ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

گزارش خطا رو از مدیریت جوملا روی هیچ قرار بدید دوباره تست بزنید

دوست عزیز این کار رو کردم ولی باز هم میاد

البته تو صفحه اصلی نمیاد وقتی وارد صفحه محصولات میشم یا روی یه محصول میرم میاد

ممنون میشم راهنمایی کنید

یه سوال دیگه اون قسمتی که نوشته موجودی انبار در صفحه هر محصول اون رو میخوام حذف کنم چیکار باید بکنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام یک سوال وقتی یک محصول را از شاخه ای به شاخه ی دیگری می برم کلا آدرسش عوض می شود و دیگر در دسترس نیست در صورتی که ویرچومارت اینجوری نبود و یک آدرس واحد داشت این مشکل را به چه صورتی می توانم رفع کنم

سلام دوستان

پلاگین پارسپال برای جوشاپینگ میخواستم. از کجا میتونم دانلود کنم؟ سرچ کردم پیدا نکردم

سلام..من فروشگاه ساز قاصدک رو نصب کردم..که از جومشاپینگ استفاده میکنه..

حالا میخوام کیلوگرم رو به گرم تغیر بدم و یکی دوتا گزینه ی دیگه مثل ارتفاع محصول یا ابعاد بش اضافه کنم؟هر چی گشتم پیدا نشد!!

ممنون میشم دقیقا بگین کدوم قسمت باید برم؟؟ :nasihat: :nasihat:

حالا میخوام کیلوگرم رو به گرم تغیر بدم و یکی دوتا گزینه ی دیگه مثل ارتفاع محصول یا ابعاد بش اضافه کنم؟هر چی گشتم پیدا نشد!!

ممنون میشم دقیقا بگین کدوم قسمت باید برم؟؟ :nasihat: :nasihat:

یکی جواب بده ممنون میشم؟؟؟؟؟

ممنون میشم دقیقا بگین کدوم قسمت باید برم؟

ما از جومشاپینگ استفاده می کنم

http://www.speed-bicycle.com/

سلام

خسته نباشید

من تا حالا با جوملا کار نکردم

میخوام یه فروشگاه بسازم

میشه یه فایل اموزشی یا سایت برای نحوه کار با joomshopping و استفاده از اون اگر سراغ دارید بهم معرفی کنید

ممنون

سلام دوستان

من این کامپوننت رو نصب کردم ولی وقتی میخوام برم روی منوی اصلی سایت از تنظیمات مدیریت و بعد اسم کامپوننت رو انتخاب میکنم و آی دی محصولات رو میزنم خیلی عجیبه توی صفحه منو قسمت"انتخاب نوع" خالی میمونه و توی صفحه ی لینک داده شده هیچی نمایش داده نمیشه مشکل از کجاست؟

بعد از مدت ها هنوز کسی پاسخ گو نبوده.

لطفا دوستان اگر اطلاعاتی در این باره دارید به بنده اطلاع دهید.

با تشکر

سلام

نوع منو را چی می گذارید؟ باید از نوع محصولات باشه و همچنین پیش فرض

موفق باشید

با سلام

وقتی ما مجموعه در مجموعه میسزیم متاسفانه با کلیک کاربر بر روی مجموعه والد صفحه خالی از محصول میاره باید برای نمایش محصول به زیر مجموعه هر محصول وارد بشه

چطور میتونیم این ایراد رو رفع کنیم؟

ممنون

دوست عزیز من این بسته نصبی که پیشنهاد دادید رو دانلود کردم اما در مرحله اول نصب یعنی بخش زبان روی loading میمونه.

از جوملا 2.5 استفاده میکنم. مشکل از چیه؟؟؟؟:auau::33:

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان گرامی من بسته را نصب کردم ولی در بالای تارنما (سایت) نوشته های تبلیغاتی وجود داره و نوشته شده فروشگاه ساز قاصدک و پروژه مشترک و .... و به جای عنوان تارنما (سایت) که در آغاز نصب نوشتم، نوشته شده به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید و ...

1- این بخش ها رو باید چکار کرد؟ چجوری می شه برداشتشون و نام تارنما (سایت) خودمون رو اون بالا بزاریم و ...

2- چجوری می شه کاری کرد که کاربر بدون سبد خرید و نام کاربری و ... بتونه مستقیم خریداری کنه؟ یعنی روی یک کالا بره و روی خرید بزنه و مستقیم به درگاه بانکی وارد بشه و به سادگی داده ها رو وارد کنه و خرید انجام بشه؟

3- افزونه یا ... رایگانی برای پرداخت و خرید اینترنتی بانک های عضو شتاب وجود داره ؟

با سپاس

ویرایش شده در توسط nasimparsi

دوستان آیا امکان این وجود دارد که با تغییر زبان قیمت های محصولات هم عوض بشود مثلا زبان فارسی بود ریال و وقتی انگلیسی می شود دلار بشود

دوستان من بسته ی نصبی فراگیر قاصدک رو نصب کردم

دوتا پرسش خدمتتون داشتم

1- از اونجایی که خیلی گزینه های فراوان هستند (در بخش گردانندگی یا پیشخوان) آیا جایی هست که فیلم یا نوشتاری آموزشی درباره ی بخش مدیریت این افزونه (قاصدک) داشته باشه تا بخونیم/

2- برای اینکه کاربران بتونند به درگاه های بانکی متصل بشن نیاز به افزونه هست درسته؟ لطفا چند افزونه ی رایگان معرفی کنید که بتونه بانک های عضو شتاب رو پشتیبانی کنه

3- نام تارنما همچنان "فروشگاه ساز قاصدک" مونده. من چجوری می تونم اون سربرگ رو بردارم و سربرگ خودم رو بزارم و نام تارنما (سایت) هم به نام فروشگاه که خودم می دم تغییر کنه؟

با سپاس

نشانی تارنما (سایت) فروشگاهی که با این بسته راه اندازی کردم:

.:: به فروشگاه ساز قاصدکـــــ خوش آمدید ::.

یه سوال من پستا رو میخوند دوستان گفتن قسمتهای مختلف قالب ایراد داره الان یعنی خرید این قالب با عقل جور در میااد؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همگی

من 2 تا سوال راجع به این بسته دارم:

• کامپوننت جومشاپینگ این بسته چه ورژنی هست؟
  • چطور میتونم کامپوننت این فروشگاه رو به ورژن 3.19.2 ارتقا بدم؟
  • آیا آخرین ورژن جومشاپینگ فارسی شده؟ اگه هست لینک دانلود بدید لطفا

ویرایش شده در توسط salman

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری