majid.fathi

برای اولین بار. پلاگین نظرات کاربران با قابلیت نمایش ستاره در جستجوی گوگل

22 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

[ATTACH=CONFIG]1892[/ATTACH]

اکثر دوستان با پلاگین پیشفرض جوملا برای درج نظرات به مطالب جوملا اشنایی دارند . این پلاگین یک سری مشکلات داره که خیلی از کاربرا ترجیح می دهند از ان استفاده نکنند از جمله ظاهر غیر جذاب و اجاکس نبودن و ...

حال یک بحث دیگر ، آیا با جستجوی عبارتی در گوگل با سایت های مواجه شده باشید که با ستاره میانگین نظر کاربران و تعداد نظرات کاربران درج نمایش داده شده باشد و توجه شما به ان جدب شده و ناخدا گاه روی ان کلیک کنید؟ به طور مثال روی لینک روبرو کلیک کنید http://www.google.com/search?q=wordpress+plugins+gallery&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

با سایت های روبه رو می شوید که نتایج نظر سنجی کاربران در گوگل نمایش داده شده است و نمایش این ستاره ها و تعداد نظرات کاربران خود به خود شما را ترغیب به کلیک روی ان لینک می کند و باعث افرایش بازدید ان سایت می گردد.

پس از مشاهده ی این قابلیت جدید گوگل و تاثیر قابل توجهی که روی بازدید کاربران دارد و جستجو در افزونه های جوملا ، تصمیم به ایجاد پلاگینی جهت ایجاد نظر سنجی با قابلیت نمایش این ستاره ها در گوگل شدم ( اگرچه پلاگین دیگری با این قابلیت را پیدا کردم ولی جواب درستی نمی داد) ، که با تغییر یکی از پلاگین های جوملا ، پلاگین فوق را ایجاد کردم.

ویژگی ها:

درج نظرات و نمایش ستاره و نتیجه ی نظر در گوگل

اجاکس

استایل و ظاهر زیبا

تاثیر به سزا در بازدید و سئوی سایت

ایجاد درج نظر تنها برای کاربران

استفاده از جداول پیشفرض نظرات جوملا

مشخص کردن مکان نظر

..

------

:1:compat_25

لینک دانلود جوملا 2.5: http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13415253791.zip

compat_15_native

لینک دانلود جوملا 1.5 : http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13415568621.zip

دموی افزونه: http://webus.us/joomla-rating-stars

در حال حاضر نسخه ی فوق نسخه ی رایگان این افزونه است. در چند روز اینده نسخه ی تجاری و باقابلیت درج نظر و امتیاز کاربران در قسمت های مختلف جوملا ،فعال و غیر فعال کردن نظر برای قسمتی از سایت ، درج نظر و تعداد پیش فرض نظر ..... همراه با پلاگین ، کامپونت و ماژول مربوطه منتشر خواهد شد.

ویرایش شده در توسط majid.fathi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بسیار عالی بود مجید جان فقط 2 تا نکته:

نسخه 1.5 رو هم بزن که دوستان استفاده کنند

لینک تاپیک رو در تاپیک ویژه هدایای نیمه شعبان قرار بدید که همه آگاه بشن

جهت ایندکس شدن ستاره ها در گوگل سعی کنید مطلتون در یکجای سایت نمایش داده بشه. گوگل تضمینی در نمایش این ستاره ها نمی کند ولی بیشتر مواقع اگر به درستی استفاده بشن نمایش داده می شه

( منظور این است که در جداول دیتابیس دست نبرید و مقادیر نجومی بدید:bala:)

به مدریت پلاگین ها رفته و پلاگین vote پیش فرض جوملا یا به عبارتی (محتوا - امتیازدهی ) را غیر فعال کنید . و پس از ان پلاگین Content - ExtraVote-with show rating stars in Google را در جوملای خود فعال کنید.

مدریت منوها رفته و صفحه اصلی >>گزینه های مطلب>>نمایش امتیاز را مخفی کنید.

به مدریت مطالب رفته >>انتخابها >>نمایش امتیاز را فعل کنید.

سلام آفا

من این رو نصب میکنم یه مشکل دارم...!

به عکس زیر لطفا نگاه کنید...

joomlaforum.ir_13568811561.png

اون قسمتی که قرمز کردمش نمیخوام باشه باید چی کار کنم..؟

وقتی این کار رو میکنم کلا هیچی نمایش داده نمیشه که برای چی باید این کار رو انجام بدم....؟

ممنون

برای اینکه پلاگین امتیاز دهی پیش فرض جوملا نشان داده نشه پلاگین : Content - Vote محتوا - امتیازدهی را غیر فعال نمایید.

وقتی این کار رو میکنم کلا هیچی نمایش داده نمیشه که برای چی باید این کار رو انجام بدم....؟

ممنون

عالی بود دستتوت درد نکنه فقط اون قسمت که نوشته vote5.05 1 چطوری تغییر بدم یکم نامفهومه مثلا بشه

vote 5 (2) ya vote 5 [2] ya ...

یا اگه تغییر بدم توی گوگل دیگه نمایش داده نمیشه ؟

ممنون

قسمت مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین Content - Vote را پیدا کرده و اونو غیر فعال کنید نه اینکه از مدیریت منو ها و صفحه اصلی

عالی بود دستتوت درد نکنه فقط اون قسمت که نوشته vote5.05 1 چطوری تغییر بدم یکم نامفهومه مثلا بشه

vote 5 (2) ya vote 5 [2] ya ...

یا اگه تغییر بدم توی گوگل دیگه نمایش داده نمیشه ؟

نمایش نمی ده اگر تغییر بدید. ولی قسمت رای دهی ... ضعیف ... را دوستمان گفتن چطور بردارید.

من این کارارو کردم اما ستاره ای نشون نمیده ! رای دهی پیشفرض جوملا هم غیر فعاله

رای دهی پیش فرض را فعال کن تا ستاره ها را نشون بده بعد

قسمت مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین Content - Vote را پیدا کرده و اونو غیر فعال کنید تا ستاره های این پلاگین فقط نمایش داده بشه و پیش فرض ها نمایش داده نشود

اگر مطالب این تایپیک رو از اول می خوندی متوجه می شدی

نه دوست عزیز من این تاپیک رو از اول خونده بودم اما یه پلاگین رای دهی ددیگه رو اشتباه نصب کرده بودم . عذر میخوام

دوستان این پلاگین رو برای جوملا 1.5 از کجا گیر بیارم ؟

روی جوملا 2.5 ردیف شد . من یه جوملا 1.5 هم دارم برای اون هم لازم دارم .

سلام

من اینرو برای 1.5 نصب کردم . اولش درست کار میکرد اما فرداش که رفتم سایت رو ببینم وقتی روی ستاره بزنیم هیچ رای اضافه نمی کنه و مینویسه صفر رای . مشکل از آی پی هم نیست که بگیم با یه آی پی نمیشه رای داد چند بار . با آی پی و کامپیوتر های مختلف هم تست کردم و رای اضافه نمی کرد . چرا ؟

این پلاگین از جداول دیتابیس پلاگین پیش فرض جوملا استفاده می کنه پلاگین را حذف و پلاگین پیش فرض رای دهی جوملا را فعال کنید ببنید کاربران می توانند رای دهند؟ دسترسی رای دادن را که محدود به کاربران نکردید؟

این پلاگین از جداول دیتابیس پلاگین پیش فرض جوملا استفاده می کنه پلاگین را حذف و پلاگین پیش فرض رای دهی جوملا را فعال کنید ببنید کاربران می توانند رای دهند؟ دسترسی رای دادن را که محدود به کاربران نکردید؟

با مال خود جوملا هم نمیشه رای داد . دسترسی رو از کجا چک کنم ببینم؟

سلام

من اینرو برای 1.5 نصب کردم . اولش درست کار میکرد اما فرداش که رفتم سایت رو ببینم وقتی روی ستاره بزنیم هیچ رای اضافه نمی کنه و مینویسه صفر رای . مشکل از آی پی هم نیست که بگیم با یه آی پی نمیشه رای داد چند بار . با آی پی و کامپیوتر های مختلف هم تست کردم و رای اضافه نمی کرد . چرا ؟

چیکار کنم من بالخره ؟

چیکار کنم من بالخره ؟

توضیح دادم. شما با پلاگین پیش فرض جوملا هم همین مشکل را دارید؟ این پلاگین را کامل پاک کنید و ببنید با پلاگین نظر دهی پیش فرض جوملا هم همین مشکل هست

توضیح دادم. شما با پلاگین پیش فرض جوملا هم همین مشکل را دارید؟ این پلاگین را کامل پاک کنید و ببنید با پلاگین نظر دهی پیش فرض جوملا هم همین مشکل هست

بله تو پست شماره 17 گفتم که با پلاگین پیشفرض جوملا هم نمیشه رای داد .

سلام .

چطور میشه این پلاگین و برای بعضی مطالب غیرفعال کرد. تو تنظیمات مطلب وقتی نمایش امتیازات و مخفی میکنم باز نمایش داده میشه!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری