peyman.pma

Seo تصاویر

6 پست در این موضوع

سلام

دوستان من بعد اینهمه وقت اومدم رو سئوی تصاویرم کار کنم تا از طریق گوگل تصاویر هم پیشرفت کنم پون اصلا پیشرفت نکردم اومدم بررسی کنم مشکل رو متوجه یه مشکل بزرگ شدم نمیدونم چطور حلش کنم!

قالب من از پلاگین lazy load استفاده میکنه برای تصاویر اول متن (پیش نمایش مطلب ) به همین دلیل هم ربات گوگل اصلا تصاویر رو تشخیص نمیده!!! و اومدم این پلاگین رو غیر فعال کردم بعد متوجه شدم بعد از غیر فعال کردن تامبنیل(تصویرکوپک) رو گوگل در فولدر کش جوملا تشخیص میده

حتی وقتی میام که کلیک کنم در سایت تا عکس اصلی لود بشه پیغام خطا میده!

من اگر بخوام کلا این سیستم تامبنیل و ظاهری رو از سایت بردارم باید چیکار کنم ؟

قالب smart addons SJ_icenter هست موندم خیلی بده گوگل اصلا عکسهای اصلیم رو تشخیص نمیده چون تا کلیک نشه عکس باز نمیشه

آدرس سایت مرجع قالب پاورپوینت آماده 2016 و 2013 - پاورپوینت | PowerGFX

الان پلاگین lazy load faale کلا نمیخوام اون علامت + بر روی عکس بیاد و خود عکس رو نشون بده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان برام واقعا احتیاجه

میخوام تصاویر مطالب بدون هیچ افزونه و مشخصه ای ثابت باشن و با کلیک روی عکس به مطلب بره درست عین قالب پیشفرض جوملا!!!

الان من موندم این قابلیت روی قالب از css هست یا اسکریپت داره ؟ چطور کلا حدفش کنم ؟ که از بالا علامت + روی عکس نیاد تامبنیل نباشه عییییین پیشفرض جوملا قسمت عکس ها رو بیاره

حتما در تصاویر از alt , title استفاده کن

و عکسات optimize باشن حتما

دوست عزیز منم مشکلم اینه چطوری استفاده کنم ؟

ببینید من عکسم رو یکی برای نمایش در صفحه اول و یکی هم برای تصویر در نوشته ( 2 تا قسمتی که خود جوملا داره ) رو وارد میکنم و کلمات کلیدی مناسب هم براش مینویسم.

اما قالب سایت طوری طراحی شده که اولا پلاگین lazyload داره که تا زمانی که مرورگر رو پایین نکشیدین عکسها ظاهر نمیشن که خودش نوعی optimize هست ولی باعث میشه رباط گوگل عکسها رو نبینه!

مشکل دومی که دارم مشکل طاهریه ( وقتی موس میاد روی عکس یک علامت + ایجاد میشه که با زدن اون عکس به صورت تمام صفحه نمایش در میاد و کلماتی که برای عکس نوشتم به صورت متن زیر عکس طاهر میشن و کد alt و title ندارن!

من الان هدفم اینه این سیستم رو کلا از کار بندازم! عین قالب پش فرض جوملا عکس رو بدون هیچ افکت خاصی نشون بده و با کلیک روی اون به مطلب بره همین

اگر واقعا کسی میدونه باید چیکار کرد لطفا راهنمایی کنه خیلی نیاز دارم بهش!

البته من یکم توی سایت های خارجی گشتم متوجه شدم که گوگل رباتش رو نسبت به پلاگین laztload و سایر Js ها هوشمند کرده فقط باید در فایل robot به اون js ها امکان دسترسی بدیم.

ولی مشکل دومم هنوز پابرجاست که یک تغییر CSS نیاز داره.

دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ....................................

گوگل بات ، میتونه جاوا اسکریپت رو رندر کنه و لیزی لود تاثیری روی سئو نداره.

مورد دوم که عنوان و alt میخواید اضافه کنید با css که نمیشه

شما بجای این قسمت سایت و دنبال راه تغییر گشتن یک ماژول پیدا کنید متناسب با نیاز های خودتون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری