kharazmi

جوملا در لوکال نشان داده می شه ولی در هاست خیر!!؟

15 پست در این موضوع

سلام و تبریک سال نو،

روی یک قالب جوملا در لوکال کار کردم و اطلاعات سایت را وارد کردم حالا که بسته نصبی را در هاست نصب کردم فقط یک صفحه سفید نشون میده!!

دوستان فکر می کنید مشکل از چی هست؟

بسته نصبی قالب زیر را نصب کردم:

runway-responsive-multipurpose-joomla-template

آدرس سایت:

301 Moved Permanently

از اساتید محترم خواهش می کنم که لطفا کمکم کنید...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

تنظیمات فایل configuration.php رو بررسی کردید ؟

ببینید مشخصاتش با مشخصات دیتابیس یکسان هست یا نه

بک اپ رو چطور انتقال دادید ؟ استفاده از اکیبا گزینه ی خوبیه

درود

تنظیمات فایل configuration.php رو بررسی کردید ؟

ببینید مشخصاتش با مشخصات دیتابیس یکسان هست یا نه

بک اپ رو چطور انتقال دادید ؟ استفاده از اکیبا گزینه ی خوبیه

سلام و ممنون از پاسختون

انتقال ندادم هنوز ... اومدم بسته نصبی را روی هاست نصب کنم که اینجوری شد و هنوز کارم به انتقال نرسیده! تا حالا همچین مشکلی برنخورده بودم!

اطلاعات هاست را پ خ میدم اگر یک نگاه بکنید ممنون می شم

شما برید با اکیبا یه بک اپ بسازید ، سپس دانلودش کنید ، فرمتشو تبدیل به زیپ کنید و در هاست اپلود و مثل یک جوملای معمولی نصب کنید.

ویرایش شده در توسط Mohammad Amin Ramroudi

1 - تمام فایل ها رو در هاست خودت کپی کن (همه رو زیپ کن در کامپیوترت و در هاست آپلود و اکسترکت کن)

2 - از دیتابیس خودت اکسپورت بگیر

3 - یک دیتابیس در هاست خودت ایجاد کن و دیتابیسی که در مرحله 2 اکسپورت گرفتی رو اینجا ایمپورت کن (داخل دیتابیس که ایجاد کردی ایمپورت کن)

4 - موارد زیر رو از فایل configuration باید ویرایش کنی

public $user = ''; چیزی قرار ندید

public $password = ''; چیزی قرار ندید

public $db = 'xxxxx'; نام پایگاه داده جدید رو قرار بدید

public $dbprefix = 'xxxxxx_'; پسوند جداول قدیم رو به پسوند جداول این دیتابیس جدید تغییر بدید

موفق باشی

سوال داشتی بپرس خیلی راحته و سخت نیس

1 - تمام فایل ها رو در هاست خودت کپی کن (همه رو زیپ کن در کامپیوترت و در هاست آپلود و اکسترکت کن)

2 - از دیتابیس خودت اکسپورت بگیر

3 - یک دیتابیس در هاست خودت ایجاد کن و دیتابیسی که در مرحله 2 اکسپورت گرفتی رو اینجا ایمپورت کن (داخل دیتابیس که ایجاد کردی ایمپورت کن)

4 - موارد زیر رو از فایل configuration باید ویرایش کنی

public $user = ''; چیزی قرار ندید

public $password = ''; چیزی قرار ندید

public $db = 'xxxxx'; نام پایگاه داده جدید رو قرار بدید

public $dbprefix = 'xxxxxx_'; پسوند جداول قدیم رو به پسوند جداول این دیتابیس جدید تغییر بدید

موفق باشی

سوال داشتی بپرس خیلی راحته و سخت نیس

همیشه همین کار رو می کنم

با اکیبا کار نکردم

یا بسته نصبی را در هاست نصب می کنم و همونجا مطالب را ویرایش و ... می کنم ولی این بار نمی دونم چرا کلا صفحه ایندکس رو نشون نمیده

اصلا کاری هم به لوکال ندارم فقط می خوام بسته نصبی را روی هاست نصب کنم (که روی لوکال بدون مشکل نصب شده است)

چه مشکلی سبب شده که صفحه ایندکس اینجوری سفید باشه در واقع کدهای HTML و Body اصلا در صفحه ایندکس موجود نیست !!!!!

داخل روت هاست، یک فایل هیدن به نام htaccess. هست. اون رو پاک کنید تست بزنید.

آقای عاشوردی اون فایل را هم حذف کردم ولی فرقی نکرد بازم مشکل همچنان پابرجاست...

خطای 500 دارید. علت دیگه این ارور، مشکل دسترسی فایل های جوملا و یا ناقص بودن فایل هاست..یک بسته خام جوملا هم ورژن اکسترکت کنید روی هاست. هاست سی پنل هست یا دایرکت?

خطای 500 دارید. علت دیگه این ارور، مشکل دسترسی فایل های جوملا و یا ناقص بودن فایل هاست..یک بسته خام جوملا هم ورژن اکسترکت کنید روی هاست. هاست سی پنل هست یا دایرکت?

آقای عاشوری بسته نصبی دیگه نصب کردم درست نصب شده و نشان داده شده ولی این بسته نصبی خیر! آخه همین بسته نصبی روی لوکال بدون مشکل نصب شده است!

آقای عاشوری ظرفیت صندوق پیام های خصوصی شما به اتمام رسیده می خواستم مشخصات هاست را پ خ کنم خودتون زحمت بکشید ببینید

فضای هاستی که دارید چقدر است ؟ بسته کامل اکسترکت میشه ؟

سلام

مشکل فضا نیست چون نامحدود است

کامل نصب میشه

از اساتید بابت راهنماییشون ممنونم، مشکل عجیبیه نمی دونم چرا کلا صفحه ایندکس بدون هیچگونه کدی خالی نمایش داده میشه

حتی بین تگ های HTML و Body هم حتی یک تگ نیست !!!

چطور میشه قبل از نصب مشخص کنم که تمپلیت پیش فرض بعد از نصب از تمپلیت های خود جوملا مثل beez3 باشه؟

سلام

مشکل فضا نیست چون نامحدود است

کامل نصب میشه

از اساتید بابت راهنماییشون ممنونم، مشکل عجیبیه نمی دونم چرا کلا صفحه ایندکس بدون هیچگونه کدی خالی نمایش داده میشه

حتی بین تگ های HTML و Body هم حتی یک تگ نیست !!!

چطور میشه قبل از نصب مشخص کنم که تمپلیت پیش فرض بعد از نصب از تمپلیت های خود جوملا مثل beez3 باشه؟

اگر بعد از نصب صفحه سفید است باید نمایش خطا را روشن کنید . به مدیر سرور بگین نمایش خطا سرور را روشن حتما تابعی بروی سرور شما فعال نیست

با تشکر از اساتیدی که کمک و راهنمایی کردند

مشکل با کمک مدیر سایت 301 Moved Permanently آقا وحید حل شد. از ایشان بابت توجه و وقت زیادی که گزاشتند خیلی خیلی ممنونم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری