر دوستان نحو کار با سطوح دسترسی را بلدند برام توضیح بدم.

و اگر دوستان پیشنهادی بهتری دارند لطف کنند بیان کنند.

یاعلی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه cb رو تست کنید .مخفف کامیونیتی بلدر هست..

از قسمت پیام ها فکر کنم استفاده کنید به کار شما بیاد .با سطح دسترسی ها باید به تعداد کارمند، گروه یوزر بسازید ..کار بیهوده ای هست.

سلام دوست عزیز این تایپیک توسط دوستان توی یکی از انجمنها منتشر شده بود و دیدم شاید به در شما بخوره آموزش + پلاگین سطح دسترسی جوملا OSD Content Restriction plugin بعد از جوملای 1.5 یا بهتره بگم با ورود جوملا 2.5 سطح دسترسی در جوملا تغییرات زیادی به خودش دید اما هنوز که ما جوملا 3.4 و 4.5 رو هم تجربه کردیم سطح از توی همون Joomla 2.5 مونده و مطمئنن جوابگوی نیاز ما نیستند. در برخی وب سایت ها سطوح دسترسی بسیار مهم هستند که گاها بخاطر این ضعف جوملا به سراغ سیستم های دیگه یا ترفندها گاها نا کارآمد میریم. امروز میخوام بهتون سیستمی رو معرفی کنم که جوابگوی تمام نیازهای شما در این زمینه است. با ما همراه باشید. [تصویر: 1458978512_499_ab1a90f21f.png] شاید همه با مفهوم سطح دسترسی به طور کلی آشنا هستید و احتمالا اون رو بیشتر با پرمیشن هایی که در فایل و فولدر هاتون و شاید هم در خود جوملا از قسمت دسترسی ها بهش برخوردید اون رو بشناسید. خوب اینها میشه گفت که خیلی کلی هستند ما میخوایم خیلی دقیق تر سطوح دسترسی رو مورد برسی و آموزش بدیم. اول پلاگین plg_osdcontentrestriction رو دانلود + نصب + فعال کنید. (پلاگین پیوست شد) [تصویر: 1420754723_499_e7891993d0.png] ما برای اینکه یک متن (البته میتونید ماژول رو هم با استفاده از پلاگین "ماژول در مطلب" در بین کد های این افزونه قرار بدید) رو از دید کاربران غیر عضو مخفی کنیم از این کد استفاده میکنیم کد: (انتخاب همه) {guest} متن دلخواه برای مثال: برای دیدن مطلب باید "عضو" سایت یا وارد سایت شوید {/guest} خوب بعدش میخوایم وقتی کاربر عضو و وارد سایت شد دیگه این متن و نبینیم و وقتی وارد سایت شدیم متن دیگه ای برامون نمایش داده بشه باید از این کد استفاده کنیم کد: (انتخاب همه) {!guest} ..... {/guest} در نگاه اول این همان کد قبلی است فقط بایک تفاوت که حتما میدونید در برنامه نویسی علامت "!" یعنی نقض کننده کد یا مخالف که با اضافه شدن این علامت به کد ! = یعنی : همه اعضا به غیر از مهمانان سایت این متن را می بینند برای اینکه مثلا کاربر گروه 1 فقط بتونه یک متن و ببینه از این کد کد: (انتخاب همه) {user_group 1} ..... {/user_group} و برای اینکه همه به غیر از گروه یکی بتونن متن و ببینن کافیه کاراکتر "!" نقیض رو به ابتدا کد اضافه کنیم. کد: (انتخاب همه) {user_group !1} ..... {/user_group} اگر بخواید یک کاربر که در گروه یک یا گروه دو بود دسترسی داشته باشه باید از "|" استفاده کنیم کد: (انتخاب همه) {user_group 1 || 2} ..... {/user_group} و اگر بخواید گروه یک یا دو دسترسی نداشته باشند کد: (انتخاب همه) {user_group !1 || !2} ..... {/user_group} اگه بخوایم یک کاربر خاص دسترسی داشته باشد باید ID کاربر را وارد کنیم در اینجا > ID = 63 کد: (انتخاب همه) {user 63}.....{/user} و اگر بخوایم کاربر 59 دسترسی نداشته باشه کد: (انتخاب همه) {user !59}.....{/user} فکر میکنم توضیح هات کافی باشه فقط یه موضوع دیگه رو هم بگم اگر بخوایم یک قسمت فقط نویسندگان دسترسی داشته باشن از این کد استفاده کنید کد: (انتخاب همه) {author}.....{/author} نکته خیلی جالب اینه که میتونید حتی همه این کدها رو در یک صفحه یا حتی یک ماژول HTML منتشر کنید و هر کس بسته به سطح دسترسیش متن دلخواهش و میبینه مثلا تا وقتی عضو نشده در همون صفحه یک متن وقتی عضو شد در همون صفحه یک متن دیگه و وقتی عضو گروه خاصی شد و یا ما ویژه کردیمش یه متن دیگه رو میبینه و مورد آخر اگر از جوملا joomla 3.0 استفاده میکنید و میخواید که کد در ماژول HTML فعال بشه باید گزینه اجرای کد رو در تب دوم ماژول فعال کنید. امیدوارم کاربردی بوده باشه و همواره در حال پیشرفت باشید. موفق باشید. لینک توضیحات سازنده http://documentation.form2content.com/f2...ion-plugin لینک دانلود سازنده 404 - Page not found

هر کاری کردم فایل را نتونستم آپلود کنم و نخواستم از یک انجمن دیگه لینک بدم اینجا لطفا یکی از مدیران پست را بصورت خطوط جدا از هم ویرایش کنه تا پست قابل مفهوم بشه با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری