darabweb.ir

نمایش بی مورد ماژول در همه ی صفحات

10 پست در این موضوع

سلام

من تعدادی ماژول دارم که فقط و فقط باید در صفحه ی اول (خانه) نمایش داده بشه و در هیچ صفحه ی دیگری این ماژول ها نمایش داده نشوند.

تنظیمات هر ماژول رو به صورت زیر تنظیم کردم:

انتساب ماژول : تنها در صفحات انتخاب شده

بعد فقط تیک خانه یا همون صفحه اصلی رو میزنم و بقیه منو ها رو تیکش بر می دارم .

اما متاسفانه باز در همه صفحات نشون داده میشه

ممنون میشم بفرمایید مشکل از کجاس یا چ تنظیماتی رو باید اختصتص بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نوع منوی صفحه اصلی چیه? تا وقتی که منو ، از یک کامپوننت خارج نشه، انتساب همچنان فعال میمونه. یه افزونه شرکت no number منتشر کرده. اسمش خاطرم نیومد. نصب کنید. شروط زیادی برای حالات نمایش ماژول در صفحات داره

یه منو ساده از مطالب ویژه که تمامی مطالب ویژه از همه مجموعه ها رو نشون میده .

به هر حال راه حلی که مشکل برطرف بشه چی می فرمایید؟

نکته : زمانی که بر روی هر کدام از گزینه های منو اصلی کلیک میکنم و به صفحات مربوطه میرم ماژول ها به درستی عمل کرده و نمایش داده نمی شوند .

اما زمانی که در ماژول آخرین مطالب یکی از مجموعه ها میرم و بر روی یک مطلب کلیک میکنم و به صفحه ی مطلب مورد نظر میرم

ماژول هایی که قرار بودند فقط در صفحه ی خانه نمایش داده شوند در این صفحه نیز نشون داده میشن !

نکته : هر صفحه ی جدید که بوسیله ی مطلب جدید در سایت تولید میشه

در قسمت انتساب منو (برای نمایش ماژول) تیک می خوره

اون مورد که گفتم تست کردید? ادونس ماژول منیجر

NoNumber Advanced Module Manager PRO 4.17.0

NoNumber modules Anywhere Pro v3.6.0 2.5 - 3.0

دو مورد بالا رو در جوم پک داشتم ولی نصب که میزنم صفحه جوملا سفید میشه و هیچ پیغام خاصی نمیده ، در نهایت هم نصب نمیشه .

در جوملای جهانی هم چون دقیقا نمیدونم چی مشکلم رو حل میکنه چیزی رو دانلود نکردم

شما اگه لینک افزونه رو بهم بدی خیلی کارم رو راحت میکنید . ممنون

مورد اول هست. رایگانه. از سایت سازنده میتونید آخرین نسخه رو دانلود کنید. سیستم ندارم متاسفانه برای منابع بیشتر :)

ممنونم حل شد

جواب : وقتی شما یک مجموعه را به منوی خاصی نسبت ندهید جوملا به طور پیش فرض آن را تحت منوی اصلی سایت در نظر می گیرد و آن مجموعه و مطالبش از منوی صفحه اصلی پیروی می کنند.

ممنونم حل شد

جواب : وقتی شما یک مجموعه را به منوی خاصی نسبت ندهید جوملا به طور پیش فرض آن را تحت منوی اصلی سایت در نظر می گیرد و آن مجموعه و مطالبش از منوی صفحه اصلی پیروی می کنند.

میشه بیشتر توضیح بدید ؟!

بنده هر مطلبی که ایجاد در ادامه مطلب همه ی ماژول هایی که منتسب به صفحه اصلی هستن میان تو ادامه مطلب بجز تو فرم تماس با ما !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری