ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

سلام

نکات گفته شده رو انجام دادم اما باز هم مشکل در فراخوانی تابع ایمیل برطرف نشده

اگر ممکنه بفرمائید مشکل چطور برطرف میشه ؟

ممنون

کسی نیست کمکی کنه به ما ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوستان. من این کامپوننت رو نصب کرده بودم..محصولاتمم وارد کرده بودم..

یه نسخه جدید تر از همین کامپوننت تو یه سایت دیدم..گفتم اونو نصب کنم روی این یکی..اپدیت بشه مثلا

ولی بعد از نصب تو قسمت مدیریت محصولات سایت این ارور رو میده..و هیچکدوم از محصولاتم نیس:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u533dfg194/public_html/administrator/components/com_jshopping/controllers/products.php on line 110

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u533fgh194/public_html/administrator/components/com_jshopping/views/product_list/tmpl/default.php on line 105

و توی قسمت سایت هم این ارور رو میده و اونجا هم هیچکدوم از محصولاتی ک وارد کردم رو از قبل نیست:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u533jhf194/public_html/components/com_jshopping/tables/category.php on line 34

وقتی هم میخوام دوباره کامپوننت قبلی که از همین سایت رو گرفته ام نصب کنم ک شاید درست بشه، میگه کامپوننتی در حال استفاده از این پوشه میباشد.

ممنون میشم کمک کنید؟؟

????? یکی مرا یاری کند؟؟؟

با سلام

من میخواهم در مرحه تایید سفارش متن خواصی رو اضافه کنم.

نمیدونم چطوری باید این کارو بکنم . میشه منو راهنمایی کنید؟!

با سلام

من میخواهم در مرحه تایید سفارش متن خواصی رو اضافه کنم.

نمیدونم چطوری باید این کارو بکنم . میشه منو راهنمایی کنید؟!

سلام

از قسمت

پیکربندی> متن ایستا

می تونید متن های دلخواه تون رو قرار بدید.

خودش به صورت پیش فرض متن هایی داره که می تونید همونو ویرایش کنید.

دوستان یه سوال

من میخوام وقتی مشتری روی یک محصول کلیک کرد و وارد توضیحاتش شد تو همون صفحه محصول یک دکمه قبلی و بعدی وجود داشته باشه که بتونه محصول قبلی و بعدی رو ببینه و به راحتی توی سایت پویش کنه.

مثل مطالب خود جوملا که این قابلیت رو دارن.

مشکل ...

وقتی سیستم رو بردم رو سرور برای تست این جوری شد....!>!>!>!

یون کیوب هم رو سرور نصب هست

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13924675341.png

مسئول هاستینگ میگه اگه از php.ini استفاده می کنی برو حذفش کن....

الان مشکل کجاست باید چه کرد؟

مشکل از کامپوننت جوم شاپینگ هست

به تنظیمات اصلی/سرور برید و نمایش گزارش خطا رو روی ساده بزارید+کش مرورگر رو خالی کنید دوباره تست کنید

سلام و خسته نباشید

این قسمت زیر رو از صفحه ی 10 همین تاپیک برداشتم

سوال شما مربوط به آموزش های ابتدایی کار با جوملا هست و ربطی به این تاپیک نداره. لطفا تاپیک های آموزش کار با جوملا رو مطالعه کنید.

(توضیح خلاصه: برید به مدیریت منوها، منوی صفحه اصلی رو باز کنید، تغییر نوع رو بزنید، و از اونجا فروشگاه ساز جوم شاپینگ رو انتخاب کنید. با این کار صفحه ی اصلی شما روی فروشگاه ساز ست میشه. ضمن اینکه خود جوم شاپینگ هم از منوی کامپوننت ها در دسترس شماست. و ترتیب کار اینطوریه که اول مجموعه هاتون رو میسازید بعد هر تعداد کالا که میخواین داخل مجموعه های مورد نظرتون درج میکنین)

این تغییر نوع رو بزنید یعنی چی؟

من هر چی اون صفحه رو میگردم چیزی به اسم تغییر نوع رو نمیبینم

میشه بگید دقیقا باید چی کار کنم؟

درود

به مدیریت منوها برید

منوی اصلی رو باز کنید

نوع منو رو روی فروشگاه بزارید

یعنی از مطالب ویژه به فروشگاه تغییر کنه

با سلام

چند سوال داشتم

وقتی کاربر سفارش میده و درگاه بانکی رو انتخاب میکنه و انصراف میده یا پرداخت نمیکنه در در قسمت مدیریت سفارش اصلا ثبت نمیشه ایا این روش درست هست ؟

نیاز به نمایش شماره تراکنش برای درگاه ملت هستم بانک گفته باید اضافه کنم راهی وجود دارد ؟

کاربر اگر فاکتور خود را پرداخت نکه و بعدا بخواد پرداخت بکنه راهی هست ؟

ممنون از شما

درود

اگه به بانک وصل بشید سپس انصراف بدید,اطلاعات سفارش پرداخت نشده توی کامپوننت ملت ثبت میشه

من استفاده کردم کد تراکنش میده.اما اگه نمیده باید بدید براتون اضافه کنند

درود

اگه به بانک وصل بشید سپس انصراف بدید,اطلاعات سفارش پرداخت نشده توی کامپوننت ملت ثبت میشه

من استفاده کردم کد تراکنش میده.اما اگه نمیده باید بدید براتون اضافه کنند

با سلام و تشکر از چه پلاگین ملتی استفاده میکنین؟

این رو هم میشه تست کنین وقتی کاربر سفارش میده و میره به درگاه وقتی انصراف میده سفارش در سایت و در قسمت مدیریت ثبت نمیشه برای اینکه ثبت بشه راهی هست ؟

این مشکل هم هست وقتی کاربر ثبت نام میکنه و لینک فعال سازس به ایمیل ارسال میشه ولی وقتی کلیک میکنه کاربر فعال نمیشه

با جوم شاپینگ و از پلاگین اتصال جوم شاپینگ به درگاه بانک ملت

بله میشه.اگه مشکلتون حل نشد به پی سی جوملا تیکت بزنید و درخواست ویرایش افزونه یا پلاگینتون رو بدید

برای سوال سومتون هم باید تاپیک جدا ایجاد کنید دوست عزیز

با جوم شاپینگ و از پلاگین اتصال جوم شاپینگ به درگاه بانک ملت

بله میشه.اگه مشکلتون حل نشد به پی سی جوملا تیکت بزنید و درخواست ویرایش افزونه یا پلاگینتون رو بدید

برای سوال سومتون هم باید تاپیک جدا ایجاد کنید دوست عزیز

باز هم ممنون امکان دارد پلاگین رو برای من ارسال کنین و ممنون برای پاسخ شما

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

درود

پلاگین تجاری هست دوست عزیز و فقط روی یه دامنه قابل استفاده هست باید از پی سی جوملا خریداری کنید

پیشنهاد میشه به خاطر 30 تومن از پلاگین های رایگان استفاده نکنید در غیر این صورت عواقبش جبران ناپذیره

موفق باشید

درود

پلاگین تجاری هست دوست عزیز و فقط روی یه دامنه قابل استفاده هست باید از پی سی جوملا خریداری کنید

پیشنهاد میشه به خاطر 30 تومن از پلاگین های رایگان استفاده نکنید در غیر این صورت عواقبش جبران ناپذیره

موفق باشید

بله حق با شماست فقط میخوام مطمئن بشم کد تراکنش و چیزهایی رو که بانک ملت نیاز داره رو نمایش میده تماسی که گرفتن گفتن اگر کد تراکنش رو به کاربر بعد از پرداخت یا انصراف نمایش داده نشه درگاه رو مسدود میکنن.

ببخشید انقدر سوال میکنم شما از کامپوننت همین پست استفاده میکنید ؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

سلام

میشه راهنمایی کنید که چطوری نصب میشه؟

از قسمت مدیریت افزونه ها نصب نمیشه

بله از همون قسمت باید نصب کنید و بعد از مدیریت پلاگینها فعالش کنید

سلام

میشه راهنمایی کنید که چطوری نصب میشه؟

از قسمت مدیریت افزونه ها نصب نمیشه

کدومش مد نظرتونه؟

کامپوننتش رو باید از قسمت مدیریت افزونه ها/نصب نصبش کنید

اما خود فروشگاه رو باید همانند نصب جوملا نصب کنید

با درود

دوستان گرامی من تازه ترین ویرایش از جوملا رو روی تارنما (سایت) ریختم. می خواستم بدونم بهترین و کامل ترین افزونه*ی پارسی جوملا که برای من یک فروش*گاه راه*اندازی کنه و من بتونم کالاهای خودم رو توش بفروشم (با بهره گیری از یک درگاه بانکی شتاب) چیه؟

که کاربران بتونن با کارت های خودشون خرید اینترنتی بکنند (کارت های بانکی شتاب رو پوشش بده)

---

راستش من بسته ها رو که نگاه کردم، تصمیم گرفتم اگر بشه بسته ی قاصدک رو نصب کنم. زمانی که برای دانلود اقدام کردم دیدم گویا این نرم افزار یا بسته ی قاصدک ویرایش 3 پولی هست و قاصدک ویرایش 1 رایگان. می خواستم بدونم این دو بسته چه تفاوت هایی دارند. قاصدک 1 چه چیزهایی کم داره از قاصدک 3؟

بهای قاصدک 3 چند تومن هست؟

-

با سپاس

ویرایش شده در توسط nasimparsi

درود

امکانات نسخه ی تجاری با رایگان فرق داره

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت eshopcms.ir مراجعه کنید

سلام

من فروشگاه قاصدکی که در سایت آقای دلجو هست، گرفتم ونصب کردم اون نسخه چندم قاصدک هست؟ و اینکه علاوه بر اون چیز خاص دیگه ای هم باید نصب کنم مثل کامپوننت که صفحه اول همین سایت هست یا خیر؟ ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری