ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید.

چطور می توان در joomshopping از دو واحد پولی استفاده کرد ؟

وب سایت من دو زبانه بوده و می خواهم وقتی درحالت فارسی است قیمت ها به ریال و وقتی درحالت انگلیسی می باشد قیمت ها به دلار یا یور و یا هردو نمایش داده شود...

ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
فایل پی دی اف فاکتور کاملا یونیکد شده. و دیتابیس ها نیز یونیکد شده است. زمانی که سیستمی یونیکد نباشه ؟؟؟؟ نمایش . و زمانی که مربع نمایش میده ظاهرا فونت مشکل داره . خوب این مورد را در اسرع وقت بررسی میکنم. ببینم این سیستم داره چه فونتی را فراخاونی میکنه که لغات فارسی را ساپورت نمیکنه . دوستان نیز اگر متوجه شدن اینجا اعلام کنند.

موفق پایدار

درود برادر جان

گویا در فایلهای PDF از فونت های زیر استفاده میکنه:

FreeSans

FreeSansBold

FreeSanOblique

در فایل components\com_jshopping\lib\generete_pdf_order.php

و در تابع generatePDF این فونت ها تنظیم و استفاده شدن. آیا میشه از اینجا تغییر داد شون؟

آقا این نسخه نهایی قاصدک منتشر شد یکی به ما اطلاع بده

سلام دوستان . من از ورژن باران فروشگاه ساز قاصدک استفاده میکنم و یک مشکلی با این ورژن دارم. من اون رو به صورت لوکال نصب کردم و همه چیز خوب پیش میره به جز ثبت کاربر جدید . من وقتی میخوام کاربر جدید ثبت کنم این اروز رو میده که تابع ایمیل نمی تواند فراخوانی شود خوب این به این معنی هست که قانونا باید ایرادی در ثبت نام به وجود آمده باشد و ثبت نام کامل انجام نشده اما جالبه وقتی دوباره همون یوزر رو میخوام ثبت کنم میگه این یوزر وجود داره و وقتی به صفحه لاگین میرم و لاگین میزنم یک صفحه کاملا سفید باز میشه و هیچ اتفاقی نمیافته. لطفا کمک کنید.آدرسی که بعد از لاگین باز میشه اینه:

/index.php/ورود-مشتریان/user/loginsave

و در همین صفحه سفید باقی میماند.

سلام دوستان . من از ورژن باران فروشگاه ساز قاصدک استفاده میکنم و یک مشکلی با این ورژن دارم. من اون رو به صورت لوکال نصب کردم و همه چیز خوب پیش میره به جز ثبت کاربر جدید . من وقتی میخوام کاربر جدید ثبت کنم این اروز رو میده که تابع ایمیل نمی تواند فراخوانی شود خوب این به این معنی هست که قانونا باید ایرادی در ثبت نام به وجود آمده باشد و ثبت نام کامل انجام نشده اما جالبه وقتی دوباره همون یوزر رو میخوام ثبت کنم میگه این یوزر وجود داره و وقتی به صفحه لاگین میرم و لاگین میزنم یک صفحه کاملا سفید باز میشه و هیچ اتفاقی نمیافته. لطفا کمک کنید.آدرسی که بعد از لاگین باز میشه اینه:

/index.php/ورود-مشتریان/user/loginsave

و در همین صفحه سفید باقی میماند.

دوست خوبم این مشکل از فروشگاه ساز نیست فراخوانی نشدن تابع ایمیل روی لوکال طبیعی هستش روی هاست این مشکل بوجود نمیاد

ممنونم از کمکتون و فقط تنها چیزی که باقی میمونه اینه که چرا یوزر ها لاگین نمیشه و صفحه به حالت سفید و بدون حرکت نشون داده میشه؟ این مشکل قابل حل نیست؟

ممنونم از کمکتون و فقط تنها چیزی که باقی میمونه اینه که چرا یوزر ها لاگین نمیشه و صفحه به حالت سفید و بدون حرکت نشون داده میشه؟ این مشکل قابل حل نیست؟

مهندس دلجو در حال بروزرسانی و رفع اشکالات قاصدک هستن منتظر باشید نسخه تکمیلی منتشر میشه ازش استفاده کنید

سلام دوستان

یک سؤال مهم دارم

من وقتی در جوشاپینگ قیمت برای محصولاتم وارد میکنم اعداد را برعکس میکنه، مثلاً بجای 2000 ریال نشون میده 0002 ریال

بعد چون از مالیات استفاده میکنم نمیتونم از اول اعداد را پشت رو وارد کنم، لطفاً راهنمایی کنید من چطور اعداد رو درست کنم

اشکالات برطرف نشد؟

راستی نمیشه از 1 به 2 آپتودیت کرد؟

من رفتم به آدرس

/components/com_jshopping/css

بعد تو پوشه default.css

وکد

.jshop_price{ 
color: #950000;
}

تغییر دادم به

.jshop_price{ 
color: #950000;
       direction:ltr;
}

حدود نیمساعت که با سایت کار میکردم کلیه اعداد را درست نشون میداد ولی نمیدونم چی شد که دوباره بهم ریخت

مهندس پس کجایی راهنمایی کنی؟؟

بارها در این مورد توضیح داده شده است.

به بخش پیکربندی مراجعه کنید. واحد پول را انتخاب کنید. و در قسمت جدا کننده هزارگان از کاراکتر , استفاده نمایید.

به خدا خسته شدیم اینقدر این مسئله را توضیح دادیم. بهتر بود به جای نیم ساعت وقت گذاشتن یکبار در این انجمن جستجو میکردید.

موفق پایدار

سلام دوستان

من یه مشکلی دارم با نسخه باران . من تمام مجموعه ها رو پاک کردم و از نوع ایجاد کردم و محصولات جدید قرار دادم اما جالب اینجاست که حالا هیچکدوم از محصولات در صفحه اول نمایش داده نمیشن با اینکه من برای تمامی اونها تیک انتشار رو هم زدم. متونید راهنمایی کنید دوستان؟

عذر خواهی می کنم خیلی جستجو کردم نتیجه ی کاملی نگرفتم. اگر راهنمایی کنید سپاسگزار می شم.

با جومشاپینگ میخوام سایت فروش فایل راه اندازی کنم.

پلاگین پرداخت امن پاسارگاد رو نصب کردم. پرداخت هم با موفقیت انجام میشه.

منوی سفارشات رو هم ساختم. وقتی از بانک برمیگرده توی سفارشات فایل مورد نظر برای دانلود قرار نمیگیره.

وقتی در پلاگین پرداخت نوع رو بزارم پیشفرض بدون پرداخت فایلهای سفارش داده شده میاد توی سفارشات من اما وقتی نوع رو میزارم روی سایت دیگر و پرداخت میشه فایل خریداری شده نمیاد توی سفارشات

وضعیت پرداخت نهایی روی complete هست. وضعیت پرداخت انتظار تائید روی paid هست و آخری هم که کنسل هست.

مشکل از کجاست؟

امکان داره گزینه های وضعیت سفارش پیشفرض اشتباه تعریف شده باشن؟ و وقتی گزینه وضعیت سفارش جدید تعریف میشه فقط عنوان و کد وارد میشه. کجا باید تعریف کنیم که این وضعیت چه کاری باید انجام بده؟

بارها در این مورد توضیح داده شده است.

به بخش پیکربندی مراجعه کنید. واحد پول را انتخاب کنید. و در قسمت جدا کننده هزارگان از کاراکتر , استفاده نمایید.

به خدا خسته شدیم اینقدر این مسئله را توضیح دادیم. بهتر بود به جای نیم ساعت وقت گذاشتن یکبار در این انجمن جستجو میکردید.

موفق پایدار

سلام، باور بفرمائید من اول تنظیمات پیکربندی را به همین شیوه تبدیل کردم، ولی جواب نمیده بخدا

سلام

میشه لینک دانلود مستقیم نسخه باران را بذارید؟:thanks:

مشکل حل شد

کیبوردم به حالت فارسی گذاشتم و از کاراکتر / استفاده کردم

ممنووووووووووون از همه

سلام دوستان گلم.من نسخه باران را نصب كردم اما يه مشكل دارم.مي خوام استان ها و شهرهاي ديگه را اضاف كنم اما نمي تونم در حال حاضر فقط تهران و كرجرا داره. كسي از شما ميتونه به من كمك كنه.ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

تو نسخه باران اینو نمی شه مراحل انتخاب حمل و نقل و یا سایر مراحلی که به درد پرداخت و دانلود فایل نمی خوره رو حذف کرد؟

ویرایش شده در توسط hoseyn007

آقاي دلجوي عزيز من جوم شاپ رو از سايت شما دالود كردم فقط يه مشكل در نشون دادن محصول دارم اينه كه محصولات رو به صورت عمودي نشون ميده مثلا من 20محصول دارم همه رو زير هم نشون ميده حتي داخل پيكر بندي هم تعداد نشان دادن محصول در مجموعه ها رو 6 كردم اما آمد زيرهم نمي دونم چه كار كنم

درود

با تشکر از انتشار نسخه باران به صورت رایگان.

اما در دمو این فروشگاه ساز که روی سایت خود شما هم هست خیلی مشکلات وجود دارد:

زمانی که محصولی خریداری میشود و مخواهی سبد خرید را ببینید (نمایش سبد خرید ) به صفحه زیر لینک داده میشود :

http://baran.eshopcms.ir/modules/mod_ice_jshopping_cart/cart/view.html

که در نهایت 404 نمایش میدهد.

اما اگر ابتدا نمایش محصولات را انتخاب و سپس ار منو باز شده نمایش سبد خرید را بزنید به درستی سبد خرید را نمایش می دهد.

http://baran.eshopcms.ir/cart/view.html

با یک بار به این آدرس رفتن 404 که روی گزینه نمایش سبد خرید بود حل می شود.

آیا این مشکل راه حلی دارد ؟

------

فاکتور ارسالی که به صورت PDF هست مربع مربع نمایش داده می شود. آیا امکان درست شدن دارد ؟

------

فاکتور ارسالی در ایمیل چپ چین هست. امکان راست چین شدن دارد ؟

--------

چگونه می توان محصولات را در صفحه اصلی نمایش داد در مجموعه ای متفاوت از رایانه و ماشین اداری ؟

------------------------------

در آخر از تلاش های شما و مهندس طالبی تشکر میکنم و امید وار هستم آنقدر وقت داشته باشید تا پاسخگوی سوالات این تاپیک باشید.

تو نسخه باران اینو نمی شه مراحل انتخاب حمل و نقل و یا سایر مراحلی که به درد پرداخت و دانلود فایل نمی خوره رو حذف کرد؟

سلام خدمت مدیر و همه دوستان

من باران رو نصب کردم و تمام مراحل خرید و پرداخت با زرین پال به درستی انجام میشه ولی در مدیریت بخش ثبت سفارش مشتری چیزی صبت نمیشه و ایمیل هم حاوی اطلاعات خرید برای مشتری ارسال نمیشه. هرکسی اطلاعاتی داره و میتونه کمکم کنه ممنون میشم. منتظر هستم. این چندمین پستی که دارم میزارم.

مرسی از دوستان

افزونه ای هست که بشه کالای جوم شاپینگ رو تو مطلب درج کرد؟

این پلاگین رو تست کنید ببینید با این پلاگین میشه کامپوننت رو داخل مطلب فراخوانی کرد

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7277-%E2%97%8F%E2%80%A2-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%E2%80%A2%E2%97%8F-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری