ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام چرا فونت رو اینجوری نشون میده ؟ نمیشه فونت رو به فونت استاندارد تبدیل کرد

ارسال شده در (ویرایش شده)

دو سوال :

سبد کالا چطوری میشه برای فروشگاه در قسمت بالای سایت قرار داد ؟

قیمت رو برعکس نمایش میده ؟

دمو سایت: http://test2.eslamabadjome.ir/

ویرایش شده در توسط irmacfa

سلام دوستان

اسلاید شویی که بالای سایت هست رو من میخوام فقط توی صفحه اصلی نمایش بده از تنظیمات ماژول فقط تیک صفحه اصلی رو میزنمولی بازم توی تمامی صفحات هست

مشکلش چیه؟؟؟؟

سلام دوستان

در قسمت یوزر که چند دکمه هست میخواستم دکمه ارسال تیکت رو حذف کنم هرچی گشتم جاشو پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید

تو تنظیمات اسلاید تنظیم کنید فقط در صفحه اول باشه.

سلام دوستان

اسلاید شویی که بالای سایت هست رو من میخوام فقط توی صفحه اصلی نمایش بده از تنظیمات ماژول فقط تیک صفحه اصلی رو میزنمولی بازم توی تمامی صفحات هست

مشکلش چیه؟؟؟؟

دوستان من وقتی سایت رو از لوکال به هاست منتقل کردم دیگه عکس محصولات اپلود نمیشه و خطای اپلود میده

وقتی میبرم رو هاست باید تغییر خاصی اعمال کنم؟

دوستان من وقتی سایت رو از لوکال به هاست منتقل کردم دیگه عکس محصولات اپلود نمیشه و خطای اپلود میده

وقتی میبرم رو هاست باید تغییر خاصی اعمال کنم؟

باید مسیر پوشه های tmp و logs را در فایل کانفیگ درست کنید

تو تنظیمات اسلاید تنظیم کنید فقط در صفحه اول باشه.

سلام اینو میدونم ولی عمل نمیکنه.

سلام دوستان

در قسمت یوزر که چند دکمه هست میخواستم دکمه ارسال تیکت رو حذف کنم هرچی گشتم جاشو پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید

دوستان کسی وابی نداره واسه این مشکل؟

دوستان در زمان خرید می خوام موجودی انبار نمایش داده نشه از کجا باید غیر فعال شه؟؟؟

در مسیر زیر فایل زبان رو ویرایش کنید

administrator/components/com_jshopping/language

من یه خط ترجمه کردم بعدش همش سایت ارور میده متن ارور اینه

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\xampp\htdocs\components\com_jshopping\lang\en-GB.php:1) in C:\xampp\htdocs\templates\zt_opis25\libs\zt_tools.php on line 226

دوستان وقتی کاربرماوس روی محصولات تصادفی نگه میداره بازم محصولات حرکت میکنن، باید چکار کرد که با قرار گرفتن ماوس حرکت نکنه؟

دوستان من میخوام محصولات تو قسمت منو اصلی دسته بندی بشن مثلا یه منو به اسم تبلت داشته باشم که فقط تبلت نشون بده ولی نمیدونم عنوان منو رو چی انتخاب کنم اگه محصولات بذارم همه نوع محصول نشون میده.

راه حلی داره یا فقط تو قسمت دسته بندی میشه؟

باید محصولاتتون رو در دسته بندیهای مختلف قرار بدید بعدش برای هر مجموعه یک منوی خاص بسازید

ارسال شده در (ویرایش شده)

باید محصولاتتون رو در دسته بندیهای مختلف قرار بدید بعدش برای هر مجموعه یک منوی خاص بسازید

ممنون. id catogory که مقدار دهی کردم درست شد. ولی واسه زیر مجموعه ها نمیدونم ای دی رو چی بدم؟

بعد نمیشه منوها تو یه صفحه دیگه باز نشه و همون صفحه رفرش بشه؟

ویرایش شده در توسط maryam.raz

دوستان سلام

لطفا اگه کسی به کار با ابن کامپوننت تسلط داره ابن سوال رو جواب بده

آبا ممکنه با استفاده از این کامپوننت مشتری هنگام خرید بتونه یه عکس هم آپلود کنه؟

سپاس

سلام

خسته نباشید

من تا حالا با جوملا کار نکردم

میخوام یه فروشگاه بسازم

میشه یه فایل اموزشی یا سایت برای نحوه کار با joomshopping و استفاده از اون اگر سراغ دارید بهم معرفی کنید

ممنون

دوستان خیلی نیاز به پشتیبانی این فروشگاه دارم ولی اینجا اصلا کسی کمک نمینه فرومی رو سراغ ندارید که پشتیبانیش از اینجا بهتر باشه؟؟؟؟

من یه خط ترجمه کردم بعدش همش سایت ارور میده متن ارور اینه

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\xampp\htdocs\components\com_jshopping\lang\en-GB.php:1) in C:\xampp\htdocs\templates\zt_opis25\libs\zt_tools.php on line 226

گزارش خطا رو از مدیریت جوملا روی هیچ قرار بدید دوباره تست بزنید

دوستان خیلی نیاز به پشتیبانی این فروشگاه دارم ولی اینجا اصلا کسی کمک نمینه فرومی رو سراغ ندارید که پشتیبانیش از اینجا بهتر باشه؟؟؟؟

دوست عزیز پشتیبانی یعنی آموزش کار با افزونه نه تغییر در ساختارش . دوستان تا جایی که به مشکلات مشابه شما برخورد داشته باشن مطمئنا پاسخ میدن . اگه زبانتون خوبه داکیومنت های سازنده رو مطالعه کنید :

Joomshopping Forum - Dokumentation zum JoomShopping (FAQ)

دوستان سلام

لطفا اگه کسی به کار با ابن کامپوننت تسلط داره ابن سوال رو جواب بده

آبا ممکنه با استفاده از این کامپوننت مشتری هنگام خرید بتونه یه عکس هم آپلود کنه؟

سپاس

کار نشد نداره اما یه خورد پیچیده هست شما میتونید یک جدول جدا درست کنید و بعد orderid و عکس رو ذخیره کنید و بقیه داستان....

دوست عزیز پشتیبانی یعنی آموزش کار با افزونه نه تغییر در ساختارش . دوستان تا جایی که به مشکلات مشابه شما برخورد داشته باشن مطمئنا پاسخ میدن . اگه زبانتون خوبه داکیومنت های سازنده رو مطالعه کنید :

Joomshopping Forum - Dokumentation zum JoomShopping (FAQ)

ممنون از شما

یه سوال

ایا امکانات این قاصدک یا بهتر بگم جوم شاپینگ برای گرفتن نماد الکترونیک کافی هست؟

چون کلی دارم روش کار میکنم بعدا نگن نماد نمیدیم

ممنون میشم جوابم رو بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری