modir_yar

غیر فعال کردن safe mode در هاست

1 پست در این موضوع

سلام

افزونه ای پیامکی رو نصب کردم و بعد از ثبت شماره همراه و ارسال پیامک خطایی داده میشه که پشتیبانی سامانه پیامکی این جواب رو داده:

این مشکل احتمالا از crm شماست اما راه کار کلی بصورت زیر است

در هاست خودتان فایل php.ini را ویرایش کنید

به دنبال safe_mode بگردید و مقادیر آنرا off قرار دهید

در صورتی که بر روی حالت off قرار داشت بدنبال open_basedir گشته و مقادیر آنرا تغییر دهید

دسترسی به فایل php.ini معمولا برای کاربران هاست بسته است

با شرکت هاستینگ خود تماس گرفته و بگویید که این مقادیر را در فایل php.ini برای شما تغییر دهند

لطفا موارد گفته شده را تغییر دهید

با هاستینگ تماس گرفته و میگه اگه مشکلی ندارید safe mode رو خاموش میکنم

دوستان راهنمایی کنن که من چکار کنم ایا قبول کنم یا نه

ایا از نظر امنیتی برای سایت مشکلی پیش میاد یا نه

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری