ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

[ATTACH=CONFIG]1890[/ATTACH]

فروشگاه ساز جوم شاپ یکی از فروشگاه سازهای مطرح بر روی سیست ممدیریت محتوای جوملاست که علاوه بر قدرت زیاد در بخش مدیریت و تنظیمات عالی دارای اینترفیس و محیط کاربری مناسبی به نصبت ویرچومارت است.هرچند که قدرت ویرچومارت از نظر امکانات و توسعه بسیار فراتر از جوم شاپ است ولی سادگی و عملکرد مناسب و در عین حال سرعت بارگزاری جوم شاپ توانسته این افزونه فروشگاهی را به یکی از افزونه های مناسب برای ایجاد فروشگاه های اینترنتی تبدیل نماید.

چندی بود که در فکر جایگزین مناسبی برای ویرچومارت بودیم که با توجه به رایگان بودن این افزونه تصمیم گرفتیم که این افزونه را برای عرضه عمومی فارسی سازی و بهینه سازی کنیم که کلیه زحمات آن را جناب آقای محمد دلجو از مدیران انجمن و همچنین مدیر وب سایت .:: پرتال طراحی وب ::. کشیدند که حاصل آن تهیه 2 نسخه از این فروشگاه ساز زیبا شد.

نسخه اول خود افزونه با فارسی سازی بسیار روان و زیبای اقای دلجو و کاملا بهینه شده و انجام تنظیمات خاص روی هسته اصلی افزونه چه در بخش مدیریت و چه در بخش کاربری بود.

نسخه دوم به صورت بسته نصبی تهیه شد که زیبایی خاصی را داراست و کلیه تنظیمات لازم روی بسته نصبی آن تعریف و بومی سازی شده است ولی بدلیل تجاری بودن از قرار دادن آن در انجمن معذور بوده و برای دانلود آن باید وب سایت جناب دلجو مراجعه نمایید.

افزونه جوم شاپینگ توسط توسعه دهندگان آلمانی توسعه یافته است که بسیاری از ماژولها و پلاگینهای جانبی ان رایگان منتشر شده و برخی نیز تجاری عرضه شده است.نسخه ترچمه شده فارسی آن که در وب سایت جوم شاپ است ترجمه مناسبی نبود و همچنین از نظر نوحه نمایش و چیدمان کالا نیاز به تغییراتی در بخش کاربری و همچنین نیاز به تغییراتی در هسته اصلی در بخش مدیریت داشت که کلیه این موارد توسط محد دلجو عزیز انجام شد تا خدمتی دیگر به کاربران جوملای ایران انجام داده باشیم.

تصویر زیر محیط بسته نصبی این فروشگاه ساز قدرتمند میباشد که برای اولین بار به صورت رایگان توسط انجمن جوملای ایران منتشر شده است

[ATTACH=CONFIG]1891[/ATTACH]

از قابلیتهای فروشگاه ساز JoomShopping میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

• تعریف مجموعه با قابلیت چند زبانه بودن ، نحوه چیدمان کالاهای مجموعه و ترتیب نمایش
  • تعریف محصول با قابلیت چندزبانه بودن ، قرارگیری در چند مجموعه،ایجاد ویژگی مانند رنگ و اندازه
  • امکان درج تصاویر مختلف از محصول
  • امکان درج ویدئو برای محصولات
  • امکان قرار دادن فایل برای فروش یا دانلود به عنوان کاتالوگ محصول
  • تعریف محصولات مرتبط
  • مدیریت سفارش ها
  • مدیریت پرداخت ها
  • چاپ فاکتور در بخش مدیریت
  • باخبرسازی وضعیت سفارش به مشتری توسط ایمیل
  • پیکربندی تولید کنندگان
  • پیکربندی کوپنهای تخفیف
  • پیکربندی واحد پول
  • پیکربندی مالیات
  • پیکربندی پرداخت
  • پیکربندی حمل و نقل
  • پیکربندی زمان تحویل
  • پیکربندی وضعیت سفارش
  • پیکربندی کشورها
  • پیکربندی خواص محصولات
  • پیکربندی گروه های کاربری
  • پیکربندی نظرات به محصولات
  • پیکربندی زبانها
  • پیکربندی import و export
  • پیکربندی امارها
  • اطلاعات اختصاصی فروشگاه و فروشنده
  • تنظیمات سئو و بهینه سازی
  • و...

بسته نصبی رو میتونید به صورت رایگان از سایت جناب مهندس دلجو دانلود کنید

خود کامپوننت رو هم برای روز شنبه میتونید دانلود کنید چرا که مهندس دلجو الان در شمال کشور مشغول آبتنی هستن :dadad4: smile22

دانلود بسته نصبی

دانلود کامپوننت جوم شاپینگ فارسی

همچنین نسخه دیگه ای با تغییرات و رنگ بندی متفاوت توسط کاربرگرامی amirparvaneh منتشر شده که از لینک زیر میتوانید دانلود نمایید.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/3770-کامپوننت-فروشگاه-ساز-جوم-شاپینگ-فارسی-(JoomShopping)-اختصاصی-انجمن-جوملای-ایران?p=83633#post83633

ویرایش شده در توسط tarantino
لینک جدید دانلود و بروزرسانی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام من لینکو از سایته مهندس پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید؟ این بسته برای جوملای چند است؟

ایشون تو سایتشون نوشتند که ::

c5948_0000.png

و این کامپونت برایجوملا 2.5 می باشد

درسته منظوره من بسته نصبی بود که گفته بودین داخله سایته مهندسه

با سلام من بسته نسبی را از سایته مهندس دانلود کردم ولی موقع نصب روی نصب اطلاعاته نمونه میزنم نصب نمیکنه و صفحه همونجوری میمونه، و اگر بدون اطلاعاته نمونم نصب کنم وارد بخش مدیریت نمیشه ارور میده داخل سایت مهندس گفتم جوابی دزیافت نکردم ممنون میشم راهنمایی کنین

با سلام من لینکو از سایته مهندس پیدا نکردم میشه راهنمایی کنید؟ این بسته برای جوملای چند است؟

درود بر شما

سعی میکنم این کامپوننت را تا اخر وقت امروز بصورت کامل و رایگان برای شما و دیگر دوستان قرار بدم تا استفاده کنید. متاسفانه به دلیل کمبود وقت و پایین اومدن سرعت اینترنت این محصول به موقع منتشر نشد. که به خاطر این مشکل از همه دوستان عذرخواهی میکنم .

موفق پایدار

با سلام خدمت اساتید و تشکر دوباره از مهندش دلجو برای انتشار افزونه،یک سوالی من داشتم من داخل دموی بسته نصبی دیدم موقع خرید قیمت ها و ستون ها همه مرتب و راست چین شده است می خواستم بدونم کامپوننت خالیشم رو یه قالب نصب کنیم همونجوری مرتب و راست چین شده است؟ و یک سوال دیگه که من موفق به نصب بسته نصبی قاصدک نشدم

با سلام خدمت اساتید و تشکر دوباره از مهندش دلجو برای انتشار افزونه،یک سوالی من داشتم من داخل دموی بسته نصبی دیدم موقع خرید قیمت ها و ستون ها همه مرتب و راست چین شده است می خواستم بدونم کامپوننت خالیشم رو یه قالب نصب کنیم همونجوری مرتب و راست چین شده است؟ و یک سوال دیگه که من موفق به نصب بسته نصبی قاصدک نشدم

درود بر شما البته اول باید از مهندس طالبی تشکر کرد که در این پروژه ما را کمک کردند .و اینکه پلاگین های بانکی را تولید کردند .

در کامپوننت جوم شاپ همه بخش ها راستچین شده است. اما اگر بخواهید مثل ما زیبا سازی کنید . این بخش بر میگرده به نوع موقعیت قالب شما و اینکه بخواهید چگونه این قسمت را تغییر ظاهر بدید. در واقع اسکت کار راستچین شده است. اما برای دیزاین زیبا باید خودتان کمی css اضافه کنید.

در مورد نصب بفرمایید در چه مرحله ایی متوقف میشود؟

مرورگر خود را به اخرین نسخه فایرفاکس بروز رسانی کنید . و اینکه از نسخه زمپ 1.7.3 استفاده نمایید.

دوستان امکان نصب روی هاست بصورت کاملا رایگان برای شما توسط خود بنده انجام میشود. اگر دوستانی که با نصب مشکل دارند میتوانند در پ خ اطلاع بدند تا براشون نصب کنم .

موفق پایدار

در مرحله نصب اطلاعات نمونه نصب نمیشه همونجوری میمونه در لوکال دارم نصب میکنم با چند تا بروز هم تست کردم لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم

منظوره من از ظاهرش مثل دمو این بود که مثل قیمت ها درست زیر هم یک سمت و دکمه ها سمت دیگر و عد قیمت ها بهم ریخته نیست

در مرحله نصب اطلاعات نمونه نصب نمیشه همونجوری میمونه در لوکال دارم نصب میکنم با چند تا بروز هم تست کردم لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم

منظوره من از ظاهرش مثل دمو این بود که مثل قیمت ها درست زیر هم یک سمت و دکمه ها سمت دیگر و عد قیمت ها بهم ریخته نیست

سلام دوست عزیز یه نسخه جوملا از سایت جوملا جهانی دانلود کنید بعد اکستراکتش کنید ، برین پوشه installtion و پوشه sql اونو حذف کنید بعد برگریدن و از پوشه installtion کپی بگیرین بعد برین به پکی که از سایت آقای دلحو دانلود کردین و اونجا replace کنید ، بعد دوباره نصب کنید ، فکر کنم مشکلتون حل بشه

نه از اون بابت مشکلی نیست. اعداد و همه چیز بصورت درست نمایش داده میشه. دقیقا معکوس نسخه انگلیسی انجام میشه.

از زمپ نسخه 1.7.3 استفاده می کنید ؟

موفق پایدار

زمپ چی هست؟ باید استفاده کنم ازش؟ میشه راهنمایی کنین؟

و اینکه کامپوننته خالیش منتشر نشده هنوز مهندس؟

زمپ چی هست؟ باید استفاده کنم ازش؟ میشه راهنمایی کنین؟

و اینکه کامپوننته خالیش منتشر نشده هنوز مهندس؟

دوست عزیز شما با چی لوکال هاست ساختین ؟ باید یه نرم افزار باشه که لوکال هاست باهاش بسازین :bala:

یه نرم افزار مثله زمپ ، mowes و ....

اهان من روی easeyphp نصب کردم تا حالا هم خیلی جوملا روش نصب کردم ولی این مشکلو نداشته

ارسال شده در (ویرایش شده)

لینک دانلود. خودم دارم استفاده میکنم ازش

لینک دانلود حذف گردید

ویرایش شده در توسط Mohammad Deljou

این لینکه چی هست؟ همونه که قراره رو سایته مهندس بیاد؟

این لینکه چی هست؟ همونه که قراره رو سایته مهندس بیاد؟

این لینکی نیست که محندس دلجو می خوان بزارن این لینک ماله جومینا هست که فعلا بهتره صبر کنید !

لینک دانلود. خودم دارم استفاده میکنم ازش

لینک دانلود حذف گردید

درود

لینک مورد نظر به دلیل اینکه توسط ما منتشر نشده بود توسط من حذف گردید. لطفا برای ایجاد و انتشار مطلبی تایپک مستقل ایجاد نمایید

موفق پایدار

جناب دلجو سلام عرض کردم شنبه هم گذشت هنوز این کامپوننت منتشر نشد. امان از این اینترنت کرج :4d564ad6:

جناب دلجو سلام عرض کردم شنبه هم گذشت هنوز این کامپوننت منتشر نشد. امان از این اینترنت کرج :4d564ad6:

درود بر شما

درسته کامپوننت اماده هست. چون اگر اماده نبود فروشگاه ساز تکمیل نمیشد. فقط چون بخش هایی تغییر کرده . مجبور هستم دوباره بررسی کنم . این اینترنت تا ساعت 7 خوب بود از ساعت 7 شب تا همین 40 دقیقه پیش مشکل داشت . کانکت میشد . اما

هیچ صفحه ایی باز نمیشد. متاسفانه هر چند وقتی یکبار ای اس پی کرج به خاطر تست سرویس اینترنت ملی اینجوری میشه .

امیدوارم دوستان کمی صبر کنند تا بسته با خیال راحت و کامل منتشر بشه .

موفق پایدار

با سلا دو تا سوال داشتم من:

1. برای جوم شاپ افزونه ای هست که امکان مقایسه محصولات بهش اضافه شود؟

2. برای پرداخت غیر انلاین یعنی رو پرداخت میزنن فرم ثبت اطلاعاته پرداختی بیاد رو ابن هست یا باید کاره خاصی روش انجام داد؟

با سلا دو تا سوال داشتم من:

1. برای جوم شاپ افزونه ای هست که امکان مقایسه محصولات بهش اضافه شود؟

2. برای پرداخت غیر انلاین یعنی رو پرداخت میزنن فرم ثبت اطلاعاته پرداختی بیاد رو ابن هست یا باید کاره خاصی روش انجام داد؟

درود

1- مقایسه کالا بصورت پیش فرض داره فقط باید از بخش تنظیمات فعال و تنظیم شود.

2- این چیزی که شما می خواهید باید بعد از ثبت سفارش باشه . در واقع شما در نظر بگیر کاربر سفارش میده به بخش پرداخت میرسه حالا یا باید بزنه پرداخت آنلاین یا باید بزنه پرداخت با فیش بانکی

اگر پرداخت فیش بانکی را انتخاب کنه مراحل سفارش را تا اخر میره و سفارش ثبت میشه. بعد باید بره پول واریز کنه و دوباره بیاد در سایت شما و اینبار اطلاعات پرداخت را بصورت دستی وارد کنه .

در واقع اینکار را باید یا ماژول جداگانه برای کامپوننت نوشت . یا از فرم ساز استفاده کرد . من در سایت خودم همچین کاری را کردم و از فرم ساز بریژنگ فرم استفاده کردم و بسیاز شیک و زیبا هم شد. ولی اگر بخواهید ماژولی باشه که به جوم شاپ متصل باشه باید به سایت سازنده مراجعه نمایید و فهرست پلاگین ها و ماژول ها را مشاهده کنید. یا اینکه در بخش تنظیمات به قسمت پرداخت برید . و پلاگین های پرداختی را ببینید که کدام یک همچین قابلیتی دارد.

ولی من تا حالا هیچ سیستم فروشگاهی را ندیدم که اطلاعات پرداخت را قبل از تایید سفارش دریافت کنه .

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری