peyman.pma

درخواست افزونه سیستم فروش خارجی

14 پست در این موضوع

سلام وقت دوستان بخیر

بنده تصمیم دارم سیستم فروش خودمو برای ملت اونور آب هم اجرا کنم

ولی نمیدونم باید براش چیکار کنم

فقط تا این حد میدونم که نیاز دارم اولا یک افزونه داشته باشم

دوم نیاز دارن تا حساب خارجی داشته باشم

سوم اینکه اونو چطور تو ایران بگیرم

دوستان اگه تو این زمینه فعالیت دارین لطفاراهنماییم کنین تا با جوملا چطور فایل بفروشم برا خارجیا!

من الان سایت فروش فایل دارم تو ایران و باهاش کار میکنم

اگه j2store نیازه کدوم افزونش کار میکنه؟ paypal که ریسکه برا ایران چیکار کنم راهنماییم کنین مرسییییی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

شما اول باید یک حساب پی پال پریمیوم وری فای شده خریداری و یک سرور مجازی هم متناسب با حساب پی پال اجاره کنید و بعد توسط افزونه های فروش مثلj2store یا هر چیزی

به حساب پی پال خودتون متصل کنید

همین دیگه کار خاصی لازم نیست

دلار های دریافتی پی پال هم توسط سایت های واست ایرانی بفروشید

ولی من نمیخوام از حساب paypal استفاده کنم چون ممکنه پولهام بلاک بشه و هزاران دردسر دیگر

من سوالم اینه که آیا سایتی هست همچون سایتهای ایرانی (زرین پال و پی لاین ) که یک سایت واسط بدون دردسر باشه و با ایران میونه خوبی داشته باشه! بعدشم اینکه آیا چنین سایتی افزونه مناسب برا J2store داره یا نداره و کلا چیکار باید کرد!!!!

الان خیلی ها هستن بدون paypal کار میکنن ولی مشکل من اینه که اطلاعاتم کمه اگه میشه راهنمایی کنید اسم سایت و افزونشو و ...

ولی من نمیخوام از حساب paypal استفاده کنم چون ممکنه پولهام بلاک بشه و هزاران دردسر دیگر

من سوالم اینه که آیا سایتی هست همچون سایتهای ایرانی (زرین پال و پی لاین ) که یک سایت واسط بدون دردسر باشه و با ایران میونه خوبی داشته باشه! بعدشم اینکه آیا چنین سایتی افزونه مناسب برا J2store داره یا نداره و کلا چیکار باید کرد!!!!

الان خیلی ها هستن بدون paypal کار میکنن ولی مشکل من اینه که اطلاعاتم کمه اگه میشه راهنمایی کنید اسم سایت و افزونشو و ...

سایت های واسط رو بنده اطلاعی ندارم ولی برای فروش فایلتون به کاربران اونور آب

سیستم k2store رو پیشنهاد میکنم + اینکه خودش پلاگین paypal رو داره و به راحتی میشه اونرو ویرایش کرد برای سایر سیستم ها (نظر بانک ملت یا درگاه های واسط و... (داخلی و خارجی))

با سایت پی منت 24 ی مشورت کنید سالهای زیادی هست در زمان تبدیل ارز فعالیت دارند

موفق باشید

یک سایت هست به نام سیبا پی که اینکار رو میکنه یعنی به شما درگاه دلاری paypal میده و بصورت ریالی با شما تسویه میکنه بدون هیچگونه دردسری میتونید دلاری کسب درآمد کنید

یک سایت هست به نام سیبا پی که اینکار رو میکنه یعنی به شما درگاه دلاری paypal میده و بصورت ریالی با شما تسویه میکنه بدون هیچگونه دردسری میتونید دلاری کسب درآمد کنید

ممنونم دوست عزیز از راهنماییت

من پیگیری میکنم سوالی داشتم میپرسم

Sent from my C6903 using Tapatalk

ممنون

من قبل خرید یک قالب میخوواستم بدونم برای فروش کالا به خارج از کشور میرپومارت خوبه یا J2store ?

چون یک قالب مناسب پیدا کردم که از ویرچومارت استفاده کرده الان موندم بخرمش یا نه

من نیاز دارم تا یک فرم مخصوص که میخوام اول طرف پر کنه در روند خریدش مثلا چند تا گزینه اضافه که هرکدوم به قیمت اضافه کنن و ...

دوم اینکه آدرس دقیق بگیره و بتونه نسبت به کشور ها هزینه رو حساب کنه خودش

سوم اینکه خرید رو بهمون اطلاع بده به طرف ایمیل بزنه و ...

میخوام به خارج از کشور کالا بفروشم و به افزونه مخصوص درگاهش ب سیبا پی هم نیاز دارم

دوستان راجب اریه درگاه اینترنی ارزی همونطور که قبلا سوال کردم و دوستان راهنمایی کردن من دنبال سایت ( سیبا پی ) رفتم و چند روز بعد که تصمیم گرفتم اعتماد کنم بهش و مدارک بفستم متوجه شدم سایت سیبا پی کلا پاک شده و نمیشه ازش استفاده کرد!

در ابتدا خوشحال شدم که مدارک نفرستادم

ولی بعدش ناراحت شدم که من چطوری و از کجا یه سایت دیگه رو پیدا کنم که درگاه خارجی برام بده تا من هم بعد از اطمینان سایتمو راهندازی کنم

رفتم یه سایت دیگه ای به اسم پایرت پی رو پیدا کردم که کارمزدش یکم خوب نیست با این حال رفتم ثبت نام کنم که برای ثبت نام لینک فعالسازی میفرسته ایمیل که اونم انگار مشکل داره لینک فعالسازی نمیاد به ایمیلم اسپم رو هم چک کردم خبری نیست اونم نمیشه عضو شد من حتی با سایت ستاره سهیل هم که از قدیم الایام در این زمینه فعالیت میکنه حرف زدم یک شرایط کاملا ویژه ای رو میخوان و پنل کاربری هم ندارن خیلی سخته با اونا کار کردن

اگر سایتی میدونین که مثل زرین پال و سایر ارائه دهندگان درگاه باشه ولی خارجی باشه حتما بهم بگین مرسی

یا حتی اینکه چزور میشه از پرفکت مانی درگاه شخصی برای سایت گرفت شرایطش چیه ؟ پول رو به حساب بانکی ایرانی واریز میکنه یا نه تحریم داره یا نداره ؟ اصن پرفکت مانی درگاه میده ؟

درود،سایتش حذف نشده مشکل از سمت سرور Cloud Flare که داره بهش حمله DDoS زده میشه ورگرنه سیباپی پاک نشده

با سلام خدمت شما دوست عزیز دنبال این سایتهای ناشناخته نباشین به این سایتهای گمنام اعتماد و اعتباری نیست!!!! پیشنهاد بنده؛ با توجه به اینکه بانکهایی مثل پارسیان/سینا و ملت به تازگی حساب های ارزی خودشون رو باز کردند.یه سر به این بانک ها بزنید تا راهنماییتون کنند.در بین سایت های معتبر هم؛ همون سایت پیمنت24 گزینه ی بهتری نسبت به سایر سایت هاست حداقلش اینه که آمار و بازدید و مخاطبین زیادی برای پرداخت ها داره. موفق باشید و سربلند

اگه خودتون بخواین اکانت پی پال داشته باشین از بچه های پرشین تولز هستن که براتون حساب کاربری ایجاد میکنند بعلاوه مدارکی برای وریفای اون که بهترین گزینه است ولی خب قیمتشم یک مقدار بالاست برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید: افتتاح و وریفای حساب پی پال لارسا | انجمنهای پرشین تولز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری