reza.sh

پلاگین افزایش سرعت و کارایی سایت

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان عزیز شرمنده بدلیل مشلغه زیاد نمی تونم اون جوری باید افزونه های رو معرفی کنم .

پلاگین زیر باعث افزایش سرعت و فشرده سازی سایت ها میشه / زبان اصلی هستش اگه نیاز به ترجمه بود انشالله چند روز دیگه ترجمه اشم می کنم

حتما لینک در جوملا جهانی رو مطالعه کنید که فوق العاده جالبه

compat_25compat_25

شرکت سازنده ::http://www.rockettheme.com/extensions-downloads/club/2937-rokbooster

لینک در JED :: ی http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/performance/site-performance/21233

برای نسخه 3 به سایت سازنده مراجعه کنید.(با تشکر از masood111 عزیز)

ویرایش شده در توسط reza.sh
درج لینک

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز در مطالب شکل خاص خودتون رو با جدول در بیارید وبعد طالب وعکس رو داخل جدول بندازید تا مرتب باشن

با سلام. من وقتی این پلاگین را فعال می کنم سایت به هم می ریزد و css ها مثل اینکه غیر فعال می شوند ولی وقتی غیر فعال می کنم درست میشه. دلیل از چی میتونه باشه؟

آیا کش خود جوملا باید غیر فعال باشه؟

با سلام. من وقتی این پلاگین را فعال می کنم سایت به هم می ریزد و css ها مثل اینکه غیر فعال می شوند ولی وقتی غیر فعال می کنم درست میشه. دلیل از چی میتونه باشه؟

علیک سلام

از چه قالبی استفاده می کنید ، از اتفاقات نادره ....

فشرده کردن یعنی نادیده گرفتن برخی از حالات که احتمالا ، تاثیر مستقیم روی css شما گذاشته ، از فشرده ساز های دیگه استفاده کنید شاید متد کاری اونها به این فرق کنه .

می تونید بجای اینکار از gzip مدیریت فشرده سازی انجام بدید

فکر نکنم زیاد به کش ربط داشته باشه ، متدکار فشرده ساز توش دخیله ..... . . . .

این پلاگین واقعا فوق العاده است ولی با فعال کردن آن css , javascript به هم می ریزه.

راه حل این کار چیست؟

رو لوکال مشکل نداره ولی رو سرور css به هم میریزه یاری دهنده ای نیست؟!!!

آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بررسی بشه

پس از فعال سازی این تمام متن فارسی به شکل عجیب و کد تبدیل میشه و همه چیز بهم میریزه

منم به مشکل خوردم انگار کدهای javascript و css رو غیر فعال میکنه البته من روی لوکال امتحان نکردم ببینم چطور میشه علتش چیه این جور پلاگین ها خیلی کاربردی ان و خیلی مفید

این پلاگین واقعا فوق العاده است ولی با فعال کردن آن css , javascript به هم می ریزه.

راه حل این کار چیست؟

رو لوکال مشکل نداره ولی رو سرور css به هم میریزه یاری دهنده ای نیست؟!!!
پس از فعال سازی این تمام متن فارسی به شکل عجیب و کد تبدیل میشه و همه چیز بهم میریزه
منم به مشکل خوردم انگار کدهای javascript و css رو غیر فعال میکنه البته من روی لوکال امتحان نکردم ببینم چطور میشه علتش چیه این جور پلاگین ها خیلی کاربردی ان و خیلی مفید

دوستان عزیز : فشرده کردن یعنی نادیده گرفتن برخی از حالات که احتمالا ، تاثیر مستقیم روی css شما گذاشته ، از فشرده ساز های دیگه استفاده کنید شاید متد کاری اونها به این فرق کنه .

می تونید بجای اینکار از gzip مدیریت فشرده سازی انجام بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری