ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

شاید سوالم تکراری باشه اما تا صفحه 26 رفتم جوابم رو نگرفتم

من جومشاپینگ رو نصب کردم و پیکر بندی کردم و خلاصه همه چیز ردیفه

فقط یه مشکل دارم

در مراحل خرید بعد از انتخاب نوع پرداخت(مثلا بانک ملت) میره مرحله 3 یعنی روش تحویل، با این که روش تحویل هم تعریف کردم اما هیچی نشون نمیده و فقط دکمه بعدی هستش و به مرحله تایید سفارش نمیره!!

مشکل کجاست؟

داخل پیکربندی وقتی تیک ارسال رو برمیدارم مرحله روش تحویل حذف میشه و کارم راه میوفته اما دوست ارم باشه!!

لطفا راهنمایی کنید از ابتدا چه تنظیماتی انجام بدم برای روش ارسال شاید جایی رو از قلم انداختم

لطفا کامل توضیح بدیم

مرسیییییییییییییییییییییییییی

ویرایش شده در توسط meri1234

من بسته نصبي را نصب كرده ام

اما فونت ها به هم ريخته وسرعت سايت و سرعت در قسمت مديريت خيلي پايين است؟

در موقع نصب اطلاعات نمونه بايد نصب كنيم؟

http://aidacloth.ir/

من فروشگاه ساز قاصدک رو گرفتم و نصب کردم.قیمت ها برعکس هست.چیکار کنم؟ محصولات هم که ثبت کردم زیاد هست.

من فروشگاه ساز قاصدک رو گرفتم و نصب کردم.قیمت ها برعکس هست.چیکار کنم؟ محصولات هم که ثبت کردم زیاد هست.

دوست عزیز من دموی این فروشگاه ساز رو که نگاه کردم متوجه شدم فقط از طریق ltr (چپ به راست) کردن قالب مشکل برعکس شدن قیمت ها رو حل کنی . حالا اگه دوستان راه دیگه ای میشناسن بگن

برای نمایش درست قیمت در قسمت پیکربندی در گزینه واحد پول فیلد جدا کننده هزارگان رو یک کاراکتر , قرار بدید

برای نمایش درست قیمت در قسمت پیکربندی در گزینه واحد پول فیلد جدا کننده هزارگان رو یک کاراکتر , قرار بدید

صابر عزیز من رو سایت این دوستمون کار کردم واسه همین مشکلش . توی قسمت پیکربندی هاش تمام اینکار ها رو انجام دادم اما درست نشد. حتی کاری کردم که اول 00 رو نشون بده بعد پول رو یا برعکس اما بازهم افاقه نکرد. اگه توی دمو این سیستم فروشگاهی که از eshopcms.ir نگاه کنی همین مشکل رو میبنی .به نظر من چپ به راست کردن قالب تنها راهشه . خودتم با فایرباگ اینکارو بکن میبینی

.:: به فروشگاه ساز قاصدکـــــ خوش آمدید ::.

ممنون بابت کامپوننت عالی

میشه یه ماژول معرفی کنید که مثل این سایت http://damatajhiz.com/products/860/%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B1#/ قسمت مشخصاتش تب داشته باشه؟

ممنونم

ممنون بابت کامپوننت عالی

میشه یه ماژول معرفی کنید که مثل این سایت کولر اسپلیت پلاس ال جی تایتان اینورتر قسمت مشخصاتش تب داشته باشه؟

ممنونم

درود

این دمو : The white flower

اینم لینک دانلود : plg_swtabs_for_k2 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

با سلام ب همه ی دوستان

من از فروشگاه ساز جوم شاپینگ استفاده کردم

ولی وقتی مجموعه ای برای مجموعه اصلی طراحی میکنم نمیتونم واسه زیر مجموعه ای ک درست کردم عکس بذارم

اینم لینکشه

ماشین آلات بتنی

لطفا کمک کنید

درود بر شما،

من در حال حاضر از این فروشگاه ساز استفاده می کنم و نسبتا از آن راضی هستم. فقط یک مشکلی با آن دارم که ظاهرا از چشم طراحان دور مانده است و آن اینکه نمی توان روش های حمل را برای یک روش پرداخت خاص محدود کرد. یک مثال می زنم که بهتر متوجه بشوید: مثلا فرض کنید من می خواهم زمانی که کاربر روش پرداخت به پیک موتوری را انتخاب می کند، در مرحله بعد حمل با پست پیشتاز به او نمایش داده نشود. ممنون می شوم اگر اساتید محترم چاره ای برای این مشکل بیندیشند.

سلام

این نسخه با نسخه 3 جوملا سازگار هست ؟

سلام و خوش آمد به جوملا فروم

نسخه ای که در این تاپیک هست برای جوملا 2.5 هست برای دریافت کامپوننت برای جوملا 3 میتونید از سایت سازنده دانلود کنید

JoomShopping - Joomla! Extension Directory

تشکر از راهنمایی شما .

من قبلا از همین نسخه استفاده کرده بودم و با توجه به پشتیبانی فارسی ای که داشت ازش راضی بودم .

الان تازه با نسخه 3 جوملا دارم کار میکنم و کمی گیج هستم .

الان این نسخه جومشاپینگ برای نسخه 3 جوملا هم پشتبانی فارسی داره ؟

و برای پلاگین های اتصال به بانک ها میشه راهنمایی کنید ؟ باید خرید پلاگین رو کار دیگه ای انجام داد ؟ پلاگین های قابل خرید امن هستند gift

دوستان سلام

یه سئوال داشتم درباره جوم شاپینگ

آیا امکان اینکه برای یک یا چند محصول مختلف در گروه های مختلف قیمت درج نشه و متنی مثل :برای قیمت تماس بگیرید" یا call for price اضافه بشه؟؟ ممنون میشم از راهنماییتون

یه سئوال داشتم درباره جوم شاپینگ

آیا امکان اینکه برای یک یا چند محصول مختلف در گروه های مختلف قیمت درج نشه و متنی مثل :برای قیمت تماس بگیرید" یا call for price اضافه بشه؟؟ ممنون میشم از راهنماییتون

باید در کدها تغییرات ایجاد بشه این امکان پیشفرض وجود ندارد

تشکر از راهنمایی شما .

من قبلا از همین نسخه استفاده کرده بودم و با توجه به پشتیبانی فارسی ای که داشت ازش راضی بودم .

الان تازه با نسخه 3 جوملا دارم کار میکنم و کمی گیج هستم .

الان این نسخه جومشاپینگ برای نسخه 3 جوملا هم پشتبانی فارسی داره ؟

و برای پلاگین های اتصال به بانک ها میشه راهنمایی کنید ؟ باید خرید پلاگین رو کار دیگه ای انجام داد ؟ پلاگین های قابل خرید امن هستند gift

مشکلی نیست از نسخه جدیدتر استفاده کنید خیلیم عالی! فایل زبان فارسیش رو میتونید از نسخه 2.5 کپی کنید روی نسخه 3

پلاگین های نسخه جدید رو میتونید خریداری کنید و استفاده کنید

مشکلی نیست از نسخه جدیدتر استفاده کنید خیلیم عالی! فایل زبان فارسیش رو میتونید از نسخه 2.5 کپی کنید روی نسخه 3

پلاگین های نسخه جدید رو میتونید خریداری کنید و استفاده کنید

تشکر می کنم .

میشه اینجا یا به صورت خصوصی اگر سایتی برای فروش پلاگین های پرداخت نسخه جدید سراغ دارید معرفی کنید ؟

و مطلب دیگه اینکه اگه جومشاپینگ با قالب سازگار نباشه باید چکار کنیم ؟

من جومشاپینگ جدید رو روی جوملا 3 با قالب جوملاآرت استفاده کرده خیلی بهم ریخته و افتضاح فروشگاه و محصولات رو نشون میده . باید قالب جوملا ویرایش بشه یا خود جومشاپینگ ؟

یکی از قالب های رایگان جومشاپینگ هم نصب کردم تفاوتی نداشت .

تشکر می کنم .

میشه اینجا یا به صورت خصوصی اگر سایتی برای فروش پلاگین های پرداخت نسخه جدید سراغ دارید معرفی کنید ؟

و مطلب دیگه اینکه اگه جومشاپینگ با قالب سازگار نباشه باید چکار کنیم ؟

من جومشاپینگ جدید رو روی جوملا 3 با قالب جوملاآرت استفاده کرده خیلی بهم ریخته و افتضاح فروشگاه و محصولات رو نشون میده . باید قالب جوملا ویرایش بشه یا خود جومشاپینگ ؟

یکی از قالب های رایگان جومشاپینگ هم نصب کردم تفاوتی نداشت .

با درود برای خرید پلاگین این کامپوننت به سایت p30joomla.com مراجعه کنید،قالب باید با جوم شاپینگ سازگار باشه در غیراینصورت باید در css قالبتان تغییراتی صورتی بگیره تا با جوم شاپینگ سازگار بشه

سلام به دوستان

پلاگین پرداخت بانک ملت برای جومشاپینگ را از سایت p30joomla.com خریداری کردم. بعد از خرید و در موقع برگشت شماره فاکتور و تراکنش را نمایش نمی دهد.

اما اگر از قالب پیش فرض جوملا استفاده کنم( که معمولا کسی اینکارو نمیکنه) این اطلاعات را نمایش می دهد. کسی از دوستان می تونه برای اطلاح قالب فعلی راهنمایی کنه؟

قالب فعلی با artisteer4.1 طراحی کردم. enahalestan.ir

برای مشاهده فروشگاه با admin2,admin2 وارد شوید. در ضمن قیمت ها به تومان هستند اما به در موقع ارسال برای بانک به ریال تبدیل نمی شوند. آیا راهی هست؟

در ضمن پلاگین کد شده می باشد.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.

شاد باشید.

سلام به دوستان

پلاگین پرداخت بانک ملت برای جومشاپینگ را از سایت p30joomla.com خریداری کردم. بعد از خرید و در موقع برگشت شماره فاکتور و تراکنش را نمایش نمی دهد.

اما اگر از قالب پیش فرض جوملا استفاده کنم( که معمولا کسی اینکارو نمیکنه) این اطلاعات را نمایش می دهد. کسی از دوستان می تونه برای اطلاح قالب فعلی راهنمایی کنه؟

قالب فعلی با artisteer4.1 طراحی کردم. enahalestan.ir

برای مشاهده فروشگاه با admin2,admin2 وارد شوید. در ضمن قیمت ها به تومان هستند اما به در موقع ارسال برای بانک به ریال تبدیل نمی شوند. آیا راهی هست؟

در ضمن پلاگین کد شده می باشد.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.

شاد باشید.

احتمالا قالب اصلی شما موقعیت نمایش پیغام رو نداره باید روی قالبتون کد مربوط به نمایش پیغامها رو قرار بدید

در مورد قیمتها هم میتونید توی سایت خودتون هم قیمتها رو به ریال وارد کنید تا مشکلی نداشته باشید

سلام.

دوستان در p30joomla پلاگین اصلاح کردند و الان قیمت ها به تومان است و در موقع ارسال به ریال تبدیل می شوند( رابطه ساده *10). اما در مورد ایجاد موقعیت نمایش message حق با شماست. پی 30 جوملا هم همین گفت.

در صورت امکان نحوه ایجاد کردن این موقعیت message راهنمایی بفرمایید.

با تشکر از آقا صابر.

سلام مجدد.

در همین قالب فعلی افزونه پزداخت بانک ملت که از سایت joomlanevis.com خریداری شده کار می کند. یعنی پس از برگش از بانک شماره تراکنش را نمایش می دهد.

به فایل index.php در قالب نگاه کردم و موقعیت پیغام ره صورت زیر ملاحظه شد:

<div class="art-layout-cell art-content clearfix">

<?php

echo $view->position('position-19', 'art-nostyle');

if ($view->containsModules('position-2'))

echo artxPost($view->position('position-2'));

echo $view->positions(array('position-20' => 50, 'position-21' => 50), 'art-article');

echo $view->position('position-12', 'art-nostyle');

echo artxPost(array('content' => '<jdoc:include type="message" />', 'classes' => ' art-messages'));

echo '<jdoc:include type="component" />';

echo $view->position('position-22', 'art-nostyle');

echo $view->positions(array('position-23' => 50, 'position-24' => 50), 'art-article');

echo $view->position('position-25', 'art-nostyle');

?>

همانطور که می بینید پوزیشن 12 برای پیغام در نظر گرفته شده . منتظر راهنمایی اساتید محترم هستم..

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری