moh3N

شرمنده! اما این مشکل کلافه ام کرده!

8 پست در این موضوع

سلام

من الان هیچ اد بلاکی روی فایرفاکس ام ندارم اما برخی سایت ها مثل فوربس و وایرد صفحاتشون باز نمیشه و میگن اول ادبلاکت رو خاموش کن، من هرچی اکستنشن و پلاگین داشتم رو هم غیرفعال کردم اما باز هم باز نمی کنن

شما می تونید راهنمایی کنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما مرورگر فایرفاکس رو باز کنید دکمه های cntrl + shift + p رو بزنید . در صفحه ای که باز شد tracking protection رو off کنید .

شما مرورگر فایرفاکس رو باز کنید دکمه های cntrl + shift + p رو بزنید . در صفحه ای که باز شد tracking protection رو off کنید .

سپاسگذارم

اما کاری که فرموده بودید رو انجام دادم و اتفاقی نیفتاد، باز هم همون دو تا سایت رو باز نمیکنه!

هرچی ام سرچ انگلیسی می کنم کسان دیگری هستند که این مشکل رو جاهای مختلف گذاشتن اما جواب درستی بهش داده نشده از فوروم های خود موزیلا گرفته تا جاهای دیگه

والا چند مورد به ذهنم میرسه . یکی اینکه توی قسمت option / security*فایرفاکس تغییراتی دادید که داره این سایت ها رو مخرب تشخیص میده و مسدود میکنه . یکی اینکه شاید آنتی ویروس هایی مثل node32 استفاده میکنید و فایروال اون داره سایت رو مسدود میکنه و ... میتونید تنظیمات فایرفاکس رو ریست کنید برای اینکار از منو گزینه help یا همون ( ؟ ) رو بزنید در منوی Troubleshooting Information روی گزینه Restart with add-ons Disabled کلیک کنید . انشالا که حل بشه

والا چند مورد به ذهنم میرسه . یکی اینکه توی قسمت option / security*فایرفاکس تغییراتی دادید که داره این سایت ها رو مخرب تشخیص میده و مسدود میکنه . یکی اینکه شاید آنتی ویروس هایی مثل node32 استفاده میکنید و فایروال اون داره سایت رو مسدود میکنه و ... میتونید تنظیمات فایرفاکس رو ریست کنید برای اینکار از منو گزینه help یا همون ( ؟ ) رو بزنید در منوی Troubleshooting Information روی گزینه Restart with add-ons Disabled کلیک کنید . انشالا که حل بشه

از وقتی که دوباره گذاشتید سپاسگذارم

اما بنده تغییراتی در تنظیمات امنیتی ندادم / همچنین از نود استفاده می کنم و این مشکل اصلا به آنتی ویروس ربطی نداره، پلاگین های بیت دیفندر رو هم disable کردم خیلی وقت قبل

سایت ها مسدود نیست، مثلا صفحه اول وایرد یا صفحات زیرشاخه ها که تیتر مطالب رو داره باز می کنه و میشه تیتر ها رو خوند، اما وقتی وارد متن اصلی که میشه چند لحظه نشونش میده و بعد خود سایت پیغام میده که بازش نمیکنه چون روی سیستم من ادبلاکر نصب هستش. اما فوربس صفحه اولش رو هم باز نمیکنه، می خواستم عکسش رو بزارم اما پیوست نشد.

دنبال راهی بودم بدون ریست مشکل حل بشه،

باز هم ممنون. لطف کردید.

راستی ریست هم کردم کلا فایرفاکس رو، کلی تنظیمات و اکستنشن ها و ... پرید اما باز هم همین پیام بالا میاد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری