xboby

سوالاتی درباره قالب سایت جوملا ...؟؟

6 پست در این موضوع

سلام،

من قالب سایتی با آرتیستیر طراحی کردم ولی هنگام نصب بخاطر حجم زیاد

مجبور شدم تا آنرا در فولدر tmp سایت extract کنم و بعد از کنترل پنل آنرا نصب

کنم که بخوبی هم نصب شد:

1- آیا پس از نصب باید محتویاتی از فولدر tmp که مربوط به قالب extract و نصب

شده است را خودم پاک کنم؟

2-آیا قالب هائی که سایت p30 template مثلا از شرکت yootheme عرضه می کند

همانند قالب آرتیستیر است و باید مانند آرتیستیر در جوملا نصب شود و تمامی

منوها و زیر منوها و فرم های ورود و جستجو و ... متناظر با آن در جوملا ایجاد

شود؟ و چه مزیتی نسبت به آرتیستیر دارد؟

متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی tmp*همه فایل و فولدارای اضافی به جز فایل index.html پیش فرض خودش رو میتونید پاک کنید . شرکت پی سی تمپلت بسته نصبی ارائه میده و شما باید مثل یک جوملای خام روی هاست اکسترکتش کنید و نصب کنید . قالب مجزا نیست که از توی جوملا نصب کنید . مزیتش هم نسبت به آرتیستر اینه که یه تیم طراح بسیار قوی مثلا یوتم قالب رو طراحی کرده که این تیم متشکل از طراحان , برنامه نویسان , متخصصین امنیت و و و است یعنی بیشتر جوانب کار سنجیده شده . و از این مهم تر قالب ها بر اساس فریم ورک طراحی شدند . مثلا شرکت یوتم از فریم ورک قدرتمند وارپ استفاده میکنه .

سلام،

یعنی،در واقع یک cms است و نه قالب؟ و این ترکیب قالب و cms که اشاره فرمودید در آن از جوملا هم استفاده شده است؟

و آیا می توان قبل از نصب روی هاست و آنلاین کردن روی ومپ سرور نصب کرد و تغییرات دلخواه را داد ،مثلا ویرایش در منوها و غیره؟

متشکرم

در واقع جوملا خام + قالب + افزونه های اضافی + تنظیمات بصورت کامل است . بله میتونید نصب کنید در لوکال و تنظیماتتون رو انجام بدید بعد آپ کنید روی هاست

توی tmp*همه فایل و فولدارای اضافی به جز فایل index.html پیش فرض خودش رو میتونید پاک کنید . شرکت پی سی تمپلت بسته نصبی ارائه میده و شما باید مثل یک جوملای خام روی هاست اکسترکتش کنید و نصب کنید . قالب مجزا نیست که از توی جوملا نصب کنید . مزیتش هم نسبت به آرتیستر اینه که یه تیم طراح بسیار قوی مثلا یوتم قالب رو طراحی کرده که این تیم متشکل از طراحان , برنامه نویسان , متخصصین امنیت و و و است یعنی بیشتر جوانب کار سنجیده شده . و از این مهم تر قالب ها بر اساس فریم ورک طراحی شدند . مثلا شرکت یوتم از فریم ورک قدرتمند وارپ استفاده میکنه .

سلام،

اینکه فرمودید که بسته نصبی مذکور در فوف را باید روی هاست اکسترکت و نصب کرد؛

یعنی باید آن را در فولدری مثلا بنام prj x1 که برای پروژه ام در مسیر؛ wamp > www > prjx1

ایجاد کرده ام و قرار داده ام اکستر کت و نصب کنم؟

متشکرم

سلام،

اینکه فرمودید که بسته نصبی مذکور در فوف را باید روی هاست اکسترکت و نصب کرد؛

یعنی باید آن را در فولدری مثلا بنام prj x1 که برای پروژه ام در مسیر؛ wamp > www > prjx1

ایجاد کرده ام و قرار داده ام اکستر کت و نصب کنم؟

متشکرم

در تکمیل و تایید حرف استاد صدیقی عزیز ، بله و پس از اتمام کار ، که پروژه شما تموم شد ، روی هاست up کنید

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری