reza_mirzapour2002

آیا کپی مطالب از سایت های دیگر بر سقوط رتبه اکسا تاثیر داره؟

5 پست در این موضوع

سلام

من هر بار از سایت های دیگه مطلبی رو بعنوان اخبار کپی میکنم روی سایت خودم ( البته با ذکر منبع ) رتبه الکسای سایت حدود 1000 تا سقوط میکنه .

تا چند روز دوباره یواش یواش میره بالا

کپی هم به همین صورت که مطلب رو بصورت مستقیم از سایت مورد نظر دراگ و کپی میکنم.

آیا این مطلب میتونه دست باشه؟

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کپی از سایت دیگه به شرایط هر دوسایت مربوطه. در بعضی شرایط میتونه در بهبود سئو تاثیر مثبت بذاره. ولی گاها برعکس..

در هر صورت گفته میشه کپی مطلق نکنید .کمی متن رو ویرایش کنید تا کپی محسوب نشه. رتبه الکسا به کپی مطالب فکر نمیکنم ربطی داشته باشه ! نگر اینکه تاثیر غیر مستقیم باشه ..باید از اهل فن بپرسید ..

سلام

خسته نباشید

در ابتدا سعی کنید مطلبی که کپی میکنید چک کنید که لینک های اون سایت در متنون اخبار نباشه.

عنوان رو حتما عوض کنید.

و اگه وقت داشتین چند پاراگرافشو ویراش کنید.

ضمنا این کار برای افزایش رتبه در گوگل انجام میشه و الکسا فک نکنم اینقدر روی این موضوع حساس باشه.

موفق باشید

سلام

اگه تغییری توی مطلب و عنوان بدین مشکلی پیش نمیاد وگرنه احتمال افت رتبه تبون هست

سلام

من هر بار از سایت های دیگه مطلبی رو بعنوان اخبار کپی میکنم روی سایت خودم ( البته با ذکر منبع ) رتبه الکسای سایت حدود 1000 تا سقوط میکنه .

تا چند روز دوباره یواش یواش میره بالا

کپی هم به همین صورت که مطلب رو بصورت مستقیم از سایت مورد نظر دراگ و کپی میکنم.

آیا این مطلب میتونه دست باشه؟

ممنونم

با کسب رخصت از اساتید

رتبه الکسا تعداد بازدید و بازدیدکننده را مشخص میکنه ( از هر طریق ممکن که به سایت شما لینک میشن )

کپی کامل در نتایج جستجو گوگل تاثیر میذاره و پیچ رنک گوگل را کاهش میده و در نتایج جستجو ممکنه به صفحات بعد لینک بشین

فکر کنم اگر کامل کپی کنید و لینک منبع را قرار بدید مشکلی پیش نمیاد

بعضی از سایتها کپی کردن مطالب را ممنوع اعلام کردند و اگر ثبت حقوقی شده باشند میتونند پیگرد قانونی انجام بدند ( مانند خبرگذاری ها )

طبق فرمایش اساتید بهتره عنوان را تغییر بدید و بعضی از قسمتهای متن را ویرایش کنید یا اصلا چند خط را کپی نکنید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری