parisa.z

ارور 403 هنگام لاگین شدن

8 پست در این موضوع

سلام

من سایتم جوملاش1.5 هستش.کاربر جدید که ایجاد میکنم ثبت میشه اما هنگامی که میخوام لاگین کنم باهاش ارور 403 میده.

باید چیکارکنم ؟

خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بطور کلی ارور 403 مربوط به سطح دسترسی هاست . سطح دسترسی پوشه ها و فایل ها رو از طریق هاست بررسی بفرمائید که درست باشند نتیجه رو اعلام کنید . موفق باشید

با سلام 403 ای که از هاست میده با 403ای که در جوملا داده میشه متفاوته! موردی که امیرخان فرمودند مربوط به هاست هست که البته مشکل شما ارتباطی به هاست نداره چرا که شما وقتی میخواهید لوگین کنید.با اون یوزرخاص به این خطا میخورید.پس یعنی سایتتون باز میشه و عمل لوگین رو میتونید انجام بدید ولی در پاسخ وارد سایت نمیتونید بشید.که مربوط به دسترسی اون یوزرتون هست. به سطوح دسترسی جوملا برید و ببنید سطح دسترسی اون یوزر خاص بروی چه چیزی تنظیم شده. موفق باشید و سربلند

میشه بگید باید چیکار کنم با هاست زیاد کار نکردم میترسم به چیزیش دست بزنم

با سلام 403 ای که از هاست میده با 403ای که در جوملا داده میشه متفاوته! موردی که امیرخان فرمودند مربوط به هاست هست که البته مشکل شما ارتباطی به هاست نداره چرا که شما وقتی میخواهید لوگین کنید.با اون یوزرخاص به این خطا میخورید.پس یعنی سایتتون باز میشه و عمل لوگین رو میتونید انجام بدید ولی در پاسخ وارد سایت نمیتونید بشید.که مربوط به دسترسی اون یوزرتون هست. به سطوح دسترسی جوملا برید و ببنید سطح دسترسی اون یوزر خاص بروی چه چیزی تنظیم شده. موفق باشید و سربلند

من هر دسترسی بهش میدم این ارور رو میده

کاری با هاست انجام ندید. ماژول یا منوی ورود به جوملا رو باز کنید.ببینید لینکی که براش تعریف کردید که بعد از ورود کاربر به اونجا هدایت بشه کدوم لینک هستش.وقتی دیدین لینک رو؛ حالا به مدیریت منو برید و همون منو رو بررسی کنید که دسترسیش روی کدوم سطح از یوزرهای شما هستش. public-register - administrator و... موفق باشید و سربلند

کاری با هاست انجام ندید. ماژول یا منوی ورود به جوملا رو باز کنید.ببینید لینکی که براش تعریف کردید که بعد از ورود کاربر به اونجا هدایت بشه کدوم لینک هستش.وقتی دیدین لینک رو؛ حالا به مدیریت منو برید و همون منو رو بررسی کنید که دسترسیش روی کدوم سطح از یوزرهای شما هستش. public-register - administrator و... موفق باشید و سربلند

من منظورم از ورود ، ورود به کنترل پنل جوملا هستش. این ماژولی هم که دارم فقط برای لاگین شدن به عنوان کاربر عادی برای دانلود هستش

من منظورم از ورود ، ورود به کنترل پنل جوملا هستش. این ماژولی هم که دارم فقط برای لاگین شدن به عنوان کاربر عادی برای دانلود هستش

در صورت امکان دمو بدید تا از نزدیک تست کنیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری