clik8000

قالب ماه رمضان

88 پست در این موضوع

درود

سایز و روزولشن ها استاندارد نیست !

اوکی کنید و دوباره آپلود کنید

خواهشن هم در آپلود سنتر انجمن آپلود کنید

بدرود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

با تشكر ازتبديل قالب

ولي اين قالب رو بنده طراحي كردم نه عباس افشارفرنیا

خيلي بده يه طرحي رو برداري و به اسم خودت بزني

واقعا.......

با سلام خدمت جناب آقای عابدینی.

با عرض معذرت این قالب رو شما درست نکردی بلکه فقط psd آن رو طراحی کردی.

در ضمن شما آن را به رایگان در سایت گذاشتید و این به این معنی است که هر کس می تواند از طرح شما

بلامانع استفاده کند و این اعتراض شما واقعا غیر منطقی می باشد.

من اگر PSD شما را با نام خودم منتشر می کردم آن موقع شما حق اعتراض داشتید که من هیچ موقع چنین کاری نمی کنم.

بلکه من اثر خودم را که قالب جوملا می باشد را به اسمه خودم منتشر کردم که فکر نمی کنم این کار مشکلی داشته باشد.

چون در بسیاری از سایت های معروف دیده ام که قالب های وبلاگی قبلا منتشر شده را به جوملا تبدیل می کنند و

به اسمه خودشان منتشر می کنند.

کلا این موضوع بلامانع می باشد و کار من به هیچ وجه کپی رایت نیست. اگر خواستید این موضوع را با مدیران سایت مطرح کنید

تا آنها جوابی که من می دهم را به شما بگویند.

من تنها اثره خودم که قالب جوملا می باشد را به اسمه خودم منتشر کردم.

باز هم معذرت می خواهم اگر تند رفتم.

نگران کپی رایتش نباشید

دوستان درست میگن

این طرح پی اس دی رایگان بود وقت شه تبدیلش میکنیم

شرمنده مشکلمو وقته دیگه

رایگان بزودی انتشار پیدا می کنه

من برای بستن موضوع کپی رایت یک توضیح کوتاه بدم و تمومش کنم.

psd طرح یک محصول جدیده که به اسمه آقای عابدینی هست و بنده این رو انکار نکردم.

قالب جوملا هم یک محصول جدیده که به اسمه منه و شما هم حق انکار این موضوع رو ندارید.

در سایت p30template هم اگر نوشته طراح قالب : عباس افشارفرنیا، منظورش طراح قالبه جوملا است نه طراح PSD.

آقای عابدینی چند طرح را برداشته و با استفاده از آنها محصولی جدید به نام خودش به ثبت رسانده که البته طرح هایی که از آنها استفاده کرده

رایگان بوده اند.

بنده نیز چنین کاری را کرده ام، طرحی را برداشته ام و محصولی جدید تولید کرده ام و به اسمه خودم به ثبت رسانده ام.

اگر کار من کپی رایت می باشد، پس کار آقای عابدینی و هزاران نفر دیگر نیز کپی رایت است.

در رابطه با رایگان بودن قالب جوملا نیز باید عرض کنم که قرار نیست شما از هر طرحه رایگانی استفاده کردید و قالب جوملای خود را ساختید، حتما

باید قالب جوملای ساخته شده نیز رایگان باشد. اگر قرار بود چنین باشد که باید تمامی قالب ها رایگان می شد، چون در اکثر آنها از طرح های رایگان استفاده شده است.

ولی اگر قرار است باز هم کسی بیاید و آن را رایگان در انجمن قرار دهد، بنده مشکلی ندارم.

امیدوارم با توضیحاتی که دادم ناراحتی آقای عابدینی و کسانی که فکر می کنند این کار کپی رایت است، برطرف شده باشد.:128fs318181:

دوستان خب این طرح الان بصورت قالب جوملا تو سایت p30template وجود داره پس برای تهیه باید به اونجا سر بزنین البته اگه مشکلی نبود واز نظر علما به کسی بر نخوره بگین تا من به رایگان تبدیلش کنم وانتشارش بدم البته باید دقیقا امارشو دربیارین که یهو دعوا نشه

دوستان حداقل آموزش تبدیل رو برای ما بزارید که بتونیم استفاده کنیم ممنون

هیچی دیـــــــــــــــــــــــگه

مثلا قرار بود دوستان به عنوان شیرنیه عروسی رایگان تبدیل بکنن نه (قیمت : 95000 تومان)

بعضی از دوس

آموزش تبدیل psd به قالب جوملا که تو انجمن هست سرچ کنید

اینو نگران باشید وقت شه تبدیل و رایگان انتشار پیدا م یکنه

دوستان آخر این قضیه چی شد؟

کسی تبدیلش میکنه یا نه فعلا؟

اگر تا به حال دست نزدید بگید تا به برادران طراح بگیم تبدیل کنند

منتظر پاسختون هستم

اگر کسی تبدیل نمیکنه بنده مایلم تبدیل کنم

فقط اطلاع بدید لطفا

اگر کسی تبدیل نمیکنه بنده مایلم تبدیل کنم

فقط اطلاع بدید لطفا

نیکی و پرسش

تشکر خدا خیرتون بده

بابا چرا اینقدر طارف تیکه پاره میکنید یکی تبدیل کنه بعد بیاد انتشار بده در ضمن هرکس تبدیل کرد باید و واجبه که از نام طراح psd قالب در کپی رایت قالب اسم ببره چون مطمئنن کسی که همچین psd میزنه زحمت بیشتر رو میکشه نسبت به کسی که داره کدش رو مینویسه چون همه چی تو این طرح آماده هست .

همگی خسته نباشید

بنده هر موقع دوستان اجازه بدن تبدیل میک نم اما باید از کسی که نسخه تجاری رو قرار داده اجازه بگیرین که مشکلی نباشه وحقش ضایع نشه

با اجازه طراح گرافیکی طرح شروع به تبدیلش کردم. تکمیل که شد لینک دانلود را برای اعضا میگذارم برای دانلود همراه با کپی رایت طراح گرافیک

کار خوبی کردین امیدوارم کار خوبی باشه منتظز هستیم

آماده نشد؟:auau:

70 درصدش تكميل شده ديگه تقريبان آخراشه

چند قسمتش هنوز تکمیل نشده. سعی میکنم تا اخر این هفته تمومش کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری