clik8000

قالب ماه رمضان

88 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مثل اینکه باید از خیرش گذشت :21:

اگه نمیخواین تبدیل کنید بگید ، تکلیف رو بدونیم :hooom:

ببخشید اگه تند حرف زدم :128fs318181:

مثل اینکه باید از خیرش گذشت :21:

اگه نمیخواین تبدیل کنید بگید ، تکلیف رو بدونیم :hooom:

ببخشید اگه تند حرف زدم :128fs318181:

دوست عزیز اگه کسی کار مثبتی انجام می ده نباید اجباری صورت بگیره ایشون قول دادن اماده کنن شاید نتونستن یا وقت خالی نداشتن تموم کنن تکلیف دونستن یعنی چه اگه اما ده بشه استفاده می کنید اگه هم نه که هیچ شما نباید به خاطر اینکه قالبی روزی میخ واد ارائه بشه برنامه ریزی کنید شما می تونید بعد از ارائه برنامه ریزی کنید

برایا ونایی که زیاد عجله دارن بگم خود بنده این قالب رو بصورت حرفهای کد کردم وتو این هفته به احتمال زیاد قرار بدم

امشب اون را برای دانلود میزارم

برای جوملا 1.5 هم هست. آقای blazhel این قالب را به صورت حرفه ای برای 2.5 کد کردند.

دوست عزیز اگه کسی کار مثبتی انجام می ده نباید اجباری صورت بگیره ایشون قول دادن اماده کنن شاید نتونستن یا وقت خالی نداشتن تموم کنن تکلیف دونستن یعنی چه اگه اما ده بشه استفاده می کنید اگه هم نه که هیچ شما نباید به خاطر اینکه قالبی روزی میخ واد ارائه بشه برنامه ریزی کنید شما می تونید بعد از ارائه برنامه ریزی کنید

برایا ونایی که زیاد عجله دارن بگم خود بنده این قالب رو بصورت حرفهای کد کردم وتو این هفته به احتمال زیاد قرار بدم

استاد مشتاقانه منتظر دیدن دسترنجت هستیم و خوب امیدوارم که دیگه دوستان از این بابت خیالشون راحت بشه که این قالب رو بدست میارن اونم رایگان

گرچه من نیازی به این قالب ندارم ولی خوش حالم میشن چنتا درس جدیدی از کد نویسی هاتون یاد بگیرم

با سلام خدمت دوستان عزیز

خیلی از دوستان به حقیر لطف دارن و با پیاماشون واقعا بنده رو مورد لطف خودشون قرار می دن

الان دارم یه قالب واسه وب سایت خودم میزنم تموم شد واسه عموم منتشر می کنم

به نظرم قالب خوبی از آب در اومده ایشالله فردا یا امروز قرار میدم

و اما مژده ای که می خوام به دوستان بدم

طراحی قالب رمضان که وقتی این قالبو تموم کرد شروع به کد نویسی اون واسه جوملا 2.5 میکنم

تا شاید ذره ای از محبتای دوستانو جواب داده باشم

قالب رمضان رو بنده برای 2.5 کد نویسی کردم فقط منتظر زمان مناسب هستم برای انتشار

ممنونم

امیدوارم کار ارزنده ای شده باشه

بنده هم تا آخر شب قالب خودمو منتشر میکنم

شیرینی ازدواج بنده به دوستان

فوقالعادست خیلی زیباست واقعا حرف نداره هرچه زود تر آماده بشه استفاده کنیم شدیدا منتظرم.................

بنده میخواستم کار کد نویسی رو چند ماه پیش شروع کنم

که دوست گلم "blazhel" عزیز فرمودن قالب کارش تمومه فقط منتظر زمان مناسب برای انتشار اون هستم

فک کنم الان زمان مناسبی باشه

ماه خدا ...............

سلام

با توجه به اینکه ماه رمضون داره تموم میشه ! این قالب برای جوملا 2.5 منتشر نمیشه؟ :13:

ممنون از گرافیست این فالب خیلی خوب کار شده :thanks::thanks:

سلام امروز مجدداً تمام پست های قالب رمضان را خواندم انگار که آخرش هم برای 2.5 منتشر نشد که نشد گفتن دوستان آماده کردن ولی برای 2.5 منتشر نشد.

لطفاً هرکس psd اونو داره بزاره تو انجمن شاید مسافری خسته از راه برسه و برای رفع خستگی هم که شده قالب رو طراحی کنه. لطفاً دوستان psd رو بزارن در ضمن اگه دوستان بتونن یه psd خوبی طراحی کنن یکی از دوستان گلم به نام امیر پروانه با بنده قرار گذاشته اگه یه psd آماده بشه طراحی می کنه و برای عموم منتشر می شه.

سلام دوستان دوباره این تاپیک به روز شد خب ما هم قالب نیم تموم رو تموم می کنم وفردا یا پس فردا منتشر می کنیم

امیدوارم این بار مشکلی پیش نیاد

دوست عزیزم شما ان موقع فرموده بودید ارسال می کنم و تا کنون هیچ پس بشتاب و psd آنرا هم بگذار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری