ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید ببحشید من نتونستم برای جوملا 1.5 رو پیدا کنم ممنون میشم اگه لینک کامپوننت رو بگذارید یه دنیا ممنون میشم ازتون.با سپاس:1:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان.آیا در این فروشگاه ساز میشه برای پرداخت آنلاین زرین پال استفاده کرد؟

من اول روی سایتم نصب کردم.و وقتی خواستم مرچنت کد زرین پال رو وارد کنم نفهمیدم باید کجا واردش کنم.لطفا اگه کسی میدونه که مرچنت کد رو کجا باید وارد کرد برام توضیح بده.مرسی از همه ی بچه های فعال

با سلام...

بله دوست عزیز، قابل اجراست...

برای اوکی کردن پرداخت آنلاین ،کافیه که به تنظیمات کامپوننت برید و در اونجا فیلدها مربوط رو پر کنید.... مشکل خاصی در این زمینه فکر نکنم که وجود داشته باشه...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

دوستان عزیز سلام

من جوم شاپینگ رو از سایت پی سی جوملا دانلود کردم و نصب کردم و مشکل های زیر روبرو شدم.

1- واحد پول فقط یورو هستش و ریال یا تومان نداره

2-بعداز درست کردن مجموعه و محصول نتونستم کاری بکنم که بشه تو سایت مشاهده کنم!!! یعنی دوستان چجوری بهش آدرس بدم که تو منو براش یک جا باز کنم تا ب کلیک کردن بشه محصولات رو دید

joomlaforum.ir_13485087411.png

مثل این دوستان که وقتی کلیک میشه فروشگاه ساز فعال بشه

ممنونم از شما دوستان

پشنهاد میکنم فروشگاه ساز قاصدک رو دانلود کنید که رایگان هم هست

بعد قالب مورد نظرتون رو اعمال کنید روی قاصدک

سلام دوستان. میخواستم بدونم پلاگین اتصال جوم شاپینگ به کی 2 رو کسی داره مننون میشم بذاره

پشنهاد میکنم فروشگاه ساز قاصدک رو دانلود کنید که رایگان هم هست

بعد قالب مورد نظرتون رو اعمال کنید روی قاصدک

سلام دوست عزیز الان جوم شاپینگ رو سایتم نصب شده حیفه ندونم چطوری میشه مشکلش رو حل کرد

دوستان عزیز سلام

من جوم شاپینگ رو از سایت پی سی جوملا دانلود کردم و نصب کردم و مشکل های زیر روبرو شدم.

1- واحد پول فقط یورو هستش و ریال یا تومان نداره

2-بعداز درست کردن مجموعه و محصول نتونستم کاری بکنم که بشه تو سایت مشاهده کنم!!! یعنی دوستان چجوری بهش آدرس بدم که تو منو براش یک جا باز کنم تا ب کلیک کردن بشه محصولات رو دید

یعنی ممکنه که این مورد ها راه حل نداشته باشه عزیزان؟

سلام

1) برو قسمت تنظیمات و ازاونجا واحد پول رو تغییر بده به ریال یا تومان.

2) از منو لینک بده به محصولات فروشگاه که با کلیک بتونی محصولات رو نمایش بدی یا اینکه ماژول نصب کن و با ماژول محصولات را نمایش بده

سلام

1) برو قسمت تنظیمات و ازاونجا واحد پول رو تغییر بده به ریال یا تومان.

2) از منو لینک بده به محصولات فروشگاه که با کلیک بتونی محصولات رو نمایش بدی یا اینکه ماژول نصب کن و با ماژول محصولات را نمایش بده

سلام

ممنونم از جوابتون - اما قبلاً به این مکان رفته بودم اما فقط یورو هستش و بس!!!؟

واحد پول باید ایجاد بشه . به بخش واحد های پول مراجعه کنید. و واحد پول جدید ایجاد کنید. یورو واحد پول پیش فرض که روی کامپوننت از قبل ایجاد شده است.

موفق پایدار

با سلام خدمت دوستان.

من از کامپوننت جوم شاپینگ استفاده می کنم. برای فروش من فایلهام رو به صورت دانلود می زارم.

تا حالا سه بار خودم خرید کالا را تست کردم از درگاه زرین پال به خوبی پرداخت انجام میگیره یعنی تمامی مراحل درست کار میکنه و در نهایت با بازگشت به سایت پیغام تشکر هم اعلام و در نهایت ایمیل هم دریافت میکنم که مشخصات کامل خریدم در اون ثبت شده و لینک دانلود رو هم داره منتها وقتی رو لینک دانلود کلیک می کنم وارد فروشگاه میشه و پیغام ((سفارش باید پرداخت شود )) میده!!

درحالی که تمام مراحل درست کار کرده و حتی در بخش مدیریت نیز سفارش به صورت پرداخت شده ثبت گردیده.

از دوستان که با این کامپوننت دارن کار میکنن ممنون میشم بنده در حل این مشکل راهنمایی کنن تا فروشگاهم کارش رو شروع کنه.

با تشکر

در تنظیمات پلاگین پرداخت ببینید روش تایید کردن پرداخت به چه صورت می باشد. سفارش پس از پرداخت باید دستی توسط مدیر تایید بشه. یا نه سفارش بعد از پرداخت بصورت اتوماتیک تایید شود

سلام

من با قسمت حمل و نقل این کامپوننت مشکل دارم

می خوام قیمت حمل و نقل بر اساس وزن و تعداد تنظیم بشه و به فاکتورم اضافه بشه

لطفا راهنمایی کنند اساتید محترم

سلام دوستان ...

من این فروشگاه رو استفاده کردم ... مشکلی که دارم اینه که نمیدونم این کامپوننت قابلیت تعریف دسترسی ادمین داره یا نه ... من یه گروه کاربری جداگانه ساختم و میخوام مدیریت فروشگاه رو به شخص خاصی در این گروه بدم که البته فقط به مدیریت فروشگاه دسترسی داشته باشه نه به تمام بخش های مدیریتی ... در کامپوننت هایی مثل k2 و ... این عمل به سادگی قابل پیاده سازیه اما جومشاپینگ گویا این امکان رو نداره یا من نمیتونم پیداش کنم ... کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟

مشکلی که وجود داره اینه که اکثر کامپوننت ها در قسمت پارامترها بخشی دارن به اسم دسترسی به کامپوننت و پیکربندی که متاسفانه جومشاپینگ چنین چیزی یا نداره یا من پیداش نمیکنم ...

ممنون میشم کمک کنید.

چطور میتونم بعد نصب جوم شاپینگ اون رو اجرا کنم.

نصب کردم ولی وقتی آدرس سایت رو میزنم فروشگاه رو نمیاره.

درود

عزیز

صفحه نخست پیش فرض

پش فرضتو بزار رو منو فروشگاه ای که ایجاد کردی

دوست عزیز خوب نمیدونم کجا و چطور این کار رو انجام بدم

ممنون میشم راهنماییم کنین

سوال شما مربوط به آموزش های ابتدایی کار با جوملا هست و ربطی به این تاپیک نداره. لطفا تاپیک های آموزش کار با جوملا رو مطالعه کنید.

(توضیح خلاصه: برید به مدیریت منوها، منوی صفحه اصلی رو باز کنید، تغییر نوع رو بزنید، و از اونجا فروشگاه ساز جوم شاپینگ رو انتخاب کنید. با این کار صفحه ی اصلی شما روی فروشگاه ساز ست میشه. ضمن اینکه خود جوم شاپینگ هم از منوی کامپوننت ها در دسترس شماست. و ترتیب کار اینطوریه که اول مجموعه هاتون رو میسازید بعد هر تعداد کالا که میخواین داخل مجموعه های مورد نظرتون درج میکنین)

واقعا ممنون از راهنماییتون

این کار رو انجام دادم ولی صفحه اصلی ارور 404 میده

خطای 404 برای این ظاهر میشه که لینک به جای رفته که مطلب وجود نداره یا کامپوننتش غیرفعاله یا به هر دلیل لینک مشکل داره و به جای درستی نمیره.

لطفا تغییری که ایجاد کردید به حالت قبلی برگردونید که صفحه اصلی سایتتون به مشکل برنخوره.

به مدیریت منو برید، یک منوی جدید ایجاد کنید و مثل قبل نوعش رو به جوم شاپینگ اختصاص بدید (البته قبلش جوم شاپینگ نصبه دیگه)

داخل جوم شاپینگ هم یک مجموعه و یک کالا بصورت تستی ایجاد کنید و منوی خودتون رو آزمایش کنید. نباید خطای 404 ظاهر بشه. :128fs318181:

با سلام خدمت دوستان عزیز . من این فروشگاه رو نصب کردم درست کار میکنه اما در انتهای سفارش بعد از تایید سفارش این خطا نمایش داده میشود

نميتوان تابع ايميل را فراخواني کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید که برای رفع این خطا چه کاری رو باید انجام بدم.

با تشکر

با سلام خدمت دوستان عزیز . من این فروشگاه رو نصب کردم درست کار میکنه اما در انتهای سفارش بعد از تایید سفارش این خطا نمایش داده میشود

ممنون میشم راهنمایی کنید که برای رفع این خطا چه کاری رو باید انجام بدم.

با تشکر

روی لوکال این خطا رو میده مشکلی نیست .. این خطا زمانی داده میشه که جوملا امکان ارسال ایمیل نداره

ممنون دوست عزیز ولی من روی لوکال نیستم بلکه داخل اینترنت این خطا رو میده و نمیدونم از چی هست.

ممننون میشم راهنمایی کنید.

شما تنطیمات ایمیلتون رو از پیکربندی کلی درست کنید مثل تصویر زیر

[ATTACH=CONFIG]2535[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری