amir90

سفارشی سازی فرم ساخته شده در کامپوننت rsform

6 پست در این موضوع

این موارد رو برای فرم ساخته شده در کامپوننت rsform جوملا 3 میخواستم لطفا راهنمای یا پیشنهادت قیمتها برای انجام این موارد پ.خ کنید

1- تکست یک فیلد برای "عنوان" (title) فرم استفاده بشه (برای سئو فرم)

2- برای انتخاب ایتمهای چک باکس محدودیت گذاشت مثلا بیشتر از 3 تا نشه انتخاب کرد و ایتمهای چک باکس مثل یک دسته بندی (category) کار کنه

3- ساخت فیلدی که برای تگ یا کلمات کلیدی باشه که کاربر بتونه برای فرم خودش کلمات کلیدی یا برچسب ها در نظر برگیره مثلا با - جدا کنه (برای سئو فرم)

4- ساخت فیلدی که برای متاتوضیح برای فرم باشه مثل گزینه بالای کاربر یرای فرم خودش متا توضیح پر کنه (برای سئو فرم)

5-شرط گذاشتن برای فیلد ادرس تا با یک url مشخص شروع بشه فقط بعد از " / " تغییر کنه url کاملا ازاد نباشه و همین طور شرطی باشه که در ادرس بعد از " / " از یک سری ادرس نشه استفاده کرد و اخطار بیاد و ثبت نشه

6- برای ارسال عکس شرط "سایز " گذاشت در کنار شرط محدودیت حجم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سئوی فرم یعنی چی ؟ :|

فرمهای که کاربران پر کنند در اصل برای ثبت نام کانال تلگرامشون هست ، و بعد از تایید در سایت مشاهده میشه ، میخواستم با فیلد تگ، متا توضیح و فیلد عنوان که کاربر پر میکنند ، هر فرم با توجه به این فیلدها که برای سئو هست توسط گوگل و ... پیدا بشه

من فیلدها رو درست کردم ولی فقط یک فیلد متنی معمولی هست خاصیت تگ و متا توضیح و عنوان رو نداره

با سلام پیشنهاد میکنم رکوردهایی که یوزرها ثبت میکنند در آر اس فرم رو بیارید داخل محتوای جوملاتون(یعنی از خاصیت اتصال آراس فرم به محتوای جوملا استفاده کنید و اینکار رو بطور خودکار بگذارید که انجام بشه اینجوری میتونید توی فیلدهاتون فیلدهای تگ و توضیحات متا و...هم تعریف کنید و به محتوای جوملا متصل کنید موفق باشید و سبلند

با سلام پیشنهاد میکنم رکوردهایی که یوزرها ثبت میکنند در آر اس فرم رو بیارید داخل محتوای جوملاتون(یعنی از خاصیت اتصال آراس فرم به محتوای جوملا استفاده کنید و اینکار رو بطور خودکار بگذارید که انجام بشه اینجوری میتونید توی فیلدهاتون فیلدهای تگ و توضیحات متا و...هم تعریف کنید و به محتوای جوملا متصل کنید موفق باشید و سبلند

بله فکر کنم این راه خوبی باشه چون این فرم با این برنامه داشتم خیلی کار رو سخت کرد ، لطفا روش اتصالی که گفتید رو هم بفرمایید تا حالا جای ندیدم همچین روشی ممنون

با سلام برای اینکار میبایست به ساختار دیتابیس جوملا و اراس فرم و کمی با PHP آشنایی داشته باشید. گزینه ای در ار اس فرم وجود داره بنام Mapping که میابیست توسط این بخش انجام بدید. این راهنما بهتون کمک میکنه Ep. 67: How to transform an RSform!Pro submission into a Joomla! article در صورت نیاز ،با دریافت هزینه قابل انجام هست. موفق و سربلند باشید