tnt6667

درررررررررررررررررخواست نرم افزار ساخت اسلاید شو فلش

16 پست در این موضوع

درود بر همه عزیزان

شرمنده که عنوان این چنینی نوشتم

-*

واقعا سرویس شدم

از نرم افزار های ادوب گرفت تا سویچ و این نرم افزار های که نت به عنوان ساخت اسلاید شو و ابزار فلش تولز ها همه هم رو تست کردم همشو ی جاشون میلنگه

ببیند من می خوای دو سه تا اسلاید شو فلش بسازم که بزار تو سایت حالا پرتال جوملا html

دوستان اگر نرم افزار ی که خودشون کار کردن و هیچ مشکلی باش نداشتن معرفی کنند یا لینک دانلود بدن ممنون می شم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا اگه ممکنه این متنو تصحیح کنید. خیلی گنگه! شاید بتونم کمکی کنم.

متاسفانه نتونستم متوجه بشم شما چی می خواید!

ببیند من می خوای دو سه تا اسلاید شو فلش بسازم که بزار تو سایت حالا پرتال جوملا html

درود عزیز

واضح بود عزیز

ی نرم افزاری که کار شده باشه از طرف کاربران برای ساخت اسلاید شوی فلش....

همین

سلام

عزیز دل من که چندتا از بهترین ها رو برات sms کردم هم پشت خط نام بردم!

درود عزیز دل رو بچسب پسر

پیام جان درسته

می دونی کی بود

در گیرم هنوز باش البته روزی یک دقیقه

بابا هر کدومشون یک مشکل دارند

یکیش لینک خود سایتشو می زاره

یکی افکت خوب نداره

یکی سایز درست نمی کنه

و

و

و

بابا یکی که این مشکلات رو نداشته باشه و کرک هم داشته باشه معرفی یا لینک بدید

اونی کار کردید مشکلی نداره

سلام داداش ، اسم کوچیکت را بلد نیستم. ولی من با Swish و Flash کار کردم هیچ مشکلی نداشتم تاحالا.

Swish هم که دیگه خودتون نام بردین.

شما اگه بگین توی Swish با چه مشکل و کمبودی برخورد کردین خیلی بهتر من یا بقیه میتونیم راهنماییت کنیم.

مواردی که هم نوشتی اصلا من توی Swish ندیدم.

خیلی راحت انیمیشن را درست میکنم و Export میکنم .

عزیز

من می خوام اسلاید شو بسازم همین

شاید هم دانشم کم باشه ...

عزیز

سلام مجدد

مشکلی نیست ، همه که قرار نیست همه چی بلد باشند که !

هر کسی در هر زمینه ای با تجربه تر هست. و یه کسی روی چیز دیگه ای وقت صرف کرده باشه...

آقا من الان روی لپ تاپم Swish نصب ندارم منتها ، همینطوری خدمتت عرض میکنم. اگر هم خواستی بعدا با عکس بهت میگم.

تمامی عکس های خودتون را در Swish تون Import کنین ، سپس مشاهده میکنید که بصورت لایه در بالا کنار Timeline ظاهر میشن.

حال شما باید برای نمایش هر کدوم از اسلاید هاتون یک افکت و زمان نمایش مشخص کنید. در واقع پس از Import کردن همه در خط 0 نمایشی قرار دارند.

بر روی لایه اول (عکس اول کلیک کنید) و سپس یک کلیک در Timeline همان لایه بکنید و سپس از قسمت Add Effects یک جلوه نمایشی انتخاب کنید. (دقت کنید بعضی جلوه ها اختصاصا برای عدم نمایش است !)

در واقع بعضی جلوه ها برای خاتمه دادن به نمایش یک لایه هستند . پس از جلوه مناسبی استفاده کنید. پس از Add کردن در Timeline خطی با یک فلش رو به جلو میاد . این مدت زمان نمایش با اجرای افکت این لایه میباشد.

قابل توجه : دقت کنین که پس از اضافه کردن جلوه نمایش پس از نمایش کامل اسلاید مورد نظر در لایه بصورت قابل نمایش تا آخر Timeline باقی میماند. برای حذف پس از مدتی در قسمتی از نوار Timeline که میخواهید تا آن زمان

قطع شود کلیک راست کرده و آیکن حذف را بزنین . به این معنا که از این قسمت به بعد اشیاء موجود داخل این لایه را نمایش نده.

همین کار را برای اسلاید های بعدی انجام میدهید. منتها تمامی اسلاید ها هم اندازه یکدیگر باشند تا قادر به افتادن روی دیگری باشد و اسلاید قبلی و محیط Background را کامل پوشش دهد.

برای دقیق تر شدن کارتون Window Setting یا Project Setting در پنل سمت راست هم میتونین سایز Scene را تنظیم کنید و اسلایدهاتون را با توجه به اون اندازه بزنین تا یک دست در بیان.

در آخر هم از منوی File گزینه ی Export را بزنین برای خروجی SWF.

اگر برای نمایش Error داد اررور را بگین یا اینکه اگر به نسخه Flash Player ایراد گرفت از Preferences کل برنامه یا در Export Setting میتونید خروجی را بر اساس چند نسخه Flash Player متفاوت تنظیم کنین . (این گزینه برای Compatible شدن

فایل فلش شما با سایر مرورگر ها انجام می دهد.) چون همه کسانی که از سایت شما بازدید خواهند کرد 100% فلش پلیر ندارد یا نسخه 9-10 مورد Export شما را ندارند ، همچنین چون یک اسلایدشو از کد و اکشن اسکریپت خاصی استفاده

نمیکنه میتونین روی Flash Player های 7 یا 8 حتی خروجی بگیرید.

در خدمتم.

موفق باشید

اینو مدتها پیش هم عرض کردم:

برای پروژه فلش، خود ادوبی فلش پرچم داره و هیچ شکی هم درش نیست ولی کار کردن باهاش نسبتاً احتیاج بیشتری به مهارت داره و اگه شما دنبال افکت آماده هستید همین SwishMax بهترین گزینه س.

درسته ممکنه اول کار یادگیری چیزای نا شناخته کمی سخت به نظر بیاد ولی مطمئناً این زحمت بارها بیشتر از این پروژه بهتون نتیجه می ده.

من اگه جای شما بودم روی زحمتی که آقای فیروزه برای شرح طرز کار سویش کشیدن تمرکز می کردم چون بعد از ادوبی فلش، قدرتمندترین و پرکاربرد ترین نرم افزار از این دسته س!

به درود باشی دوست من!

حالا Swish که یاد گرفتنش در حد Design راحته.

من با نظر آقای شاهرخی شدیدا موافقم . فلش بیخودی پیچیده است یادمه از سن 12-13 سالگی ازش میترسیدم.

خیلی کم کم باهاش کار کردم. آموزش های زیادی را هم دیدم و تمرین کردم ولی آخرش چون بیخودی پیچیده است نرفتم زیاد طرفش. ولی توی برنامه های آینده ام هست که برای دل خودم هم که شده یه سیستم انیمیشن و Interactive

باهاش پیاده کنم.

تازه Flash هم به زودی جاش را به Air و Edge و HTML5 میده ....

درود بر همه دوستان

من که چندین سال این نرم افزار فلش های نام برده رو تو دانشگاه تدریس می کنم

-*

مشکل جایی دیگست عزیزان ، ببین این فلش ها رو برای پرتال دوران می خوام که با html 3کار شده ، اسلاید شو ها باید ساختارشون با این یکی باشه در غیر این صورت خطا داده می شه

با نرم افزار های همچون اسلایدتر ها استفاده کردم ولی ست نمی شه

اصلا مشکل کار با ابزار های فلش نیست

بازم ممنون از دوستان

عزیز

چه جالب ، خب شما اینو پرسیدین ، ما هم اینو جواب دادیم. شما الان حرفتون عوض شد.

شما میگفتین با فلش مشکل دارین.

این را هم شما گفتین :

در گیرم هنوز باش البته روزی یک دقیقه

بابا هر کدومشون یک مشکل دارند

یکیش لینک خود سایتشو می زاره

یکی افکت خوب نداره

یکی سایز درست نمی کنه

و

و

و

بابا یکی که این مشکلات رو نداشته باشه و کرک هم داشته باشه معرفی یا لینک بدید

اونی کار کردید مشکلی نداره

اما الان حرفتون یه چیز دیگه شد که !

بله مشکلم با

خروجی های نا موفق این نرم افزار هاست یا اینکه پرتال دوران مشکل داره

کلان دوستان ممنون

شما میخواید بنر بسازید یا اسلاید شو؟ این دوتا خیلی با هم متفاوته به لحاظ بحث نرم افزارشون.

برای اسلاید شو و فلش گالری ، برنامه های خوب زیادی هست:

SlideshowZilla

Anvsoft_Flash_Slideshow_Maker

و برنامه ی بی نظیر و قدرتمند Wondershare_Flash_Gallery_Factory برای ساخت گالری و اسلاید

درود

عزیز

ممنون از پاسختون ولی کاش تاریخ رو هم چک م یکردید

ما چندماه ژیش بود

ولی بازم ممنون

مشکل هم رفع شه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری